Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az oldal régen és most...... fórum

Az oldal régen és most...... (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. szept. 25. 08:32

Sziasztok! Én kb. egy éve töröltettem magam, több topik úgy eldurvult, hogy nem volt kedvem idejárni. Nagyon utáltam, hogy nem lehet senkinek (természetesen normális hangnemben megfogalmazott) ellenvéleménye. Arra egyből ráugrottak. Miért csak az írhat egy fórumba (sokak szerint), aki csak helyesel egy adott témához? Miért nem lehet normálisan elbeszélgetni, ellentétes véleményeknek is hangot adni eldurvulás nélkül?

Most pár napja regeltem ismét, de úgy látom a helyzet változatlan.:(

55. Debusy (válaszként erre: 41. - 191eebbccb)
2010. szept. 25. 08:28
Nem lenne vita,ha nem jó lenne tudni,más a titkos napló...DE más ha be vagy jelöve,én is meg nézném ki az aki néz olvas,lehet így is jó barátságot kötni ,vagy egy jó barátság kezdete!KINEK VAGY A KEDVENC?
54. Debusy
2010. szept. 25. 08:25

Szép reggel mindenkinek!


Huuú vissza olvasom,mindenkinek igaz van,de nagyon.

Szerintem olyan lenen jó,hogy fórum írás tiltása(1hétig)

Tudom drasztikus,meg szegyén hoxáéknak +munka,lehet de igy legalább nem irkálna senki,sértő megbántó és összefogásos fúrjuk ki másikat címen!

53. cb82b220ce (válaszként erre: 51. - Norchy)
2010. szept. 24. 21:02
Szerintem a való életbe ezt nem teszik meg, ahoz túl gyávák. Itt kiélhetik magukat, tehetnek olyat amit amúgy sosem mernének.
52. cb82b220ce (válaszként erre: 50. - K_nm)
2010. szept. 24. 21:02

Szerintem teljes mértékben igazad van.

REmélem a kismamás szólás miatt nem fog támadni senki, ebből nem lehet olyan fórum:-)

51. Norchy
2010. szept. 24. 18:47

sziasztok,

én is olvasgatok több fórumot, és elég durva stílus tud kialakulni.... néha már az olvasást is abbahagyom, mert olyan a stílus, és csak idegesítem magam, h lehetnek ilyenek az emberek.

szerintem az "internet álarca" mögé bújnak, és itt kiélhetik magukat. sokan olyat és olyan stílusban írnak, hogy nem tudom elképzelni, h a való életben szemtől szemben is megteszi ugyanezt.

nem mellesleg akik így közbeszólnak az írásaik alapján olyan tökéletes életet élnek, hogy tanácsot is bírnak adni....

bocsi, hosszú lett, de mostanában gondolkoztam pont ezen én is

50. k_nm
2010. szept. 24. 18:43

Az az igazság, hogy én is másodszorra vagyok itt---egy nagyon buta társaság jutott el odáig, hogy választottam a hihetetlenül bunkó mértékü leosztás és a leregelés között és az utóbbit választottam, mert nem akartam a szintjükre süllyedni. Aztán persze 2 hét múlva visszaregisztráltam, megvártam, míg lecsöng bennem a harag és egy nagyon jól átgondolt leosztással tértem vissza, ami valóban olyan jól sikerült, hogy akinek szólt, az megköszönte, hogy gyakorlatilag a p...ba küldtem...Én azt látom gondnak, hogy Hoxa érvelésére válaszoljak, hogy basszus, felött emberek vagyunk...nem szaladhatunk minig az óvónénihez, mert meghúzták a hajunkat...rosszindulatú emberek sajnos mindig voltak és lesznek is, míg a világ...valóban nem megoldás felvenni a kesztyüt ("sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ö szintjükre és legyöznek a rutinjukkal!") De el kell fogadni, hogy az oldal népszerü, így jönnek a "rohadjon meg a te befötted is" kategóriagyöztesek, akiknek fáj egy jól müködö közösség...vagy nem is fáj, egészen egyszerüen azt hiszek, mindenben piszkosul okosak és megbántják azokat, akik tényleg értenének hozzá...meg tényleg nagyon sok itt az unatkozó kismama (Bocsánat, és akinek nem ineg, ne vegye gatyára!!!!!), akiknek a gyereke eszik-alszik és a pelus mögül neki a Hoxa a világ...és bennük i látok egy nagyfokú "keressük a balhét" esetet...de mondom, ez egyrészt nem általános és valóban tisztelet a kivételnek...


A magam részéröl nagyon szeretek itt lenni, itt találkoztam egy nagyon jó barátnömmel, és együtt tartjuk a lelket az egyik külföldi topikon és a babaprojekt elött a nem unatkozó kismamák hozzászólásaiból próbálom kiszemezgetni a számomra ideális jótanácsokat. Szóval én szeretek itt és örülök, hogy erre az oldalra rátaláltam, és egyre kevésbé érdekelnek a bunkók...

49. cb82b220ce (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2010. szept. 24. 18:28
Nem is szoktam már leállni velük vitatkozni, már rég nem teszem. SEmmi sem ér annyit, hogy mérgelődjek miatta, főleg nem egy ismeretlen okoskodó emberke :-) Csendes olvasó is szoktam lenni 1-2 fórumon és olyan rossz látni ahogy cseszegetik egymást.
48. spinneli (válaszként erre: 47. - Cb82b220ce)
2010. szept. 24. 18:26

akkor hagyd rá, miért ne lehetne egy jó napja.

;)

47. cb82b220ce (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2010. szept. 24. 18:25
CSak az a baj, hogy a legtöbb fórumba mindig megjelenik egy-egy ilyen okoskodó személy... aki mindig mindent jobban tud a másiknál és addig nem hagyja magát míg be nem bizonyítja, hogy így is van.
46. spinneli (válaszként erre: 44. - Hoxa)
2010. szept. 24. 18:24
lehet kéne egy külön felhívást csinálni arról, hogy az emberek jelezzenek, ha valami olyan téma és stílus jelenik meg, ami sértő.
45. spinneli (válaszként erre: 43. - Cb82b220ce)
2010. szept. 24. 18:23
Én sokat tanultam anno. ezekből a konfliktusokból.
44. Hoxa (válaszként erre: 40. - Spinneli)
2010. szept. 24. 18:23

Is-is.


Egyrészt kevés olyan ember van, aki szól, ha valamit lát, ami zavarja a portál normál működését.


Másrészt a többség azonnal visszatámad, ha valaki provokálja, sokszor még mélyebbre süllyedve.

2010. szept. 24. 18:20
Volt régen, hogy én sem hagytam magam, belementem 1-2 balhéba de hál Istennek már tanultam belőlük és teljes mértékben kerülöm a konfliktusokat.
42. spinneli (válaszként erre: 36. - Cb82b220ce)
2010. szept. 24. 18:18

így van.

:)

41. 191eebbccb (válaszként erre: 13. - Debusy)
2010. szept. 24. 18:18
Miért lenne az jó, ha tudnád,hogy ki jelölt be kedvencnek,ez igy nagyon jó,mert lehet, hogy ebből is sok vita adódna. Csinálj egy titkos Naplót és ott látod, hogy kik olvassák a Naplódat.
40. spinneli (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2010. szept. 24. 18:18
a jelzésekre gondolsz, vagy arra, hogy ne menjenek bele a direkt csesztetésbe?
39. Debusy
2010. szept. 24. 18:17
puszi mindenkinek,lépek
38. Hoxa (válaszként erre: 29. - Spinneli)
2010. szept. 24. 18:17
Igyekszünk, de ahhoz a felhasználóknak is partnernek kell lennie és nagyon sok esetben nem azok.
37. salabakter (válaszként erre: 30. - Cb82b220ce)
2010. szept. 24. 18:17
A békéscsabai hoxások rendszeresen találkoznak,de persze szokott ott máshonnan jött ember is lenni.
36. cb82b220ce (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2010. szept. 24. 18:17
Na igen, valahogy mindent össze lehet hozni. Csak akarat és egy kis pénz kérdése :-)
35. Debusy
2010. szept. 24. 18:16
mééééért? lehet ott kiélnék furkálódásaikat,mint a gyerekeke a ugrálóházban játszóházban :DDD
34. spinneli (válaszként erre: 30. - Cb82b220ce)
2010. szept. 24. 18:16

áh, csak akarat kérdése, én például Spanyolo.-ba találkoztam innen valakivel, mert éppen ott nyaraltunk Ő pedig ott élt, így összefutottunk.

:)

33. cb82b220ce (válaszként erre: 31. - Debusy)
2010. szept. 24. 18:15
Nana, ne adj nekik ötletet!
32. cb82b220ce (válaszként erre: 23. - Salabakter)
2010. szept. 24. 18:15
Mindkét változat lehetséges...
31. Debusy
2010. szept. 24. 18:14

:DDD nem bírom ki,olvaslak benneteket...nem hogy csinálna valamelyik furkálódós egy olyan oldalt,"FÚRJUK KI EGYMÁST portál"

:DDDDDD

30. cb82b220ce (válaszként erre: 21. - Debusy)
2010. szept. 24. 18:14
Egy ilyen hoxa találkozót már én is nagyon szerveznék de az a baj, hogy annyira más helyeken élünk hogy....huhhhhhhhh, nagyon bonyolúlt.
29. spinneli (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2010. szept. 24. 18:14
Én azért úgy vettem észre nagyon gáz esetek nincsenek, illetve időben beavatkoztok.
28. cb82b220ce (válaszként erre: 25. - Hoxa)
2010. szept. 24. 18:13

Persze, érthető, nagyon sokan vagyunk most és az a legnagyobb baj, hogy erre nincs megoldás, nem lehet valakit végleg kitíltani ami teljesen érthető. Nem az oldallal van gond hanem az emberekkel, azokkal akik nincsenek tekintettel másokra és akik azért járnak ide fel mert unatkoznak és szeretnek belerúgni másokba mert épp nincs jobb dolguk... :-S A világ, az emberek szomorítanak el.

Szerencsére jó emberek vesznek körbe itt de nagyon sajnálom, hogy már egy jó pár emberkét elvesztettem azért mert mások elüldözték az oldalról... :-S

27. spinneli (válaszként erre: 22. - Cb82b220ce)
2010. szept. 24. 18:13
sajnálom, de igazán nem kell vele foglalkozni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook