Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az Aloe Vera a gyógyászatban fórum

Az Aloe Vera a gyógyászatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2006. szept. 23. 15:52
Az aloe vera nem gyógyszer, hanem táplálékkiegészítő. Gyógyszernek semmi képpen nem minősül. Szedni kell, hogy megelőzz minden betegséget, hogy javuljon az immunrendszer. De gyógyítani nem fog.
4. zse pi (válaszként erre: 2. - Droma)
2006. szept. 23. 15:50

Nekem is van egy ismerősöm, aki ilyen termékeket árul, de nekem már ez is túlüzletiesedett. Ugyebár van egy alapgél, ami mindenre való, aztán vannak a spec. gélek, meg a kiegészítők. Akkor az alap mégsem jó mindenre? Sok terméket gyártanak már, lassan katalógust is kiadhatnának. Biztosan jó, meg hatásos, meg hallottam is sikertörténeteket, de iszonyat pénzbe kerül, ami egy hatalmas üzletet rejthet maga mögött. És, amiből meglehet gazdagodni, az már nem is olyan szimpatikus nekem. Bizalmatlan leszek vele szemben.


Nem negatív reklámnak szántam, csak ez a véleményem. Lehet, hogy túl paranoid vagyok, és csak mindenből összeesküvés-elméleteket gyártok... :)

2006. szept. 23. 15:41
Szerintem csak annak használ, aki hisz benne. De ez mindenféle termékre igaz.
2006. máj. 16. 11:28
Tényleg nagyon jó!A családomból mindenki használ Aloe Vera termékeket,és anya foglalkozik is vele,és ad is el!Én mindenkinek ajánlom!Akármi bajka van,ezek közül biztos talál valamit ami segit rajta!
2006. máj. 16. 08:45
Már hosszú évszázadok óta ismert az Aloe Vera jótékony hatása. Hazsnálata a több területen is elterjedt. Mint a gyógyászatban, mint a kozmetikumokban. Kevesen tudják, hogy rendzseres használatával fogyás érhető el.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook