Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aura-soma színterápia...ki ismeri, ki tapasztalta meg? fórum

Aura-soma színterápia...ki ismeri, ki tapasztalta meg? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
35. Cszsuka (válaszként erre: 31. - Klimpírozi)
2008. aug. 27. 12:23
Igen, sajna, én megtaláltam a tanfolyamról szóló lapot a neten és ott is azt írják, hogy aki elvégzi, nem osztogathat összevissza tanácsokat, kizárólag az általuk meghatározott keretek között, különben vissza is vehetik az engedélyét. Ezért egy picit visszavettem, mert én nem szeretnék kizárólag ezzel foglalkozni.
34. emagdi (válaszként erre: 33. - Klimpírozi)
2008. aug. 27. 12:21

szia! nem. nem foglalkoztam vele különösebben, csak egyszer láttam valami fórumon, és letöltöttem. elolvastam a könyv elejét, amiben leírja, hogy miről szól ez a módszer, megnéztem, hogy nekem melyik 2 üveg tetszik a legjobban, és elolvastam az ahhoz tartozó leírást. ennyi:)))

de tudom hogy vannak tanfolyamok amik ezt oktatják, ahol búvárkodni tanultunk, az ottani oktató felesége kezdte el itt ezt magyarországon, én csak akkor hallottam erről az egészről hogy van ilyen, hogy aura soma.

de annyira nem ragadott meg a dolog:)

2008. aug. 27. 12:17
Magdi, használtad a módszert magadnál???
32. Cszsuka (válaszként erre: 28. - Emagdi)
2008. aug. 27. 12:16

Megkaptam, belekukkantottam és nagyon hálás vagyok színvonala azonos az én bibliámmal.

Volt egy hölgy, aki Wicky Wall tanítványa volt: Lilian Verner Bons, ő írta az enyémet.

Én átküldeni nem tudom, de keressétek a könyvesboltokban! :)

31. Klimpírozi (válaszként erre: 30. - Klimpírozi)
2008. aug. 27. 12:15
az nlc szakértői fórumán a konzulens terápiára csalogatott, mert információ csak ott van, jó pénzért..
30. Klimpírozi (válaszként erre: 26. - Cszsuka)
2008. aug. 27. 12:14

írom, máris....tehát jöttek az üvegek sorban: 1./40.

2./43. 3./41.- es üveg, majd érkezett a ciklámen /narancs, a királykék/királykék üvegcse, Raffael Arkangyal üvege...kérdem, miért épp ezek az üvegek választódtak ki számomra? Mit jelentenek, mit hoznak az életembe ezek a színek, miből van sok, miből van hiány, ésatöbbi...

29. Cszsuka (válaszként erre: 28. - Emagdi)
2008. aug. 27. 12:13

Kösz:)

Te is alkalmaztad? És alkalmazod még?

28. emagdi (válaszként erre: 25. - Cszsuka)
2008. aug. 27. 12:11

mike booth - színgyógymód


de átküldtem közben neked is :)

27. Cszsuka (válaszként erre: 24. - Emagdi)
2008. aug. 27. 11:48
Küldd el légyszi, kíváncsi vagyok. Címem az adatlapon. Köszi! :)
26. Cszsuka (válaszként erre: 23. - Klimpírozi)
2008. aug. 27. 11:47

Benne vannak az üvegcsék is?

Nem írnád meg nekem, hogy mégis mi volt az üvegcsékkel kapcsolatos kérdésed?

(Visszajött a könyvem:)

25. Cszsuka (válaszként erre: 24. - Emagdi)
2008. aug. 27. 11:46
Melyik? A Gyógyító színek?
24. emagdi (válaszként erre: 23. - Klimpírozi)
2008. aug. 27. 11:19
nincs mit:) akit még érdekel a könyv, írja meg az emilcímét priviben, és átküldöm neki is:))
2008. aug. 27. 11:15

Zsukazsuzskavarázslóasszony... képzeld, Emagdi egy remek könyvet küldött emailen, lesz mit tanulnom, böngésznem, nagyon izgalmas első olvasatra!!!!!!

Magdi, hála neked, köszönöm szépen!!!!!!

22. dogiz (válaszként erre: 20. - Cszsuka)
2008. aug. 27. 10:13
Ezt nem tudtam, de arról már régebben hallottam, hogy a "mély lila" is gyász-színek közé tartozik.
21. Klimpírozi (válaszként erre: 20. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 18:32
nem, a mályváról sosem hallottam, a fehér a gyász színeként tudott, de a mályva..
20. Cszsuka (válaszként erre: 16. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 18:19
Tudtad, hogy az ősmagyarok gyászszíne eredetileg a mályva volt? Nem emlékszem biztosan, de Mikszáth vagy Móricz egyik könyvében olvastam.
19. Klimpírozi (válaszként erre: 17. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 18:17
nagyonnagyon szépen köszönöm, és várom!!!!!
18. Cszsuka (válaszként erre: 15. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 18:17

Igazán sajnálom, hogy a férjed meghalt.

Ezek szerint azonban minden stimmel eddig..

17. Cszsuka (válaszként erre: 14. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 18:16
Az a baj, hogy az a könyvem van kölcsönadva, de ígérem, igyekszem. Talán holnap el tudom hozni.
16. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:48
értem:))
15. Klimpírozi (válaszként erre: 12. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:48

bézsben és fehérben jártam a férjem halála után, jól meg is szóltak érte..elfogadtam, beletörődtem, más választás nem adatott..

A fekete azóta is a mindenek előtti, s ha nincs rajtam, idétlennek érzem magam, biztonság nélkülinek..nálam a sallangmentes elegancia színe is a fekete, minden színemhez jól áll...bőr, haj, szem, smink, nem utolsósorban a vonalakat is kordában tartja:))

14. Klimpírozi (válaszként erre: 11. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:45
tökéletesebb nem is lehetne, mély érzelmű alkotó ember vagyok, konfliktuskerülő, és a többi is áll, köszönöm, de fejtsük meg valahogy az üvegcséimet is, kérem, kérem...
13. Cszsuka (válaszként erre: 10. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 17:29
Ne értelmezd félre, a fekete nem a gyász, hanem a változás jele elsősorban. Ugyanakkor képes letargiába taszítani a gyászoló embert.
12. Cszsuka (válaszként erre: 10. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 17:27
Mert valószínűleg elutasítottad, nem fogadtad el az illető halálát, s nem akartad elfogadni, hogy nélküle megy tovább az élet. Gondolom, akkor inkább több fehérben jártál, nem?
11. Cszsuka (válaszként erre: 8. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 17:26

Szürke, jobbra lent: gondosan kerülöd a konfliktusokat, s akkor sem keveredsz bele, ha kénytelen vagy jelen lenni, amikor mások között megy a harc.

Kék, balra fent: hűséges, okos és érzékeny, de feszültségmentesen energikus vagy, érzelmeid eléggé mélyek.

Piros, jobbra fent: sok örömet, elégedettséget találsz az alkotótevékenységekben.

Sárga, balra lent: Sokat töröd a fejed a boldogságon és a tökéletességen.


Na, mennyire igaz? Erre én is kíváncsi vagyok...

10. Klimpírozi (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:24
imádom, a feketét..teóriákat nem gyártok hozzá, sokakat rémiszt, sokaknak nem áll jól, rajtam jó a fekete, egyéb színeim miatt...gyászon túl vagyok, érdekes, akkor egyáltalán nem tudtam fekete színt elviselni magamon..
9. Cszsuka (válaszként erre: 7. - Klimpírozi)
2008. aug. 26. 17:22

A feketéről kivételesen tudok egysmást (így kell írni?).

Szóval, a fekete a változás egy új jövőnek a hírhozója. Képzeld csak el, kik hordanak pl. fekete ruhát: azok, akik gyászolnak, mindenképp. Meghalt valaki, tehát új útra lép az életük.

Aztán a tinik egy csoportja is feketét hord, mert a lelkük mélyén érzik a változást, de nem tudatosan csinálják.

Aki vonzódik a feketéhez, az nagy változás alatt van. Temeti a múltat és egy új jövő felé néz...

8. Klimpírozi (válaszként erre: 6. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:18
ok...bal felső kék, mellette piros, kék alatt sárga, piros alatt szürke...első lépcsőben..
7. Klimpírozi (válaszként erre: 5. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:17
ok, tüzes Oroszlán vagyok, egyébként Bak aszcendenssel,Vízöntő holddal, csudapofa bolygóállásokkal...a fekete szín mindenek előtti imádatával..s ahogy nyiladozik a lelkem, jönnek, ezek a veszett színek, amiket soroltam..ezekről kellene valami pontos információ, miért a választás sorrendje példának okáért, merthogy ez is fontos..
6. Cszsuka (válaszként erre: 5. - Cszsuka)
2008. aug. 26. 17:13

Ok, akkor most Zsuzsika korrigál, mert utánanéztem a négy őselem színének (mégsem megy fejből, mert igazán csak a sajátomat tudom rendesen, meg a férjemét:(

föld: kék, tűz: vörös, levegő: sárga, víz: zöld

négy temperamentum: melankólikus=nehézvérű: kék, kolerikus=forróvérű: vörös, szangvinikus=könnyűvérű: sárga, flegmatikus=hidegvérű: zöld.

Van egy egyszerű teszt, ami az egyik könyvben van. Rajzolj egy téglalapot, oszt el négyfelé, aztán színezd ki. Szürke, piros, sárga és kék színeket használd, s az, hogy melyik rubrika milyen színű, az rád van bízva, de mindegyik más színű legyen, s egy színt egyszer használj.

Majd, ha meglesz, akkor folytatjuk...:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook