Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom kifizetni tanácsadóként, az Avon termékeket bankkártyával? fórum

Hogyan tudom kifizetni tanácsadóként, az Avon termékeket bankkártyával? (tudásbázis kérdés)


7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 08:11

Futároknál főleg mostanában kérik, hogy kártyával fizess. Nekem pl. aláírnom sem kellett, mikor (nem avonos) csomagot kaptam.


De mi lenne, ha megerőltetnéd magad, és most kp.val fizetnél, ha olyan fontosak azok a dolgok.

6. Péter 83 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. ápr. 12. 07:55
Nem kapott rá rendes választ (így értelmezem).
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 12. 03:32
Tanácsadóként miért nem az avont keresed ezzel a kérdéssel?
2020. ápr. 11. 16:50

Szia!

Ha beregisztráltál, kellett kapnod egy 8 számjegyből álló tanácsadói számot.

Csomagot megkapod, 14 napod van, hogy a számlát kiegyenlítsd.

Csekk van a dobozban, ezt el is tudod utalni a csekken található adatokkal.

Ha tanácsadó lettél, van egy fiókod az avon.hu-n ott bankkártya adatokkal ki tudod egyenlíteni.

Postára nyilván nem mész, tehát ha a csomid megjön, kb 3 opció van arra hogy fizess, anélkül, hogy bárhova is menned kelljen.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 11. 15:51

Ha a rendszer lehetővé teszi a kártyás fizetést, akkor az azonnal teljesül, és nem fogják még egyszer elkérni az árát.

De vannak az oldalon bőven avonosok is.

2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 11. 15:26
Ma már a jelenlegi helyzetre való tekintettel az utánvételes dolgokat is többnyire lehet kártyával rendezni.
2020. ápr. 11. 15:14
Szeretnék rendelni néhány dolgot,csak magamnak.(Igazából emiatt regisztráltattam magam,hogy kikerüljem a tanácsadót meg jelen helyzetben nem is találkoznék senkivel,plána felhívjak valakit a lakásba).Viszont nem engedi a rendszer csak utánvételesen a fizetést..Ami nem jó,mert általában kártyával fizetek mindent manapság(csekket,rendelést stb.)Próbáltam megváltoztatni,de nem ment.Olyan opció van,hogy kártyás befizetés..de félek attól,hogy ha befizetem azt az x összeget,a postás ugyanúgy fogja kérni..Írtam már mailt,meg egy tanácsadónő a közösségin,beleszólt,hogy rossz helyen regisztráltam(aha,akkor minek van a két féle regisztráció az oldalukon..értem én,az sok tanácsadónőnek nem felel meg,mert akkor elesnek a jutaléktól,de akkor),de rendes választ még nem kaptam,így amig kiderül,aki "avonozik',ti higyan fizettek?Hogyan tudom beállítani mégis,higy kártyával kifizessem a rendelésem?Köszi előre is.Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!😊😊😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook