Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az örök dilemma fórum

Az örök dilemma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az örök dilemma

1 2
2012. jún. 10. 11:08

Szerintem a férfiak szerint is van ilyen barátság.

Nekem van több fiú barátom és igen, van amelyik többet akart, de én nem, és ennek ellenére megmaradt barátnak, mert a kapcsolatunk fontos volt neki.


Én általában az első pillanatban döntök, hogy a fiút milyen érzelmekkel akarom magamhoz kötni. Pasit akarok belőle vagy barátot. Átmenet nincs.

Én abban nem hiszek, hogy x évig barátok vagyunk, majd hirtelen szerelmes leszek belé vagy fordítva. Az embereket szerintem rögtön az első pillanatban besoroljuk valahová és a szerint közeledünk hozzá és tartjuk meg vagy nem.


Jelenleg is van egy fiú barátom, aki a fiam is lehetne:) Sem ő, sem én nem akarunk egymástól semmit, de jól érezzük egymás társaságában magunkat:)

2012. jún. 10. 10:57
Érdekes, hogy általában a férfiak szerinte nincs, a nők szerint meg van ilyen barátság... :))
8. 252690845f (válaszként erre: 7. - Beatav)
2012. jún. 10. 10:13
Akkor ez a fórum rövid úton meg is halt... :DDD
7. beatav (válaszként erre: 6. - 252690845f)
2012. jún. 10. 10:11
Be kell látni, így van.:)
6. 252690845f (válaszként erre: 5. - Beatav)
2012. jún. 10. 09:57
Akkor Te is osztod... :DDD
2012. jún. 10. 09:54
Egy fiú barátom igazán barát... ő a fiukhoz vonzódik! :)
4. 252690845f (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2012. jún. 10. 09:51
Osztom...
3. Astaroth (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2012. jún. 10. 09:48

Általában, de nem mindig. Ha valami lehet igaz, akkor ugyanakkora esély van arra is, hogy ne legyen igaz - ha érted mire gondolok. Ráadásul van az a mondás, hogy kivétel erősíti a szabályt! ;)


Az én meglátásom az, hogy a cikkben emlegetett bizonyos "szikra" sokszor nem több, mint egy hirtelen jött fellángolás. Főleg, ha a barátságban lévő két fél, már jó ideje egyedülálló. Hajlamosak vagyunk elfeledkezni arról, hogy emberből vagyunk, bennünk is működnek a hormonok és vannak időszakok (pl. tavasz), amikor sokkal markánsabb a hatásuk. A természet pedig az egyszerűségre törekszik, minek pazaroljon energiát valaki más meghódítására, amikor itt van egy ellentétes nemű kéznél... Megvan vele a lelki biztonság, a harmónia, a közös pontok, kell ennél több? Van akinek igen és van akinek nem.


Szóval szerintem létezik barátság férfi és nő között, ami minőségében leginkább a testvéri kapcsolathoz hasonlítható.

2012. jún. 10. 09:38
Nagyon ritka az ilyen. Én személy szerint nem hiszek a férfi és nő közti barátságban. Általában az egyik fél előbb-utóbb mindig többet akar.
2012. jún. 10. 09:08
Évezredek óta az egyik legnépszerűbb, a legvitatottabb kérdés, hogy létezik-e barátság férfi és nő között. Van, aki szerint persze, hogy létezik, hiszen neki is van. Van, aki szerint kizárt, hogy létezzen. S van olyan csoport is, akik szerint az egész egy hatalmas képmutatás a hímneműek részéről (ugye mondani sem kell, hogy ezt általában a feministák hajtogatják). De vajon mi az igazság? Létezik két különböző nemű között bizalmas viszony szex és szerelem nélkül? Egyáltalán lesz majd olyan válasz, ami mindenkinek megfelel?
Derítsük ki!

Ugrás a teljes írásra: Az örök dilemma
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook