Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnalban remegéses, reszketéses, félelmetes ébredéseim vannak!Mintha hirtelen vki felijesztene az álmomból..Volt már vkinek hasonló? fórum

Hajnalban remegéses, reszketéses, félelmetes ébredéseim vannak!Mintha hirtelen vki felijesztene az álmomból..Volt már vkinek hasonló? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 2. 15:33
pánik, szorongás,
21. eszter_good (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2009. aug. 24. 12:45

Remélem még megnézed ezt a fórumodat. Jobban vagyok, persze. Szedtem feszültségoldót és intenzívebben kezdtem jógázni.

Most is krízisben vagyok, mert nincs munkám. Jelenleg nervenpfleget szedek (remélem jól írtam le), reggel 3-t, aztán még délben és este is be lehet venni 3-t, mikor hogy érzem magam. Ezen túl meditáció, jóga, kocogás a legtutibb gyógyszereim.

2009. aug. 18. 17:23
Szia.Nekem hála istennek nem volt ilyen,viszont volt egy ismerősöm akinek egy ehhez nagyon nagyon hasonló.De neki még plusszba olyan is csatlakozott hozzá,hogy napközben félt.Nem tudta megmondani,hogy mitől,csak nagyon félt.Elment orvoshoz,aki nyugtatót írt fel/bár ő arra számított,hogy beszélgetni fognak,de nem ez történt/és a betegség neve:éjszakai rémület.Megpróbálom leírni az orvosi nevét természetesen úgy ahogy ejtik,nem tudom pontosan,hogy hogyan kell írni.Az orvosi neve:Pavornok turnusz=éjszakai rémület.Szerintem keress fel egy orvost,mert lehet,hogy csak átmeneti,hogy elmult valamennyire.
19. e87e4cce43 (válaszként erre: 18. - C8012ab2c6)
2009. aug. 18. 16:40

Jól van, Te tudod. Nem akartalak semmi bogyóra rábeszélni.

Akkor csak próbál meg simán lazítani, vagy olyasmiket tenni ami örömet okoz:)

18. c8012ab2c6 (válaszként erre: 17. - E87e4cce43)
2009. aug. 18. 16:35
idegileg tényleg kivagyok kissé..de megbírkózom vele!!!Nekem nem kell,hogy aztán meg arról szokhassak majd le
17. e87e4cce43 (válaszként erre: 16. - C8012ab2c6)
2009. aug. 18. 16:33

Szerintem nem bújkál semmi:)

Menj el dokihoz, lehet, hogy valami enyhe nyugtató nem fog ártani.

Persze csak ÁTMENETILEG, nem ám állandó szedésre.

2009. aug. 18. 16:31
pedig az már régóta így van..2 éve is van már...de mostanában gyakori..a mai meg olyan volt,mint egyszer régen,amikor lázas lettem..Lehet most is bújkál bennem vmi???
2009. aug. 18. 16:28

Örülünk, hogy jól vagy.

De azért a hajnali ébredéseid nem mondhatók túlságosan normális jelenségnek.

2009. aug. 18. 16:24

Most már semmi bajom!!

SZEREMNCSÉRE.az a napközbeni alvásdolog,az hasonlít erre..csak én minden hajnalban szinte így ébredek...

13. e87e4cce43 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2009. aug. 18. 16:17
miért? ezzel tök egyszerűen kizárhat egy betegséget:)
12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Eszter_good)
2009. aug. 18. 16:17
És már jól vagy?
2009. aug. 18. 16:16

nekem volt ilyen, aztán rosszabbodott is, sikítozva ébredtem többször is a szoba közepén állva.

Pszichiáterhez kellett mennem, aki szorongást "diagnosztizált".

2009. aug. 18. 16:14
Idáig ha nem pánikolt, most fog :)
2009. aug. 18. 16:10

vagy:

Olyan sok rosszat hallunk a strok-ról. Hirtelen jön, végzetes ha nem kerül az ember időben dokihoz.

Ellenőriztess magadon valakivel néhány dolgot:


"Az orvosok szerint bárki felismerheti a STROKE-ot, ha három egyszerű kérést mond az illetőnek:


1. M: Meg kell kérni az illetőt, hogy MOSOLYOGJON.


2. B: Meg kell kérni, hogy BESZÉLJEN, mondjon egy egyszerű mondatot (összefüggően: pl. Szép napunk van.).


3. E: meg kell kérni, hogy EMELJE FEL mindkét karját.


Ha az illetőnek a három kérés teljesítésének bármelyikével nehézsége van, azonnal hívd a mentőket és mondd el a tüneteket!


Még egy jel: Mondd az illetőnek, hogy ÖLTSE KI A NYELVÉT.


Ha a nyelv kicsavarodott , ha egyik vagy másik oldalra megy a nyelv, ez is a stroke jele lehet."


Hát, remélem sikerült megnyugtatnom:)

2009. aug. 18. 16:03

A cukorbetegségnek nem pont ez a jellemző tünete.

A félelem, remegés lehetne éppen pánik roham, de így első ránézésre mégsem az. Pánikrohamnál legalább 4 jellegzetes tünetnek együtt kell szerepelni, és még akkor sem beszélhetünk igazi pánik rohamról, csak ha ez többször előfordul.

Talán nem vagy túl jó idegállapotban és az okozhatja.

Ha ilyesmit érzel, akkor próbálj meg felülkerekedni rajta, ne engedd át magad a rossz érzéseknek.

Ha rövid időn belül nem szűnik meg fordulj inkább dokihoz.

2009. aug. 18. 16:02
ha volt már ilyen többször, fordulj orvoshoz....láttam múltkor egy dok.filmet erről, iszonyat, hogy milyen hatásai van a szervezetre...alvászavar, de meg kell vizsgálniuk hogy mi váltja ki...
2009. aug. 18. 16:02
Nekem akkor van ilyen, ha napközben elszunnyadok.Egy apró kis zajra is felriadok.Olyankor reszketek,meg a szívem is szaporábban ver.Nagyon rossz érzés, azt tudom mondani!
2009. aug. 18. 15:59
Egy ilyen lezsibbadásos produkciom nekem is volt amikor beteg voltam,mai napig nem tudom mi okozta.
2009. aug. 18. 15:58
hát pánikoltál napközben valamin?éjszaka min tudsz pánikolnI?ezt egy orvostól kéne megkérdezni!
2009. aug. 18. 15:56
Az egész testem reszket...Gondoltam már cukorbajra,vagy a fogyókúra miatt..De ma napközben is volt egy remegésem,elzsibbadt az arcom is..Félek.Nem ám pánikroham??
2009. aug. 18. 15:56
Biztosan rosszat álmodtál
2009. aug. 18. 15:54
Hajnalban remegéses, reszketéses, félelmetes ébredéseim vannak!Mintha hirtelen vki felijesztene az álmomból..Volt már vkinek hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook