Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen lehetőségek vanna főiskolai átjelentkezéskor? fórum

Milyen lehetőségek vanna főiskolai átjelentkezéskor? (beszélgetős fórum)

2012. jan. 15. 23:10

Iskolaváltással csak év végén lehet, meg talán a karváltásnál is, karon belül lehet félévkor is átmenni.


Olvasd el az iskola szabályzatát, azokban benne vannak ezek a dolgok, átjelentkezés stb. Meg ha írsz az iskola tanulmányi osztályára, akkor ott is segítenek.

2012. jan. 15. 22:31
Ahogy így keresgélek, úgy azt találtam, hogy van rá lehetőség és akkor a "legkönnyebb", ha intézményen belül szeretnéd a cserét. persze iskola váltással is lehet, csak macerásabb!!!
2012. jan. 15. 22:30

Vagy itt van ez:


[link]

4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jan. 15. 22:28

Nem tudom érvényes e még, de érdemes elolvasni:


[link]

2012. jan. 15. 22:18
talán szocpedről, különbözeti vizsgákkal...esetleg
2012. jan. 15. 22:18
szerintem nem lehet átmenni
2012. jan. 15. 22:17

Gyógypedagógiára szeretnék járni, de 100%, hogy nincs rá elég pontom, ezért arra gondoltam, hogy vagy csecsemő-, és kisgyermeknevelő szakra vagy szociálpedagógia szakra jelentkeznék, és onnan átkérném magam pár elvégzett félév után gyógypedagógiára, de ha nem vesznek át, akkor is szeretnék azzal foglalkozni ami érdekel.

Elsősorban koraszülött vagy kicsit más (pl.: enyhén oxigénhiányos) babákkal szeretnék foglalkozni, érdekel a zeneterápia és a Waldorf oktatás is.

Szerintetek mit jelöljek meg? A tavalyi pontszámok alapján felvennének erre a két szakra. Van lehetőségem ezekről a szakokról átmenni gyógypedagógiára?


Előre köszönöm a válaszokat.


u.i.: nyilván nem ti fogtok dönteni, csak érdekel olyanok véleménye akik esetleg tisztában vannak ezekkel a dolgokkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook