Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az normális, ha 24 hetes terhesen kevesebbet érzem mozogni a babát, mint ezelőtt? Az orvoshoz jövő hétre van időpontom. fórum

Az normális, ha 24 hetes terhesen kevesebbet érzem mozogni a babát, mint ezelőtt? Az orvoshoz jövő hétre van időpontom. (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 27. 14:27

Szerintem van helye mozogni csak lustult de ez is fog változni. Meg nagyon sok apró mozgás van amit te nem mindig érzel. Én a lányomat túlhordtam és akkor minden nap kellett ctg-re menni, ahol ha mozgot meg kellett nyomni egy gombot azt rám szóltak hogy miért nem nyomtam meg.... hát nem éreztem. Aztán sokszor csak a gép máshogy zugott és abból tudtam hogy akkor is mozog mikor nem érzem.

Pedig nagy baba volt és a helye már kevés :)

4150g-mal született. Ne aggódj nincs semmi baja akkor van ha egyáltalán nem érzed!

9. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 7. - 3b41f6053f)
2008. okt. 27. 14:19

Szia!

Én napközben nem is igazán szoktam érezni, inkább csak este, de akkor nagyon erősen! :)

Pont emiatt kezdtem el aggódni, mert egyik estéről a másikra, szinte csak simogatásnak tűnt, amit éreztem.

De akkor kezdek megnyugodni..Köszi!

2008. okt. 27. 14:15

Én is olvastam, hogy 23-24 hetesen kb.30cm körül kell lennie, csak az volt furi, hogy az már olyan nagy lenne, hogy nincs helye mozogni..?

Amúgy aranyos a kislányod, most láttam a képet az adatlapodon! :)

7. 3b41f6053f (válaszként erre: 5. - Szrencsi_shpirt)
2008. okt. 27. 14:13

Szia ! Én 23 hetes vagyok,és az én lányomnak is van nagyon aktív és kevésbé aktív napja.


Néha (este a legaktívabb ha lefeküdtem) alig várom,hogy jelentkezzen,máskor meg lerúgja a hólyagomat a helyéről.:)


Szerintem ez nem baj!


Én akkor rohannék orvoshoz,ha egész nap nem érezném!

2008. okt. 27. 14:03
Én azt olvastam 20-24ig hétig 5 centit nő a baba és fél kilót hízik. Biztos hogy 3 hét alatt sokkal nagyobb lett :)
5. szrencsi_shpirt (válaszként erre: 4. - 75ff34a615)
2008. okt. 27. 13:56

Köszi a nyugtatást!

Én is arra tippeltem, hogy a helyszűke miatt lehet, de 3 hete voltam a 4D-s ultrahangon és ott az orvos pont azt mondta, hogy még óriási helye van, így sokat tud mozogni.

Vagy szerinted a 3 hét alatt olyan sokat nőhetett már?

2008. okt. 27. 13:46
Szerintem normális! Egyre kevesebb a helye, és valóban lehet egy picit lusti is! De azért menj el dokihoz!!!
2008. okt. 27. 13:46

Szerintem ne aggódj mert végül is érzed hogy mozog.

De ha nagyon aggódsz hívd fel az orvost vagy a védőnőt és kérdezd meg.

2008. okt. 27. 13:44

szia

hát lehet lustí lett,de azért védőnővel beszélj!

;)

2008. okt. 27. 13:41
Az normális, ha 24 hetes terhesen kevesebbet érzem mozogni a babát, mint ezelőtt? Az orvoshoz jövő hétre van időpontom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook