Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az exbarátom nem hagy békén, mit tegyek? fórum

Az exbarátom nem hagy békén, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 9. 16:11
Velem is előfordult már ilyen régebben.. Az a srác zaklatott, fenyegetőzött öngyilkossággal, zsarolt, a párom pedig jól összeverte. Utána 2x is meggondolta, hogy merjen-e nekem még csak köszönni is..
2009. júl. 24. 09:04

Én is voltam hasonló helyzetben.Az első adandó alkalommal elköltöztem tőle 60km-re.

Nekem csak ez segített mert egy éven át "szakítottunk".

Keménynek kell lenned és határozottnak.Nincs barátság szakítás után.Legalábbis azonnal biztosan nem.

6. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 5. - SSissykke)
2009. júl. 24. 09:03
Mert dührohama van-véleményem szerint, és a féltékenységtől kettőig nem lát:)
5. SSissykke (válaszként erre: 4. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 24. 09:02

:D


Lehet én vagyok naív.. :)

De ha tényleg az, akkor miért jó a kiírónak ilyet indítani?

2009. júl. 24. 08:58

Ez már megint egy nagy kamu topik-a javából.


úgy látszik valaki megint nem bir magával.

2009. júl. 24. 08:56

Jah, és hozzáteszem, az első szakításunk után 4 hónapig folyamatosan próbálkozott.. Már már szinte lelkileg zsarolt. És nagyon rossz volt látni, ahogy szenved. Ez megnehezítette a dolgom. Aztán ugye újra összejöttünk, akkor úgy éreztem visszajöttek a régi érzelmek. Újra beleszerettem. De ez sajnos nagyon rövid ideig tartott. Utána sokkal többet veszekedtünk. :(

Úgyhogy elhiszem, hogy nagyon nehéz neked most. Viszont, ha úgy érzed, hogy túl tudsz rajta lépni, akkor ne menj szerintem még bele, hogy tartsátok barátként a kapcsolatot.

Legalábbis én még nem tenném.. idővel.. esetleg

2009. júl. 24. 08:51

Szia!

Visszatérhetnek az érzelmek... velem is hasonló volt. Szakítottunk a párommal, ő folyamatosan próbálkozott, nem adta fel. Végül már csak, mint "barátok" szerette volna tartani a kapcsolatot. Belementem, de 3 év után nem tudtunk úgy egymásra nézni, mint csak pusztán barátok... Másodszor is összejöttünk. Az első hónap szinte jobb volt, mint új korában. De kb eddig is tartott. Egy hónapig, aztán kezdődött minden előlről. Veszekedések, viták, féltékenykedés... és végleg elegem lett. Másodszor is szakítottunk. Most már 4 hónapja vagyunk külön. Nem tartjuk a kapcsolatot, msn-ről is letiltottam... Mindenkinek így a legjobb. Néha még felhív, hogy mi újság velem, de én még mindig úgy gondolom, hogy ha végleg le akarjuk zárni (már pedig ami egyszer nem működött, mi esetünkben kétszer, az már nem fog...) akkor meg kell szakítani minden kapcsolatot, legalább addig, míg mindkét fél túl nem teszi magát rajta. És ez nem egy két nap lesz...

Ha nem vagy már szerelmes, és nem érzed vele jól magad, sőt, egyedül viszont jól érzed magad, akkor én azt mondanám, hogy élj! Elvégre fiatal vagy! :)

2009. júl. 24. 08:44

Párommal 1 hónapja végleg lezártuk a kapcsolatunkat... legalábbis azt hittem. De ő megint találkozgatni akar velem, bár azt mondja, mint nő, csalódott bennem, kapcsolatot nem akar már, csak együttlenni velem. Elég bonyolult volt ez az egész dolog. Én viszont már végképp nem tudok vele új kapcsiba kezdeni, ahhoz túl nagy, hosszadalmas és sok volt a szenvedés és csalódás, amit okoztunk egymásnak.

Hogyan vagy mit mondjak már neki, hogy békén hagyjon? Az a baj, hogy amikor együtt vagyunk, jól érzem még vele magam, de mégegyszer ugyanabba nem akarok belemenni. Viszont amikor napokig, hetekig nem találkozunk olyan nyugodt vagyok és jól érzem magam nélküle is, ha viszont találkozunk és főleg amikor szóba kerülnek az érzelmek (mert még n szeret) vagy a múlt, akkor azzal nagyon fel tud zaklatni.

Hogyan küldjem el v ilyenkor már mit lehet mondani? Maradjunk barátok??? Az ilyen esetben jó lehet? Vagy inkább mondjam meg, h ne keressen, ne találkozunk, ennyi volt, hagyjuk békén egymást...?? Véleményekre vagyok kiváncsi.

Én már úgy érzem tovább tudok lépni rajta, sőt mondhatni túl is tettem magam rajta. Már szerelmes nem vagyok, csak kicsit attól is félek, h ezek az érzelmek még visszatérhetnek, de nem akarom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook