Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átverés magas fokon fórum

Átverés magas fokon (beszélgetős fórum)


1 2
2020. márc. 24. 05:51

"Sose vitt haza, rengeteget írunk, de csak akkor hívhatom amikor neki jó"


Mégis mit hittél?


Ez nem átverés magas fokon, hanem hagytad magad palira venni.

Koronát megigazítani és továbbmenni.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 05:51
Azt mondják rutinos társkeresők, hogy minél hamarabb legyen találkozás, ismerkedés, ezzel sok későbbi probléma időben megelőzhető. Sajnos, sok szélhámos van ☹ Egyik barátnőm végleg feladta ezt a módszert, kizárólag hazugokhoz volt "szerencséje". Megesett, hogy egy átverős pasi később más felhasználónévvel újra átverte.
2020. márc. 24. 05:40

Sziasztok!

Nem tudom olvassa e valaki, vagy csak az internet sokaságában fog eltűnni az üzenetem. De segítségre van szükségem, csak beszélgetni szeretnék valakivel. Van egy másfél éves kapcsolatom, és azt hiszem a megérzéseim amik az elején voltak, most beigazolódtak, csak azt én se gondoltam volna, hogy ennyire durván. Nagy részletekbe nem szeretnék bele menni, mert még névtelenül is nehéz beszélni róla. Szerelmes lettem úgy mint még soha, pedig kaptam már sok rosszat az életben, nem véletlenül nevelem egyedül a gyerekeimet. De kezdek kételkedni, mert minden félelmem kezd beigazolódni, és ilyennel még sosem találkoztam ami most van, és az a kevéske bizalmam ami volt a férfiak felé, azt hiszem most fog elfogyni teljesen. Egy tudatosan felépített manipuláció áldozatának érzem magam. Miért mondja valaki azt, hogy meghalt a felesége és hogy sose lehetett gyerekük, amikor megtaláltam az újságban, hogy van kettő kislánya, ès az állítólag halott feleség ott van az iskolai rendezvényről készült képen? Sose vitt haza, rengeteget írunk, de csak akkor hívhatom amikor neki jó. Csak beszélgetni szeretnék, rosszundulatra nincs szükségem, azt hiszem abból jutott elég.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook