Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel tudnám felturbózni gyorsan a 4 éves lányom immunrendszerét? fórum

Mivel tudnám felturbózni gyorsan a 4 éves lányom immunrendszerét? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 1. 14:49
Nekem is voltak a lányommal gondok, a "homoktövis max" nevű vált be legjobban. Lekvár szerű sűrítmény, egy dl langyos vízben kell feloldani egy mokkáskanálnyit, és a főétkezések után meginni 1-1 ilyen adagot.
24. Bébinyuszi (válaszként erre: 23. - Pappanyuka)
2013. márc. 1. 14:44
Köszi az infót, úgyis mostanában fog elfogyni a Vigantolunk:)
23. pappanyuka (válaszként erre: 17. - Bébinyuszi)
2013. márc. 1. 13:49
Bébinyuszi, igen a legjobb megelőzésre meg immunerősítőnek a D-vitamin. Csak nincs most Vigantol. De van helyette egy másik fajta D-vitamin csepp, az is íztelen, babáknak is adható, ráadásul nem kell hozzá recept! Kérdezd meg a patikust melyik az, mert még új termék.
22. e32d76b828 (válaszként erre: 20. - Dodi44)
2013. febr. 21. 21:32
ez is kovetendo...
2013. febr. 21. 21:30

kajaszerkesztessel...kezd az alapoknal

cukor kivon barmilyen formaban felejtos

tej-kecske v tehen- hazi-forralatlan

turo hazitejbol,vaj...ugyszinten,

kenyerfele...teljes kiorlesu lisztbol...eleszto helyett szodabb...

Te magad csinald akar a tesztat haztol vett tyuktojassal,

tengeri sot hasznalj stb.stb.par ho es eszre fogod venni mennyit segitettel rajta

20. Dodi44
2013. febr. 20. 22:53

A termeszetben talalt vitaminokkal, nem boltbol vett salatakkal, zold fozelekekkel, gyumolcsokkel, nem pirulakkal!


(ha megis mas valasztasod nincsen, a boltbol vett zoldseget, gyumolcsot tiszta vizben aztasd le (akar egy napig is, tobbszor lecserelve a vizet)a kemiai szereket roluk lemosni... Ne higyjel ami ra van irva, es amiket nem is irnak ra...

Ha van ra lehetoseged, csinaljal otthoni vetemenyest, akar viragcserepben is...

19. SzánI. (válaszként erre: 6. - 3aeb86a367)
2013. febr. 20. 20:38
Nálunk nagyon bevált a Béres csepp. Ha már látom, hogy egy kicsit náthásak kezdenek lenni, akkor már egyből adom a Béres + C vitamint, és semmi influenza és egyéb köhögéses betegség.
2013. febr. 20. 20:36
Bérescsepp a hozzá tartozó c-vitaminnal. Ez tuti. :D
2013. febr. 20. 15:57
Mi is ilyen problémával küszködtünk ovi beszoktatáskor. Ami nekünk bevállt: Flavon lekvár és Moksa elikszír + d vitamin (vigantol csepp ősztől tavaszig) Emmellé még sok gyümölcs.
16. Vortexia (válaszként erre: 3. - Skate77)
2013. febr. 20. 15:12
Na meg C-vitamin. több, mint a napi ajánlott adag.
15. Vortexia (válaszként erre: 3. - Skate77)
2013. febr. 20. 15:09
Moksa elixírrel. Írj, ha érdekel. :)
14. 3aeb86a367 (válaszként erre: 10. - Vviki2)
2009. febr. 12. 09:43

Szerintem nem mindenkinél hat étvágynövelőként a Béres csepp. Az én fiam két évig ezt szedte, de alig akar enni, legalább is itthon. És ahhoz képest hogy 8 éves sajnos csak 18 kg. Tehát a mi esetünkben nem volt étvágygerjesztő hatása.


Az "ovi-kór". Na igen, édesanyám is mindig ezt mondta, hogy az oviba elkap mindent, de utána majd jobb lesz. Hát, most elsős a fiam de karácsony óta szinte mindig beteg. Szóval ez sem vonatkozik mindenkire.

13. skate77 (válaszként erre: 11. - 318512f90e)
2009. febr. 12. 08:45
Nagyon jól hangzik!! Mindenképp kipróbálom!! Köszönöm!!:)
12. skate77 (válaszként erre: 10. - Vviki2)
2009. febr. 12. 08:44
Igen, az ovi-kór! Én is tudom, hogy jobb lesz, de közben meg nagyon félek a műtéttől. Csakhogy addig akarom kihúzni valahogy, mert ha még influenzával tetőzödik a mostnai betegsége, akkor jajj.
2009. febr. 12. 08:37

ezt már másnak is ajánlottam itt a hoxán, ismerősökről nem is beszélve...

ha a narancsot megeszi, nagy gond nem lehet. egy narancsot és egy citromot kifacsarsz, adj hozzá 3-4 kanál mézet, és igya meg. mindennap 1x

10. vviki2
2009. febr. 12. 08:33

Mindenféle immunerősítő multivitamin (és a Béres csepp is) étvágynövelő! Ha nem szeretnéd, hogy gyarapodjon, akkor ezeket hanyagold.

Nálunk az orrmandulaműtét hozta meg az eredményt a lányomnál. Ezeken az "ovi-kór"-okon át kell esnie, aztán nem lesz gond meglátod.

2009. febr. 12. 08:31

A gyermekorvos nem akarja addig közösségbe engedni, még meg nem műtik, de én azt mint dolgozó anya, nem tudom megoldani, hogy áprilisig otthon legyek vele.

Hogyne, hát imád kint! Csak most mértékkel rohangálunk, mert közben arcüreggyulladása van.

8. **Rita** (válaszként erre: 7. - Skate77)
2009. febr. 12. 08:30

gyerekorvos mit javasolt?

Szoktatok nagyokat sétálni, játszani a friss levegőn?

2009. febr. 12. 08:25

Én is gondoltam a béres cseprre, de az viszonylag gyors??? A marslakócskák azok az étvágyat is nagyon növelik nem? Ami nem baj, de nálunkl egy kis gond lenne, mert elég formás a drágám.


A legegyszerűbb a sok zöldség és gyümölcs lenne, de sajnos az almán és a narancson kívül mást nem hajlandó megenni, akárhogy is könyörgök, és azt is csak mértékkel. Szóval nem egyszerű a dolog.

2009. febr. 12. 08:22
Szia. Én eddig a fiamnak a Béres cseppet a tablettával használtam, de úgy érzem nem nagyon vált be, mert az utóbbi időben az én fiam is sokat volt beteg, és a mai napig ő is gyenge, kimerült. Mától áttértem neki a Marslakócskákra. Kíváncsi leszek ez hogy fog neki hatni.
5. **Rita** (válaszként erre: 3. - Skate77)
2009. febr. 12. 08:21
sok zöldség, gyümölcs
4. **Rita** (válaszként erre: 3. - Skate77)
2009. febr. 12. 08:20

béres csepp?

Multivitamin?

2009. febr. 12. 08:18
Sziasztok! Tanácsotokat kérném, esetleg tapasztalatotokat, hogy milyen vitaminnal, vitaminokkal tudnám egy kicsit feltúrbózni a lányomat, mert sajnos folyamatosan beteg, várunk orrmandula műtétre, de valami vitaminnal vagy "csodaszerrel" szeretném egy kicsit megerősíteni az immunrendszerét, mert nagyon gyenge. Segítsetek! Köszi!
2009. febr. 12. 08:18

Feltúrbózni?

Pontosan mit szeretnél?

2009. febr. 12. 08:16
Mivel tudnám feltúrbózni gyorsan a 4 éves lányomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook