Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az apa segítsen a csecsemő éjjeli ébredéseinél? fórum

Az apa segítsen a csecsemő éjjeli ébredéseinél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. nov. 27. 13:38
Nálunk is csak én kelek, vagyis én se! Mellettem alszik a manó, szopihoz csak közelebb húzom, már alszom is tovább, a kisasszony meg önkiszolgáló. Így a legkényelmesebb és senki sem lesz zombi.:-)
2008. nov. 27. 13:38

Igazad van, nekik kell a pihenés!

Nálunk sem kelt fel mindig apa, csak az elején, mikor már annyira fáradt voltam, hogy fel sem bírtam emelni a gyereket!

Ma már úgy alszik mint a bunda.

Egyszer úgy kellett "megrugdosnom" hogy keljen fel, mert áramszünet van, és hozzon gyertyát!

5. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Jpne)
2008. nov. 27. 13:37
Szerintem ez szituációfüggő. Nálunk például a férjem nagy éjjeli bagoly, egyig-kettőig amúgyse fekszik le aludni. Volt úgy, hogy kifejezetten elküldött aludni, addig ő dajkálgatta a kisfiunkat, ha éppen arra volt szükség.
4. Nikice (válaszként erre: 1. - Jpne)
2008. nov. 27. 13:37
Én is hasonlóan látom. Amíg bírom, biztosan nem várom meg, míg ő ugrik ki az ágyból. Sőt, beköltöztem a babszihoz, hogy lehetőleg még én se zavarjam (ill. nekem is könnyebb, ha 50-szer kell felugranom). Bármikor segít, ha szólnék, akkor éjjel is segítene, de igyekszem az éjszakákat meghagyni neki.
2008. nov. 27. 13:37
Meg van már a baba?Vagy már ismered az éjszakázást?Lehet,majd meg változik a véleményed ha a közepébe csöppensz a dolgoknak.
2008. nov. 27. 13:36
Szerintem se kell felkelnie,ha Ő maga felébred az más, de végülis te szoptatod vagy eteted, had pihenjen :)
1. jpne
2008. nov. 27. 13:34
Kezdem azt érezni, hogy csak én gondolom úgy, hogy a baba éjjeli ébredései miatt az apa ne kelljen fel. Végülis Ő reggel munkába megy, ahol keményen dolgoznia kell és este fáradtan jön haza. Miért kelljen fel velem éjjel? Én látom rosszul a dolgokat???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook