Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átjelentkezés-szakváltás fórum

Átjelentkezés-szakváltás (beszélgetős fórum)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - NomNom)
2021. jún. 8. 16:21
A vicc, hogy én is ezt néztem ki.Angol fordító,erre idén nem indul:((((
7. NomNom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 8. 16:17

Egyszerűen nem adta azt amit vártam és nem igazán láttam azt sem, hogy mit lehet vele kezdeni. Szinte az összes csoporttársam más szakra jelentkezett a 2. évben, vagy párhuzamosan tanult valami mást is. Én végül fordító tolmács mesterszakra mentem mert legalább a nyelvek mennek. Más helyre nem is nagyon tudtam volna jelentkezni ezzel a diplomával.

Mondjuk lehet, hogy csak Szegeden ennyire béna az a szak. 😅

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. jún. 8. 16:04

Mesélnél kérlek picit, hogy miért?

Karcolatban magamról.

Másoddiploma lenne és saját vállalkozást szeretnék majd nyitni (tőke lenne hozzá), ja és nagyon nincs időm második nyelvet tanulni(angolból okéska,de németből nagyon el vagyok maradva.

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 8. 16:00
Jól teszed h átjelentkezel, én megbántam h elvégeztem anno.
2021. jún. 8. 15:18
Akkor írj a TO-s néninek :)
2021. jún. 8. 15:17
Átnéztem az egyetemi szabályozást,de ott olyan homályosan fogalmaznak.
2021. jún. 8. 15:14
A tanulmányi hivatalban tudnak segíteni, de valószínű hogy a hallgatói követelményrendszerben is van róla szó. Nálunk be kell nyújtani egy kreditelismerési kérelmet, amibe a jelentkező írja be hogy mit mi helyett szeretne elfogadtatni, és a kreditátviteli bizottság vizsgálja meg és hagyja jóvá. De a konkrét menetéről a tanulmányi előadód tud tájékoztatni, ez a munkája, nyugodtan írj neki egy emailt.
2021. jún. 8. 14:18
Ha nemzetközi gazdálkodásról át akarok jelentkezni kereskedelem és marketingre,akkor azokat a tárgyakat,amik csak az előbbi szakhoz kellenek egyszerűen nem veszik figyelembe ,nem számÍtják bele a kreditekbe,vagy valamennyit elismernek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook