Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átverés magas fokon fórum

Átverés magas fokon (beszélgetős fórum)


1 2
33. andi6020 (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2020. márc. 26. 11:36
Nyilván a 3 éves! Egy egy évestől ez nem elvárható. Bár basszus, manapság már ki tudja. Egyik másik szinte mobillal a kezében születik.
32. michelle.r (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2020. márc. 26. 11:26
Vajon melyik írhatott a Facebook-on?
31. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 11:21
Hány évesek a gyerekek? 1 és 3?
2020. márc. 26. 09:35
Az ilyen "szélhámosok" jellemzően inkább agglegénynek vagy elváltnak adják ki magukat, nem özvegynek.
29. Bözsi néni (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2020. márc. 25. 16:37

Mese, mese, mátka,

Pillangós batárba... 😃

28. Bözsi néni (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2020. márc. 25. 16:36
Kislány facebook-on? Tudtommal korhatáros.
27. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 16:36
Huhhhh, ez most a hajnali fórumnyitás óta kiderült? Az elmúlt másfél évben hogy lehetséges, hogy nem?
26. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 16:31

"egyik hétvégén amikor itt volt rám írt az a kislány hogy ki vagyok, mert az az ő apukája mellettem, amire azt mondta hogy nem tud róla hogy lenne gyereke."


Lehet, hogy én vagyok túl fáradt, de ezt a mondatot sem értem. Hol írt rád a kislány? Honnan tudja az e-mail címedet, profilodat, akármidet, ahol megtalált?

A kislány random néniknek szokott írogatni?

25. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 14:47

"Facebookon szerintem ő csinált egy kamu profilt, ahol engem mocskoltak, persze magyarázkodhattam hogy senkim nincs."


"de drámai módon mégse jött itt össze a munkahelye, azt mondta hogy vki betelefonált és mondott olyant ami miatt lehet a mostani helyét os elveszti."


Egy sztoriban szerintem kicsit sok az érthetetlen furcsaság.


Egyébént pedig egyetértek Timycat-tel, ez nem hogy nem az átverés magasiskolája, valahol az alap-, és középfok között.


Egy férfi ha akar egy nőt, akkor arrébb teszi az útjában álló toronyházat is. Árulkodó jel, ha csak meghatározott időben hívható, és nem mehetsz el hozzá.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2020. márc. 24. 21:49
Higgye el én sem akartam egy szappanoperában élni
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Garabonciás)
2020. márc. 24. 21:48
Köszi, szerintem hagyok egy kis időt, ne indulatból hozzak döntést. És igen szeretem, könyebb lenne ha nem szeretném
22. Bözsi néni (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 21:28

Csak ámulva olvasom ezeket a sztorikat. Mint a mesében, olyan.


Számos ismerősöm, barátom van, családdal, szintén barátokkal, különféle sorsokkal, de soha még hírét se hallottam ilyen sztoriknak, amit itt leírsz.

2020. márc. 24. 21:20
Te már döntöttél, szerintem. :) Legalább is én úgy érzem a szavaidból. Szereted ezt a faszit, nem? Azt mondják szerelemben, háborúban minden megengedett. Akkor harcolj érte. ;)
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Garabonciás)
2020. márc. 24. 21:17
Többet törődött a gyerekeimel másfél év alatt mint a saját apjuk 7 év alatt. Nem tudom mit gondoljak most, szerintem még tart a döbbenet, egyszer csak felébredek.
2020. márc. 24. 20:54
Ez egy újabb fedősztori, szerintem. Neked hihető egyébként? Mert minden ezen múlik, nem azon hogy mit mond a szomszéd. Vagy egy olyan ember akit nem is ismersz. Amúgy az én szememben már akkor nem állt volna meg amikor letagadta a gyerekét. Vagy gyerekeit, ha több is van neki. Milyen ember az ilyen? Ilyet bárhol találsz. Törekedj a tökéletesre, aztán boldogabb leszel te is. ;)
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Tengerszem55)
2020. márc. 24. 20:47
Ha érdekel titeket a folytatás, akkor tessék. Felesége van, két gyerek, egy házban élnek de állítólag már 3-4 éve nem volt köztük semmi. Ha hiszitek ha nem de nagyon sokat törődött velünk, és tényleg hihető volt a sztori. És nem tudja miért csinálta.
2020. márc. 24. 12:42

Vegyél egy nagy levegőt és sorold fel, mit láttál, olvastál és tapasztaltál. Aztán már csak annyit ordíts, hogy "TAKARODJ"!

De utána ne gyengülj el és ne omolj a karjaiba, ne vedd vissza, ne is vedd fel a telefonjait. Majd meglátod, a vérző seb beheged és egy kicsit könnyebb lesz.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - R.Eszter)
2020. márc. 24. 11:34
Rá fogok kérdezni, de személyesen akarom. Köszönöm, hogy meghallgattatok
15. R.Eszter (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 11:02

Nagyon megértelek. Az ember olyan sérülékeny tud lenni és minden szalmaszálba kapaszkodik, ami reményt ad.

Ne hibáztasd magad és ha bizonyos vagy abban, hogy átvertek, akkor le kell zárni.

2020. márc. 24. 10:01
Ha igaz a történet akkor átvertek. Meg kell reptetni mint a papírsárkányt. Azért undorító az ilyen, mert a szeretetvágy vámpírjai az ilyen férgek.
13. vivo44
2020. márc. 24. 09:48

Az az igazság, hogy a legjobban te saját magadat verted át az egészben.

Normális, egészséges nő az első intő jelnél már másként viselkedett volna, nemhogy bizonyosság.

Ha igaz a történet, nincs is kérdés.

2020. márc. 24. 08:21

"Én is azt hittem ilyen csak a filmekben van"


És tényleg.

11. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 07:58

Ez esetben nem tudom miért is tennél fel bármilyen további kérdéseket. A választ megkaptad.

Sajnálom. Lépj tovább.

10. kisj
2020. márc. 24. 07:41

Már minden bizonyosságot megszereztél.

Nincs szükséged többre.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2020. márc. 24. 07:37
Elmentem a házához, ahol azt mondja nem él másfél éve, de s kutyái ott voltak, tehát biztosan ott lakik. De azt mondta erre hogy nem tudja kinek a kutyáit láttam, ezek után igazat mondana komolyabb kérdésben?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - R.Eszter)
2020. márc. 24. 07:34
Én is azt hittem ilyen csak a filmekben van, de amikor az ember masszívan a saját bőrén tapasztalja meg akkor valahogy nehéz elhinni, hogy ennyire gyenge volt. Közel a 40 felé egyedülálló anyaként persze hogy vágytam arra, hogy legalább egy, és utolsó normális kapcsolatom legyen, hogy megoszthassam valakivel a döntéseket. Aki nevelt már gyermeket egyedül tudja milyen nehéz helytállni, munkahelyen, a gyerekeknek.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 07:28
Szemtől szembe kérdezz rá, mutasd meg az újságot. Ez nem opció?
2020. márc. 24. 07:21
Azért ez lett a fórum címe mert az átverés már foglalt volt. A manipulálást úgy értem, hogy mindig én jöttem ki a hibásnak, miattam nem beszél a szüleivel pl. Eddig bírtam hogy ne beszéljek erről senkivel, kezd felőrölni, és tegnap amikor megláttam abban az újságban amit az a város ad ki, ahol él, hogy van két gyermeke is, mivel az anyjuk neve ( az elhunyt feleség neve )és a párom család neve , és azért kerestem rá a neten mert egyik hétvégén amikor itt volt rám írt az a kislány hogy ki vagyok, mert az az ő apukája mellettem, amire azt mondta hogy nem tud róla hogy lenne gyereke. Nekem vannak gyermekeim,de ez volt a második mondatom ismerkedéskor. Hogyan szerezzék bizonyosságot arról hogy kit nevezek a páromnak?
2020. márc. 24. 07:08
Nagyon hosszú lett volna részletezni milyen jelek alapján kezdtem el jobban figyelni, de a bűntudatomra játszott, hogy rá ne figyeljek, pl Facebookon szerintem ő csinált egy kamu profilt, ahol engem mocskoltak, persze magyarázkodhattam hogy senkim nincs. Nem tudom, hogy elvált e vagy sem. Nagyon intenzíven minden szabadidejét velünk tölti az ünnepeket is, és még sose állt mellettem így férfi ( persze hogy szerettem volna elhinni, és el is hittem ) minden nap telefonálunk írunk, de mégsem tudom eldönteni, hogy az a családja még megvan e vagy sem. Nagyon messze lakik tőlem, és higgyétek el mindig volt vmi magyarázat miért nem tud hazavinni. Csak szeretném látni az igazságot. Vhogy mindig elhitette velem hogy az az igazság amit mond. Tudom kívülről egyszerűbb látni a dolgokat, de nekem most nehéz úgy érzem, mert semmi sem biztos. Azt ígérte össze költözik velem, de drámai módon mégse jött itt össze a munkahelye, azt mondta hogy vki betelefonált és mondott olyant ami miatt lehet a mostani helyét os elveszti. El akar venni feleségül, de hogyan venne amikor azt se tudom már hogy kicsoda? Soha életemben nem tapasztaltam még ilyent, és óvatos voltam az első néhány hónapban, de beleszerettem, és a vészjelzőim kikapcsoltak. Csak az igazat szeretném tudni 😥
4. R.Eszter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 06:00

Tehát arról van szó, hogy szerelmes lettél egy férfiba, aki azt mondta, hogy özvegy és nincsenek gyermekei. Most pedig rájöttél, hogy ennek mind az ellenkezője az igaz.

A férfi nős és van két gyermeke.


Az az igazság, hogy én ilyesmit újságban v. interneten olvastam, de a környezetemben ténylegesen nem fordult elő.

Egy komplett családot elég nehéz letagadni, ha csak valaki nem egy távoli, másik országban él.


Talán nem voltál elég körültekintő vagy óvatos.

Nagyon sajnálom.


A tudatos manipuláción mit értesz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook