Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Árpa" van a szememen. Tudna valaki valami gyors megoldást? fórum

"Árpa" van a szememen. Tudna valaki valami gyors megoldást? (tudásbázis kérdés)


6. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - Szantoneheni)
2012. jún. 29. 15:19
Bocsánat, elkobászoltam, most jutott eszembe visszanézni. Hát bizony fog, de gondolom már vagy túl vagy rajta, vagy nem merted megcsinálni. Írtam, hogy nem kellemes, de nekem életemben csak kétszer volt, lehet ennek hatására.
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2012. jún. 28. 06:36
hát ezt sose probálnám ki
4. szantoneheni (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2012. jún. 28. 06:02
Nagyon köszönöm a gyors választ. Egy őszinte kérdés... csípni fog, csak hogy felkészüljek rá :-) Jobban szeretem, ha tudom előre....
2012. jún. 28. 05:24
Nem kellemes és igazán nem kis dolog, mert ugyancsak meg kell kapaszkodni, de secc perc alatt rendbeteszi a fokhagyma. Srégra kell vágni, mint a rúzst lehúzni az alsó szemhéjadat és azzal a "tövét" bekenni.Őseimtől tanultam és én sem vagyok már mai csirke, de az egész családunk ezt tartja tutinak.
2012. jún. 28. 05:19

Szép reggelt mindenkinek.

Tegnap délután éreztem, hogy kijött egy árpa a szememen. Éjszakára cseppentettem, de most hajnalra arra ébredtem, hogy nagyon szúr. Tükörbe néztem és teljesen be van durranva a jobb szememnél. Hozzá kell tennem sajnos, hogy én sajnos csak a jobb szememre látok. SZükségem lenne valami gyors megoldásra. Köszönöm előre is.

2012. jún. 28. 05:17
"Ápa" van a szememen. Tudna valaki valami gyors megoldást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook