Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avon Sun Termékek fórum

Avon Sun Termékek (beszélgetős fórum)


2012. máj. 13. 14:35

Nagyon Szépen Köszönöm,hogy megosztottátok Velem a tapasztalatokat!:):)

Örülök,hogy jók az Avonos krémek,mert még naptejet sose rendeltem,így ezért féltem tőle.

2012. máj. 13. 14:05

Szia!


Az én bőröm egy gyógyszer miatt annyira érzékeny, hogy tűző napon egyáltalán nem is tartózkodhatnék. Legalább 4-5 féle csodákat ígérő napvédőt kipróbáltam, de nekem az Avon Sun High spray jött be, tényleg védi a bőröm, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragadok tőle, kellemes lágy, alig érezhető illata van, és nagyon tartós!

A napozás utáni termékekről barátnőmtől tudok: alapból nagyon jól hidratálja a bőrt, de vele megesett, hogy elaludt a napon úgy, hogy nem fújta be magát, és csúnyán leégett, Avon Sun After Sun-al fújta és kente magát, nagyon jól hűsítette, hidratálta, és nem lehámlott, hanem a vörösség átment barnába 3 nap használat alatt.

Amikor én először rendeltem Avon termékeket, teljesen ledöbbentem, hogy valóban azt kapom a pénzemért, amit ígérnek! 50 faktorost és napozás utánit én is most fogok rendelni :)

2012. máj. 13. 13:52

Hawaiian Tropicnál szerintem nincs jobb napozó krém.

Én ffi létemre elég sokat napozok, és van tapasztalatom róla:)

2. yanett86 (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2012. máj. 13. 13:50

Szia!


Mi csak ezeket a naptejeket használjuk!!! Kivéve a gyerekre, mert épp nem volt a közelben avonos és vennem kellett egyet gyorsan, szerintem nagyon jók, mert sokkal tovább marad a bőrön, mint a többi fajta és én még soha nem égtem meg vele (20-asat szoktam venni)! Az esküvőnk előtt pár barát eljött segíteni földet elteríteni füvesítés előtt és 40fokban reggeltől estig csinálták, bekentem őket, de az egyik szemérmeskedett és épp hogy gyorsan körbekentem! Másnap a srác olyan volt, mint a térkép....ahol bekenten szép bőr ahová nem sikerült megégett foltokban! :-)))))Nagyon nagyot nevettünk másnap a látványon!

2012. máj. 13. 13:40

Sziasztok!Vannak itt olyan emberek,akik már próbálták az Avon Sun Termékeket?Engem főként a napozás utáni termékek és az 50 faktoros naptej érdekelne!

Köszönöm a Válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook