Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az Avon-os online rendelés összesítésnél mit jelent a megrendelt termék melletti piros x jelzés? fórum

Az Avon-os online rendelés összesítésnél mit jelent a megrendelt termék melletti piros x jelzés? (tudásbázis kérdés)


1 2
43. Fruzsinnaa (válaszként erre: 24. - 36a26f5226)
2011. márc. 27. 10:36

SZia! Az ékszerekkel kapcsolatban, megmondom őszintén, másképp néz ki mint a katalógusban.

Igazából Nagyon csillogós és fényes-hasonlít az aranyra pl-szóval annyira NEM kiabál h BIZSUUU.BIZSUU!:-)

2010. nov. 28. 15:15

Lányok..most olvasom, h streamline mindenkibe belekötött? Tényleg? De miért?

Tudtok róla valamit?

2010. nov. 8. 01:02

Régen, a rossmannban lehetett kapni, és szerintem most is, olyan szemfestéket, hogy egy kis karika alakban 3 féle szín van, vagy kettő, na attól úgy bedagadt a felső szemhéjam, hogy alig bírtam kinyitni a szemem egy hétig...


Arra allergiás vagyok, de nem is használom, mert a por beteríti a szemüveglencsét, ami meg krémes állagú festék, attól meg zsíros lesz a lencse, mert a szempilla is kap belőle, átmegy rá...


Úgyhogy elég egy jó szemceruza, azzal festem ki a felső szemhéjam, és már jó is... Az arcomra csak krém megy, és világos színű ajakrúzs...

40. TSydy (válaszként erre: 38. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 00:51
Egyébként sajnos abban is igazad van, hogy meg kell nézni mit hol vesz meg az ember. Én is sok mindent inkább a százasban veszek meg. nálunk pl. jó sminkcuccok vannak, a fekete szemceruzát én is ott veszem meg. De egyszer jártam úgy még jó régen, hogy a szempillaspiráltól begyulladt a szemem. Azóta avonost veszek, a legolcsóbbat, az ugyanolyan jó.
39. TSydy (válaszként erre: 38. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 00:47

Jajj de sajnállak! Az még rosszabb mikor az ember saját szülei is ilyenek! Nekem is apum volt ilyen. Akkor változott meg felém nagyon mikor terhes lettem. De tudom, mert egy cégnél dolgoztunk, hogy ott mindenkinek dícsért, otthon meg folyamatosan kötözködött. Mikor elköltöztem a párommal én is fellélegeztem.

Sajnos alig másfél hónapos volt a fiam mikor váratlanul meghalt. Mikor végre apa lánya viszony volt köztünk. Borzasztóan fáj még mindig.

38. 36a26f5226 (válaszként erre: 36. - TSydy)
2010. nov. 8. 00:34

Fúúú... de utálom az ilyen embereket!!


Miért fáj másnak?? Azért, mert ő megkeseredett, és igénytelen ember??


A szemránckrémet az egyik 100 forintos boltban veszem, az a kis lila tégely, és azt bírja az arcbőröm, annál drágábbat nem engedhetek meg magamnak...


Amikor pár éve elkezdtem magam festeni, és 6 éve őszültem meg, akkor voltam 32, azóta festem a hajam, az én szüleim is ilyen megkeseredett, állandóan negatív, primitív emberek, apu még azért is arénázik, 74 évesen, hogy én, a fiatal nő, miért nem hordok sztk szemüvegkeretet, ami nevetséges!!


Meg hallgattam is őket akkor a festékért...


Hogy képzeli, hogy egy fiatal nő majd kinevetteti magát sztk szemüvegkerettel????

2010. nov. 8. 00:30

A tusfürdőket, kézmosókat más olcsóbb helyen veszem, az nem okoz irritációt, az nem marad rajta a bőrön, olcsó helyeken vásárolom meg...


Azokat, amiket te írsz, nem ismerem, mert a szemránckrém is drága, azokat is más helyen vásárolom meg...

36. TSydy (válaszként erre: 33. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 00:30

Lehet ő sem veti meg a sört...... Igazad van, nem tudom miért fáj neki, ha valaki ad magára. Könyörgöm ha igénytelen magával szemben, miért várja el másoktól, hogy felnézzenek rá? Ezért kérdeztem meg, hogy miért baj, ha valaki festi magát? Irígy a végtelenségig. Sajnos tényleg fogja majd magát és más néven újra felregisztrál és ott folytatja ahol abbahagyta.

Egyébként a volt középiskolás osztályfőnököm volt ilyen. Igénytelen tesitanárnő, akinek vérben forgott a szeme minden divat vagy smink láttán. Sajnos én meg nem tűröm, ha idegenek beleszólnak. Imádtam sportot űzni abból, hogy kiakasszam :) Pl. 17 évesen befestettem a hajam gesztenyevörösre (megjegyzem az amúgy barna és már akkor őszülni kezdő hajam kapott egy vörös árnyalatot)és mikor lila fejjel közölte, hogy azonnal mossam ki belőle, közöltem vele az osztály előtt, hogy tán anyámmal beszélje ezt meg, mert együtt voltunk fodrásznál. És ez csak a leglightosabb dolgom volt:)

35. TSydy (válaszként erre: 31. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 00:18

Na nekem a botanical sem igazán jött be sajnos, bár a szemránckrémjét használom most, de még bevezető áron vettem a piros revesalist? így kell írni? szemránckrémet, na az nagyon jó, csak piszok drága és a tetején lévő alapozószerűséget nem használom. Viszont az ehhez tartozó szérumot meg mintába szoktam rendelni, mert abból 5 db. olyan 300 forint körül szokott lenni, rendelek 3 csomaggal, minden másnap használom azt és simán kitart egy hónapig... és nincs egy ezres :) Nekem a japán szakés cuccok jönnek be és úgy mint neked, a naturalsok.

Dezodorba meg az LBD. Annak az illata sokáig tart, de most nyár óta a körtés kölni nálam az ász. Imádom!

Viszont a tusfürdők meg a kézmosók nagyon drágák lettek.

2010. nov. 8. 00:14
Az a baj, hogy nagyon sok kitiltott ember visszajön, csak egy másik gép kell hozzá, ahol regiznek, és már szabad is az út újra...
33. 36a26f5226 (válaszként erre: 32. - TSydy)
2010. nov. 8. 00:14

De a sört megvették ezek szerint...


Csodálkoztunk is rajta, hogy egy helyes kis nő, de úgy látszik, otthon nem ő hordhatja a nadrágot, és itt mindenkibe belekötött...


Meg mi köze ahhoz, hogy ki mit vesz meg, nem az ő pénzét használjuk, hanem mindenki a sajátját...


Ha meg 40 "akárhányévesen" nem akart adni magára, akkor az elég ciki...

Ugyanis ma már az egy jó álláshoz, akár állásinterjú, megkövetelik, hogy jól nézzünk ki, és igenis, egy nő adjon magára, főleg, ha már halad a kor előre rendesen...

32. TSydy (válaszként erre: 28. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 00:11

Szerintem egy rettenetesen megkeseredett ember lehet, aki még a saját nőiességét is elutasítja és fáj neki ha más mer Nő lenni! Tudod az a kisebbrendűségi komplexusos de igénytelen és fáj neki hogy mások jól érzik magukat a bőrükben. A pasik erre mondják, hogy jól meg kéne.....csak ne nekik kelljen!

Egyébként az összes kismamába belekötött, meg leszólt, pl. az egyik fórumon halálra ócsárolt egy anyukát, mert az üveges bébiételt mert adni a gyerekének. Jobb is, hogy eltűnt.

2010. nov. 8. 00:11

Használom a dezodorokat, de hamar elillan inkább az illata, az a bajom velük, de Isteni az illatuk...


És a szemceruza sem irritálja a bőröm...


Az arckrémekből nem a drágákat rendelem, ami kisüveges tégelyben van, hanem ami az a botanical extract, E vitaminos, feliratú, abból az egész termékcsaládot, kézre, testre, és az arckrémet is, na meg néha, ami hátrébb van, különböző illatú, akár gyümölcs, akár teafa, stb... illatúak, és nagyon jók...

30. TSydy (válaszként erre: 26. - 36a26f5226)
2010. nov. 8. 00:06
Igen én is csak ezeket bírom. Az én bőröm sem kispályás, vagy ekcéma, vagy kipirosodik, vagy csak egész egyszerűen a méreg drága arckrém nem szívódik be és mint a technokol összecsomósodik. De ezekből van ami nagyon jó. Én is csak a szűkebb környezetemnek rendelek, a párom pl. csak avonos dezodorokat meg izzadásgátlót használ, mert szerinte ezeknek megmarad az illata.
29. 36a26f5226 (válaszként erre: 25. - TSydy)
2010. nov. 7. 23:54
Mi is így gondoltuk néhányan magunk közt...
2010. nov. 7. 23:54

Aztán azt vettem észre én is, hogy amerre megyek, jön utánam, és mindenhol belém is belém kötött...


Felnőtt nő, anya, és másokon éli ki a hajlamait...

27. 36a26f5226 (válaszként erre: 25. - TSydy)
2010. nov. 7. 23:53

Én is azért töröltettem a topicom, amikor a tescos ékszerekről érdeklődtem, mert kiderült róluk, hogy bizsuk, és úgy értékesítette a tesco, hogy valódi, ott is nem bírta ki, hogy ne az övé legyen az utolsó szó, hogy ő azért egy forintot nem adna, és itt ugyanazt csinálta...


Aztán megnéztük a képeket, az ő férje meg a képeken sörözik, na mi meg arra nem adnánk pénzt...

2010. nov. 7. 23:52

Na meg a dezodorok, amik jók...


De a sógornőm kizárólag magunk miatt foglalkozik vele, hogy olcsóbban hozzájutunk, de másfelé nem kereskedik vele...


Sajna az én bőröm nem bír más krémeket, csak az avonost, mert mindentől kiekcémásodik, de azoktól nem...


ÉS azért egy pár ezer forintos rendelésnél már több száz forint a kedvezmény...

25. TSydy (válaszként erre: 21. - Homokóra)
2010. nov. 7. 23:50
Nem tudom mi történt vele, de más topicokban is belekötött az élő fába is, teljesen mindegy miről volt szó, bepofátlankodott mindenkire tett egy-két rosszindulatú megjegyzést, majd sértődötten távozott. Szerintem kitiltották. De ezt csak gondolom.
2010. nov. 7. 23:50
Avonos ékszerben nincs tapasztalatom, mert még nem vettem, csak a kézkrémeket, testápolókat, arckrémeket, szemceruza, ajakrúzs, és balzsam, ezekben van tapasztalatom...
23. TSydy (válaszként erre: 22. - M_Marcsa)
2010. nov. 7. 23:48

Sajnos igazad van, ha meg tényleg szépek akkor horribilisen drágát. A táskák szintúgy. A kék svarovsky köves ékszerszettem tényleg nagyon szép és tartós, de brutál drága volt. Ha nem ajándékba kapom, magamnak nem rendeltem volna meg. Ami olcsóbb az meg élőben "gagyi". Bizsusnál sokkal szebbek vannak olcsóbban. A táskák meg háááát, mint a kínai piaci. Csak azoknál "kettőeze-öszá"-ér árulják.

De a többi pipere termékük viszont jó és viszonylag olcsó is, főleg mikor akciósak.

22. M_Marcsa (válaszként erre: 16. - 36a26f5226)
2010. nov. 7. 20:20
Ékszert nem vennék, katalógusban szépek, annyi: És nem annyira jók, mint szépek.
2010. nov. 7. 14:43
de mért..mi történt?
2010. nov. 6. 21:20
Hááát... mindenkibe belekötött valamiért...
2010. nov. 6. 09:05
Streamline eltűnt..nem tud róla valaki, valamit?
18. TSydy
2010. nov. 5. 22:31

Hááát erre a "Nem tetszik valami"-re csak annyi a válaszom: No comment...........

:)))))))

17. 36a26f5226 (válaszként erre: 15. - Pegasus0629)
2010. nov. 4. 00:13
Vannak sajnos, akik szeretnek másokba belekötni, és kötekedni, ne foglalkozz velük...
16. 36a26f5226 (válaszként erre: 15. - Pegasus0629)
2010. nov. 4. 00:08

Nem hiszem, hogy elszámolnivalód lenne itt bárkivel...


Az avonnál nem csak kozmetika kapható, hanem nagyon sok más dolog is, amit a testápolással, hajjal, kapcsolatos, ékszerek, táskák, stb...


Én is festem magam...

Bár alapozót, meg ilyesmit nem használok, de szemceruzát, és hidratáló akajrúzst, és ajakbalzsamot igen...


Nekem sincs semmilyen káros szenvedélyem, és én is úgy gondolom, hogy igazán megérdemeljük, és egy fiatal nő igenis adjon magára...


Én is megjártam a hadak útját, mint ahogy nagyon sok más ember, ennyit megérdemlünk...

15. Pegasus0629 (válaszként erre: 14. - Ff36256613)
2010. nov. 3. 23:01
Egyébként én sem költök 10 ezreket rá... ha megveszek egy 1800ftos alapozót az nekem 4 hónapig elég, szempillaspirálom 699 ft és ez is 4 hónapig elég... szerintem ez nem luxus. Nem dohányzom és semmi káros szenvedélyem nincs, úgy érzem ennyit megérdemlek:)
14. ff36256613 (válaszként erre: 13. - TSydy)
2010. nov. 3. 21:49

Mi van, nem tetszik valami?!

Megjegyzésem nem neked szólt, hanem rólam elsősorban...

Azt kensz magadra, amit akarsz, engem pont nem érdekel. Mindenki ott fogja meg a pénzt, ahol tudja, én ezen tudok spórolni, ezért örülök, hogy nem költök tízezreket sminkre. Bocs...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook