Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék átjelentkezni egy másik iskolába, érettségi miatt. Van rá lehetőség, hogy magántanulóként végezzem el? fórum

Szeretnék átjelentkezni egy másik iskolába, érettségi miatt. Van rá lehetőség, hogy magántanulóként végezzem el? (tudásbázis kérdés)

5. vvicus (válaszként erre: 4. - Anchee)
2010. ápr. 27. 20:24
én is úgy érettségiztem
2010. ápr. 27. 18:12
hallottam oloyat,hogy esetleg az éretségit nem lehet magántanulóként
3. vvicus (válaszként erre: 2. - Anchee)
2010. ápr. 27. 17:15
miért ne lenne? én a 11-12. évet magántanulóként csináltam végig betegség miatt és nem jártam se magántanárhoz, se semmi, egyszerűen magamtól tanultam.
2010. ápr. 27. 17:12

Szeretnék átjelentkezni egy másik iskolába, érettségi miatt. Van rá lehetőség, hogy magántanulóként végezzem el?

17 éves leszek szeptemberben. Ezt a félévet egy szakmunkásképzőben magántanulóként végzem el,május végén vannak a vizsgáim. Utána egy szakközépiskolába szeretnék átmenni(a hivatalos részéért holnap megyek be az iskolába).

Már egy éve külön háztartásom van,párommal. a részletekbe most nem szeretnék belemenni. Ugyebár a munka szükséges az anyagi jóléthez,és jelentősen megkönnyítené a helyzetemet,ha legalább az első évet magántanulóként végezhetném.

van erre lehetőség? szakmunkás előkészítőben rögtön engedte az igazgató(nagyon engedékeny és jóindulatú igazgatónk van,aki a diákoknak minden téren segít).jövőre 11.es leszek. egy érettségire mindenképp szükségem van,és ezért is választottam inkább az iskolaváltást,hiszen ezzel már tudok tovább haladni. Jelenleg készülök a felsőfokú angol nyelvvizsgára.

Köszönöm,ha válaszolsz.

17L

2010. ápr. 27. 17:11
Szeretnék átjelentkezni egy másik iskolába, érettségi miatt. Van rá lehetőség, hogy magántanulóként végezzem el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook