Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aromaterápia fórum

Aromaterápia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. szept. 16. 03:24
Nagyon csodálatos hatása van mindegyiknek, mint külsQleg-belsQleg.S szerintem fQleg az is,hogy Temészetes szerek. Mindenkinek váljék Egészségére.
2008. szept. 3. 11:50

Csak vigyazzatok, hogy mindig 100%-os illoolajat hasznaljatok. Egyebkent nagyon szep eredmenyeket lehet vele elerni mind arcapolas, mind testapolas teren. Persze nem hazilag, hanem szakemberhez fordulva!

Azt sem art tudni, hogy sok esetben nem javasolt az aromaterapia.

2008. jún. 12. 07:59
Szeretnék többet megtudni erről e-mailba nem tudnál nekem egy nyomtatható verziót továbbítani?
2007. dec. 17. 19:40
Van citrom,tropicana, és vanília illóolajam. Felváltva használom őket. Bár a tropicana lehet hogy csak light-os.
2007. márc. 10. 22:30

A hajpakolasomba szoktam keverni par csepp relaxalo olajat, nagyon feldobja. Egyebkent kremekbe, samponokba, barmibe lehet.

Itthonra pedig vettem egy parologtatot, egy homoru uveglap ala kell egy mecsest behelyezni es egetni, az uveglapra vizet onteni, bele par csepp illoolajat.

2006. okt. 8. 14:35
Én masszázs krémekbe szoktam különböző illóolajokat tenni.Nagyon jótékony hatásuak!
2006. okt. 8. 10:41
levendulaolaj, párcsepp a fürdővízbe, nyugalom, béke szigete
2006. okt. 8. 10:05
tök jo az aromaterápia nekem nagyon bejön csak nemigen van időm rá
1. Hoxa
2005. okt. 20. 14:01
Az aroma az illat és az íz együttes hatása által létrejövô érzékszervi benyomás. Az aromaterápiában az illóolajok vezetô szerepet játszanak, a terápiát felhasználásuk jelenti . Alkalmazásuk nagyon széleskörű, hatásuk kis mennyiségben is számottevő. Lássuk mi mire jó...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook