Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Karácsonyra kaptunk színterápiás hegyikristály lámpát. Van valakinek? Tapasztalatok? fórum

Karácsonyra kaptunk színterápiás hegyikristály lámpát. Van valakinek? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


16. csehe (válaszként erre: 13. - Cszsuka)
2009. márc. 23. 00:15

Használom a lámpát...

Aki nagyobb mennyiségű aranyat hord, pl több nyakláncot, annak kisebb az esélye a légúti megbetegedésekre. akármennyire is vicces volt a kérdés. :)

15. Cszsuka (válaszként erre: 14. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 24. 07:03

na látod, ez a rém egyszerű megoldás eszembe sem jutott!

Mindenesetre igazad van!

14. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 12. - Csehe)
2009. febr. 23. 23:18
Akkor aki a nyakában az ujján aranyat hord az nem betegszik meg?
13. Cszsuka (válaszként erre: 12. - Csehe)
2009. febr. 23. 22:48

Az oké lenne, ha olyan helyen van, hogy érinti a bőrt vele, vagy átmegy rajta a fény, de nem olyan helyen van, ezért úgy gondolom, hogy: minek?


Egyébként ajánlom, vegyél egyet, nagyon bevált nekünk is:)

12. csehe (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2009. febr. 23. 22:08

Az arany nem giccsnek van a lámpán. Hatékonyabbá teszi, ha jól tudom Nobel díjat kapott az az orvos, aki felfedezte, hogy az aranynak milyen jó hatása van, legfőképp a tüdőre, és az agyra...

Én szeretnék egy olyan lámpát. :)

11. Szamó
2009. jan. 16. 08:06

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy valóban használ-e!


Párom nem nagyon hisz a "csodákban", szerinte csak pénzkidobás. DE! KIPRÓBÁLTA! És már ez is valami! Hátha kellemesen fog benne csalódni :-))))


Most magamon és a gyerkőcön is próbálkozok, bízok benne!


Édesapám elvitte egy ismerősének, akinek a gyerkőcének övsöre volt, meggyógyult. Igaz, azt nem tudjuk, hogy a lámpától-e, vagy egyébként is meggyógyult volna, gyógyszert is szedett. De ha már csak abban segít, hogy gyorsabban gyógyul az ember, már megérte!

10. Szamó (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2009. jan. 16. 08:04

Erről az aranyozott dologról még nem hallottam.....

A miénk nem az :-)

9. Cszsuka (válaszként erre: 8. - Szamó)
2009. jan. 16. 08:01

Igen, most, hogy írod, tényleg: Meditens Hungary a cég neve.

Amikor mi vettük, kétféle volt. Egy drágább, meg egy olcsóbb. A drágábbikban nagyobb a kristály és ha jól emlékszem, több színt lehetett tenni. Mostmár aranyozott is van, ami mégjobban drágítja (bár nem tudom, hogy minek kell aranyozni a fém részeit, attól még nem lesz hatékonyabb, csak giccsesebb)

2009. jan. 16. 07:58

[link]


Ez az eredeti!!!!


Sajnos már ebből a készülékből is készítenek gyenge utánzatot......

2009. jan. 16. 07:56

Igen, magyar találmány!!!

Különböző színű kerek lapocskákat lehet benne cserélgetni, minden színnek megvan, hogy melyik területre hat a legjobban.

Hegyikristály a "hegye", azon keresztül világít.

Drága? Hát..... 100000,- környéke......


Egy a hátránya (szerintem), hogy naponta sokszor kell használni. Annál hatékonyabb. Ez néha macerás, főleg, mivel a gyerkőc egész nap oviban van. Tegnap kezdtem el kezelni vele a torkát, köhög. Még ma reggel is csináltuk, de legközelebb délután tudjuk, ha hazajön.


Pill.... belinkelem.....

2009. jan. 16. 07:52
én még nem is hallottam róla,de nagyon flkeltettétek a figyelmemet.Hol lehet ilyet kapni?Drága?
5. Cszsuka (válaszként erre: 4. - Katácskák)
2009. jan. 16. 07:19

Szabad megkérdezni, hogy mivel foglalkozol?

A Budapest Tv-n Hegedűs Eta szokta bemutatni és ugyanaz a cég forgalmazza, akik a Tens készülékeket. Talán még én is tudok egy elérhetőséget.

Egyébként valóban hasonló, mint a bioptron lámpa, csak szerintem a kristály miatt hatékonyabb, hisz azon keresztül megy a fókuszált fény, s akupunktúrás pontokon is alkalmazható, ha valaki ismeri őket. (Egyébként ez is magyar találmány!)

2009. jan. 16. 07:13

Mi a munkánkban tudnám elképzelni- de még ilyet nem is hallottam, láttam.

Lehet. hogy a fénytherápiára használnám Emberkéknek.(mint Bioptron stb)

Megírnád priviben hol lehet beszerezni, ha meg tudnád nekünk esetleg kérdezni AkitQl kaptátok?

Nagyon szépen köszönjük.

3. Szamó (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2009. jan. 16. 07:09

Köszi a gyors választ!


Még csak próbálgatjuk.....

Remélem nekünk is jó lesz!

2009. jan. 16. 07:08
Nekem van, három vagy négy éve. "Rongyosra" használtuk, nagyon jó!
2009. jan. 16. 06:59
Karácsonyra kaptunk színterápiás hegyikristály lámpát. Van valakinek? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook