Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az alkohol hatása az esküvőkre fórum

Az alkohol hatása az esküvőkre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az alkohol hatása az esküvőkre

1 2 3
84. kriszta773 (válaszként erre: 83. - Living Dead)
2014. okt. 2. 18:46
nem beszélve arról, hogy sok esküvő nem jönne létre alkohol nélkül :))))
2014. okt. 2. 17:29

Jájj, kicsit olyan utóíze van a cikknek, mintha egy harminc évvel ezelőtti szájbarágós etikett-könyvben szerepelne.


És az alkoholnak általában igenis pozitív hatása van az esküvőkre :)

82. ina87
2014. okt. 2. 17:06
eszembe jutot egy történet,a völegény tanuja ugy be rugot h a vacsoránál a felszervorozot ételbe bele fordult nem volt valami nevetséges hisz az ifju párnak a napját félig sikerült elrontani mivel a vendégsereg és az örömszülök csak áljudoztak
2014. szept. 26. 14:40

én úgy tapasztaltam, egy fotós egy esküvőn nemcsak a menyasszonyt fotózza :) egyáltalán nem az a dolga, hogy bratyizzon és bizalmaskodjon, nem hiszem, hogy egy jó fotósnak ismernie kell az "alanyát", jelen esetben a teljes násznépet. az a dolga, hogy jó fotókat készítsen


ez az egész alkoholmizéria meg röhejes, minden buliban, fesztiválon, társasági eseményen akadhatnak olyanok, akikre nincs jó hatással az ital, balhéznak vagy diliznek. ezzel az erővel senkit ne hívjon meg az ifjú pár, mert nemcsak a piától lehet valaki balhés és hülye, hanem alapból is

2014. szept. 26. 08:51
Soha semmihez sincs késő .... :P
79. Derengő (válaszként erre: 78. - Unom)
2014. szept. 25. 23:50
Igen, igazad van, de nem erről szóltam.
78. unom (válaszként erre: 77. - Derengő)
2014. szept. 25. 23:38
Nem csak az az alkoholista aki házipálinkát iszik, az is aki a legmárkásabb whiskey-t.
2014. szept. 25. 23:25

Nem értem, hogy miért csodálkoztok.

Magyar hagyomány, hogy falusi lakodalom, hót részegség, zabálás - az a módi.

Jó, hogy nem hungarikum a magyar lakodalom is. (Pedig lehet, hogy az lesz.)

2014. szept. 25. 22:39

Ja, értem :)

Ha gondolod írj privit, még egy darabig gép előtt kell lennem.

2014. szept. 25. 22:38
Nem tudom, egy esküvőn remélhetőleg van bizalmasabb ember is a menyasszonynak, mint a fotós, hacsak nem régi barátok. Nekem ez fura, én ennél zárkózottabb vagyok.
2014. szept. 25. 22:38
a te szakmádba vágóra gondoltam, mivel az minden más szakmának elengedhetetlen része
2014. szept. 25. 22:36

Nem értek a fotózáshoz, kicsit sem sajnos, pedig kellene, így szakmai kérdéseket passzolom :)

Én is melózok még :)

2014. szept. 25. 22:28

és ha a fotósodat nem tekinted idegennek és megbízol benne? Egy átlagos fotózás minden bizonnyal működik úgy, hogy semmit nem tudsz az alanyról, az esküvő fotózás nem ilyen. De egy idézettel élve:


"Teljesen felesleges neten vitázni szakértelemről, úgyse lehet meggyőzni a másikat, bizonyítani meg még nehezebb."


bár szívesen váltottam volna veled privátban pár szót szakmai témáról, de inkább dolgozok kicsit :)


Szóval további szép napot nektek :)

2014. szept. 25. 22:23

Személyes kérdésben egyértelmű, hogy olyantól akiben megbízom. Szakmai kérdésben hozzáértőtől.

Ha az a kérdés, készüljön-e fotó az esküvő valamelyik mozzanatáról, és hogyan akkor a fotóstól. De ha bánt valami, akkor nem egy idegennek fogom elmondani.

2014. szept. 25. 22:11
mármint munka jellegű, de a kérdésből számodra egyértelmű szerintem
2014. szept. 25. 22:11
egy számodra fontos kérdésben kitöl kérnél tanácsot? A barátnődtől vagy mondjuk a kirowski egyik szakijától?
2014. szept. 25. 22:05
Ha nincs egy barát/barátnő, akinek elmondhatja az gáz. Vagy esetleg az "élete párja"?
2014. szept. 25. 21:56
az írásod és a stílusod alapján inkább a gyerekeid (ha vannak) kerülnek lassan eladó sorba
2014. szept. 25. 21:55
ehh, azt akartam írni, hogy nem fenyeget
2014. szept. 25. 21:54
Szerintem téged ez a veszély már fenyeget :p
2014. szept. 25. 21:53
akkor képzeld el azt a szituációt, hogy készülsz életed nagy napjára akár egy éven keresztül. Mindent megszervezel, hatalmasak az elvárásaid, az idegeid pattanásig feszültek, hogy minden jó legyen és akkor egy alkoholista beletenyerel a lelkivilágodba. Kihez fogsz fordulni? Nem, nem az örömszülők, abból sokkal nagyobb balhé lenne mivel Ők is hasonló lelkiállapotban vannam... Neki ez az első esküvője, a szolgáltatóknak remélhetőleg nem, neki semmi tapasztalata a felmerülő problémákkal kapcsolatban, a szolgáltatóknak talán van... kb 2 emberhez szoktak, másik a vőfély/cm. Ez a 2 szolgáltató, aki az esküvő előtt már felveszi a kapcsolatot a párral és jobbára egész nap velük van.
63. c12d5dcd66 (válaszként erre: 62. - Unom)
2014. szept. 25. 21:46
Mindenesetre már tudjuk, kit nem választunk eskövői fotósunknak, majd ha férjhez megyünk:DDDD
2014. szept. 25. 21:42

Idézlek: "akik kb annyiba veszik a fotóst, mint a pincért" Miért lennél több, mint egy pincér? Ugyanúgy szolgáltatást nyújtasz. Se több, se kevesebb.

Ez nem azt jelenti, hogy nem kell emberséges viszony, de a válladon sírás nekem a szánílmas kategória.

2014. szept. 25. 21:36
mutasd meg kérlek, hol írtam olyat, hogy én lenézem. Én csupán egy általános bevett viselkedés formát említettem meg szerintem nem alaptalanul, de cáfolj meg, ha tudsz, hogy ez a való életben így működik vagy sem.
60. c12d5dcd66 (válaszként erre: 59. - Unom)
2014. szept. 25. 21:34
(simán csak röhögni tudok:D)
2014. szept. 25. 21:33

Én csak kérdeztem :)

Téged meg a stílusod alapján kritizállak. Amiről nekem a sznob ugrik be. lenézni a pincéreket... Nem kicsit gáz. Ugyanolyan szolgáltató, mint te, ugyanannyi tisztelet illeti meg.

Az meg, hogy a menyasszony a fotós vállán sír... jó házasságnak ígérkezik.

2014. szept. 25. 21:27
anélkül sznobozol le ifjú párokat, hogy tudnád kik ők, miből élnek, mennyit dolgoznak, és engem kritizálsz? :) ejj ejj :)
2014. szept. 25. 21:25
Akkor csak simán sznoboknak dolgozol? :D
2014. szept. 25. 21:24
Akik nekik dolgoznak, az én áraim kb kétszeresét kérik vagy többet.
2014. szept. 25. 21:23

Értem.

Az összes többit nem, amit viszont Te nem vettél figyelembe.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook