Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az normális, ha betömték egy lyukas fogamat, és most fáj? fórum

Az normális, ha betömték egy lyukas fogamat, és most fáj? (tudásbázis kérdés)


10. Aliz73
2011. jan. 4. 00:26
Nem
2010. jún. 25. 20:51
Szerintem is azért fáj mert magas a tömésed,ill.egy picit meg lett bolygatva.Ha aludni sem tudsz annyira fáj,akkor valószínűleg gyökérkezelni kell.
2010. jún. 25. 20:35
lehet hogy gyökérkezelni kell és úgy betömni ha magas a tömés azt le kell csiszoltatni
2010. jún. 25. 19:16
mély volt a lyuk rajta? nekem is volt egy ilyenem, nem volt rajta nagy lyuk, csak mély, és kifúrta, betömte, magasa is volt egyk icsit a tömés. Pár nap múlva visszamentem, lecsiszolta a tömést, akkor jó volt. Aztán megint előjött ugyanaz a fájdalom. (én sose voltam fogfájós, de akkor azért éreztem h nem jó.) megint visszamentem, és azt mondta a doki, h gyökérkezelés, mert a lyuk hiába volt kicsi, mélyre kellett fúrni.
2010. jún. 25. 18:36
SZERINTEM AZÉRT FÁJ MERT MAGAS A TÖMÉSED ÉS ÍGY ROSSZ A HARAPÁSOD.MENJ VISSZA...
2010. jún. 24. 20:44
Tömés után normális h pár napig érzékeny, de az nem, hogy kellemetlenül "összeér" a másikkal. Sztem menj vissza, hogy csiszoljon még rajta egy kicsit, nekem is volt már ilyen, nem nagy ügy.
2010. jún. 24. 19:40

Szia!


szerintem minél előbb menj vissza a fogorvosodhoz.

2010. jún. 24. 17:47

Szia.Szerintem most azért fájhat mert "megpiszkálták".

De ha még sokáig nem múlik el,menj vissza és mond el mi a helyzet.Azért remélem elmúlik!!

2010. jún. 24. 17:40

ma kifúrták egy lyukas fogamat,majd betömték(de a kezelés előtt nem is fájt),és most meg fáj...

Ráadásul szerintem nem is csiszolták le rendesen,mert ahogy harapok,összeér a másikkal,és nagyon zavaró.

2010. jún. 24. 17:39
Az normális, ha..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook