Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aurafotózásról van valakinek személyes tapasztalata? fórum

Aurafotózásról van valakinek személyes tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 23. 20:43

Mi voltunk a Kedvesemmel aura- és csakrafotózáson.

Nagyon érdekesnek találtam, van benne valami.

Nem szabad elfelejteni, hogy a kisgyermekek és az állatok látják az auránkat, a minket körülvevő színeket.

2010. márc. 23. 20:34
Gondolom ez olyasmi, mint a grafológia: jellem feltárás, hajlamok, erősségek,gyengeségek, csak kicsit misztikusabban, mint ahogyan a grafológia teszi..talán az önbizalmát növelheti valakinek, aki hisz benne, és szépeket hall:)
10. kékemlék (válaszként erre: 8. - Dócy)
2010. márc. 23. 20:31
12000, ahol én érdeklődtem. De ez vidéki ár:) Nincs viszonyításom.
2010. márc. 22. 20:09

Szia!

Mi a férjemmel tavaly voltunk egy ilyen aurafotózáson. Érdekes volt. Megtartottuk a képeket, de most már biztos nem tudnám elmondani, hogy mi mit jelent rajta.

Egyébként az ember aurája pillanatról-pillanatra változik. Például, ha csak kicsit mosolyra húzod a szád, már egészen más, mintha komoly lennél. Mi nem tudtuk semmire sem használni.

8. Dócy (válaszként erre: 1. - Kékemlék)
2010. márc. 22. 19:36
Miért?Mennyibe kerül?
2010. márc. 22. 18:24
Az aurád legtöbb része folyamatosan változik a hangulatodtól függően is. tehát szerintem nem annyira érdemes csinálni. Apum csináltatott, de sok mindent nem tudott meg belőle.
2010. márc. 22. 18:22
Engem főleg az érdekelne, hogy tudtátok-e az ebből kapott információkat valamire használni? ire lett ez egyáltalán kitalálva?
5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Olgi1977)
2010. márc. 22. 10:50

1. nem hiszek abban, h az aurát le lehet fotózni (és ezt az a reiki mester se hiszi, akit ismerek)


2. még ha le is lehetne (és itt a fizikus ismerőseim felháborodva/röhögve tiltakoznának), akkor is sztem az ilyen aurafotósok min. 99%-a kókler.

2010. márc. 22. 10:47

Mi csináltattunk a nyáron az egész családnak. Érdekes dolgokat mondtak mindenkinek-de igazak voltak.

6 hetes terhes voltam, és megmondta a fickó, hogy hasi tájékon lát valamit, de még nem látja pontosan mit.

A mostohaapámnak megmondta, hogy mely két csigolyájával szokott gond lenni.

Szerintem érdemes beruházni egy "vizsgálatra"

2010. márc. 22. 10:44
hidd el, nem az aurát fotózzák le olyankor :D
2010. márc. 22. 10:44
Mire vagy kíváncsi? Az aurafotót nem megtapasztalni kell ... :o))
2010. márc. 22. 10:43
Kipróbálnám, de egy vagyonba kerül:( Szerintetek érdemes? Segít ennek a megtapasztalása valamiben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook