Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az abortusz pszichés problémái fórum

Az abortusz pszichés problémái (beszélgetős fórum)


1 2
12. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 1. - 9a54129580)
2011. márc. 5. 15:52
A látszat szerintem csal.
11. Arianne113 (válaszként erre: 10. - 3a74c9b93a)
2011. márc. 5. 15:47
az a legnagyobb baj, és igazságtalanság is egyben hogy az ilyen lányok elvetetik a kisbabát mintha csak valami kutya lenne eldobják, és van aki meg évekig keservesen küzd egy saját gyerekért... van yo...tobon egy olyan videó amit hittan órán még régebben végignézetett velünk az akkori terhes lelkésznő... nembírtam végignézni..érdemes lenne megmutatni annak a felelőtlen lánykának... arról nem beszélve hogy lehet majd amikor meg gyereket akar akkor meg nemlesz neki a mostani butasága miatt.
10. 3a74c9b93a (válaszként erre: 9. - Arianne113)
2011. márc. 5. 15:44
Az a lány nagyon buta. Már akkor érdekesen néztem rá, mikor a buszon beszélte hangosan az abortuszát.
9. Arianne113 (válaszként erre: 8. - 3a74c9b93a)
2011. márc. 5. 15:43
micsoda kétszínű hadd ne minősítsem tovább ember lehetett...
8. 3a74c9b93a (válaszként erre: 1. - 9a54129580)
2011. márc. 5. 15:42

Szia!

Itt ahol lakok volt egy lány, velem egykorú, terhes lett, de elvetette. Egy busszal jártunk minden reggel, és reggel 6-kor volt "szerencsém" végighallgatni, hogyan végezték el rajta az abortuszt. Egyáltalán nem volt megtörve, lazán fogta fel, nagyjából úgy, ahogy a te barátnőd most. Ám! Nem olyan rég valahogy az adatlapjára kerültem egy közösségi portálon, na ott aztán idézetek kiirkálva, hogy az egyetlen kincs az ember életében a gyereke, és ha vki elveszti, az mennyire rossz. Akkor nagyon felháborodtam. Saját maga döntött úgy, hogy elveteti.... Talán kétszer kellett volna meggondolnia mit csinál.

7. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 9a54129580)
2011. márc. 5. 15:37

Nézess meg vele egy-két ab-filmet...

Van fönt több is a hálón...

2011. márc. 5. 15:36

Igen, elképzelhető , hogy valakit ennyire hidegen hagyjon a dolog, de az is lehet hogy ez csak a látszat

Az viszont hogy a BARÁTNŐDET itt akarod kibeszélni nagyon nem szép dolog :(

2011. márc. 5. 15:34
lehet hogy nem látszik rajta, és csak ezt az oldalát mutatja feléd... a lelke mélyén nemtudhatod hogy mennyire fáj neki, lehet egyáltalán, én ezzel úgy vagyok hogy soha nemtudnám a babámat elvetetni... de ez sok szempont kérdése is.
2011. márc. 5. 15:31

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

Nem tudhatod kiben mi játszódik le.

3. biológus (válaszként erre: 1. - 9a54129580)
2011. márc. 5. 15:31
Mint látod elképzelhető. De ez olyan mértékben sérti a világnézetemet, hogy nem ragoznám tovább. Nagyon felelőtlen, urambocsá' buta is talán a barátnőd... és egyáltalán: biztos hogy a barátnőd?! Ezen elgondolkoznék...
2011. márc. 5. 15:29
persze..anyámnak volt vagy 20 és ő sem zaklatta fel magát rajta..én 1-be is bele betegednék..mondjuk inkább fogja fel igy még fiatal,jobb mintha összetörne lelkileg
2011. márc. 5. 15:27
Nem találtam ilyen topicot, gondoltam majd én nyitok egyet. Barátnőmnek hétfőn lesz abortusza, de úgy áll hozzá mintha a legtermészetesebb dolog lenne...Nincs kiakadva, nem fél, előtte még suliba is bejön (végzős gimnazisták vagyunk). Nem vagyok abortusz ellenes, bármikor megeshet ,úgy hogy nem mi tehetünk róla, én pl ismerek egy lányt, őt megerőszakolták és úgy lett terhes, de az imént említett barátnőm felelőtlen és szerinte már többször is elvetélt, persze ez nem bizonyított...Mit gondoltok erről? Elképzelhető , hogy valakit ennyire hidegen hagyjon a dolog?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook