Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az Alexandra könyvesházából neten rendelve kedvezményes árú könyvet hány nap alatt szállítanak ki Bpesten belül, és van szállítási költség? fórum

Az Alexandra könyvesházából neten rendelve kedvezményes árú könyvet hány nap alatt szállítanak ki Bpesten belül, és van szállítási költség? (tudásbázis kérdés)

6. nyta
2009. jún. 10. 08:58

nekem 1 nap alatt meg szokták hozni.

volt olyan hogy megrendeltem du-n 4-kor,és reggel 9 -kor már megérkezett.

mindig 10.000 ft felett rendelek,mert ugy az ország egész pontján ingyenes a kiszállitás.

2009. jún. 9. 18:40
Nekem ma hoztak ki könyvet, 550,-Ft volt a futárszolgálatnál a többletdíj. Egyik nap rendeled, másiknap már hozzák is. (Nálam mondjuk valami gond volt, mert pénteken rendeltem, és hétfőn egy másik városból hívtak, hogy nem találják a címet. Még szerencse, hogy telefonszám is volt, így megadhattam a címet, és ma kihozták.)
4. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2009. jún. 9. 18:32
Nekem is így szállítottak, tartották a határidőt, pedig én karácsony előtt rendeltem, tehát csúcsidőben:-)A szállítási költséget tényleg nézd meg, az a biztos.
2009. jún. 9. 18:30

"A szállítási költség a könyvek súlyától függetlenül, Magyarország egész területén egységesen 550 Ft, 10 000 Ft feletti megrendelés esetén pedig ingyenes. A GLS a csomag feladását követő munkanapon 8-17 óra között szállít az Ön által megadott címre, előzetes egyeztetés nélkül.

A raktáron lévő könyvek szállítási határideje 1 munkanap."

2009. jún. 9. 18:27

az alexandra az esetek döntő többségében tudja tartani az 1 napot a szállításnál.


a szállítási díjakat meg meg tudod nézni a honlapjukon amikor rendelsz:) (azt hiszem 10eFt felett ingyenes, de nem biztos)

2009. jún. 9. 18:26
Az Alexandra könyvesházából neten rendelve kedvezményes árú könyvet hány nap alatt szállítanak ki Bpesten belül, és van szállítási költség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook