Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Áremelkedések előnyei fórum

Áremelkedések előnyei (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Semleges)
2022. aug. 18. 12:31
Ha túlsúlyos lennél vagy dohányos látnál.
2022. aug. 18. 11:29
Én még nem látok semmi előnyt.
75. tien (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 11:24

,, Szerintem fog csökkenni a cukrászdák forgalma is''


Milyen fasza ,a cukrászda tulaj majd nem megy fodrászhoz ,nyaralni ,kozmetikushoz stb..

A fodrász és a kozmetikus nem vesz olyan termékeket amit eddig igen ,és ök sem mennek manikűröshöz stb..


Domino effektus Te nagyon értelmes ember!


Mindenkinek szar lesz!

És itt befejeztem,nem szükséges válaszolnod!

74. ildi992 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 10:11

Most hogy a rezsi is növekszik még könnyebb lesz a fogyózóknak, alkoholistáknak és dohányzóknak.


Legalább ennyi jó van ezekben az időkben.


Láttál már dohányost? Én sok családot láttam, de nem álltalánosítok. Bizony sokszor a családon hozza be az árát, ,hogy erre nincs pénz arra nincs pénz, vita veszekedés lesz ebből, de mivel ideges mégtöbb cigit szív. ( Nem álltalánosítok, de én ezt láttam.) Alkoholista, ha nem kapja meg a napi adagját? Hát nem vagy otthon a témában látszik. Reszkednek, elvonási tünetei lesznek. Nagyon súlyos esetben korházi ellátásra szorul aki le akar szokni. Fogyózoknak. Na igen. Látszik a gyümölcs árakon, és a csökkentett szénhidrát alapú kenyér árrán. Sárgabarack 1700-ért akarták adni.

73. ildi992 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 10:05
Kövérségre hogyan hat az áremlkedés? Mégtöbb kövér ember lesz, mert a minőségi kenyeret nem tudják megvenni, marad a fehér kenyér zsírral hagymával. stb Gyümölcsök árai már most is az egekbe van. Olcsó élelmiszer ( Jó akkor úgy foglamazok hogy a boltban a legalacsonyabb árú élelmiszer) nem szolgálja az egézségünket. Aki ilyet ír kíváncsi lennék a hátteredre. Biztos nem az alsó rétegben élsz. Sem a kérdés feltevője. Fentről meg lehet észt osztani, olyanhoz amihez fogalmad sincs, csak úgy gondolod. Nem élsz benne. Ez olyan amikor a politikusok azt mondták, hogy a közmunkabérből meg lehet élni. Akkor 20-30 e Ft között volt. Hát én adnék nekik annyit a több milliós fizetés helyett. Milyen előnnyel jár? Meglehet tippelni a kérdés kiírójának a havi bevételét. Minibár bér fölött jóval több, vagy még nagyon gyermek.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Timycat)
2022. aug. 18. 09:48
Oké. Igaz. A minden ember túlzás volt.
71. timycat (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 09:44

Minden embernek? Mondd ezt a kisnyugdíjasoknak, a tartósan betegeknek, hogy nem baj hogy nem telik minőségi ételre, gyógyszerre vagy pl fűtésre.


De a politikai eszközökkel mesterségesen felszaporított és röghöz kötött kisgyerekeseket sem irigylem.

70. 845783fc97 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 09:41
Szomorú, hogy csak így tudják visszafogni magukat.
2022. aug. 18. 09:40

Semmilyen előnyét nem látom.


Pszichésen már így is a béka segge alatt vannak az emberek és a pénztelenség, kilátástalanság ezt csak fokozza majd.

68. 845783fc97 (válaszként erre: 66. - Napsugár8)
2022. aug. 18. 09:36
Nem biztos. Nem vagyunk egyformák. Egyik napról a másikra mondtam le a cigiről. 6 év után. És azóta sem szívtam.
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Napsugár8)
2022. aug. 18. 08:47

Majd kiderül.


Szerintem fog csökkenni a cukrászdák forgalma is. Nagyapám is úgy szokott le a cigiről, hogy felment az ára. Ilyen kenyér árak mellett valószínű az se fogy annyira. Elég csak megnézni az áramfogyasztással mi történt. Több cikk jelent meg, hogy az előző évhez képest mennyivel kevesebb áram fogyott mióta bejelentették a rezsiemelkedést.

Igenis sok előnye van az emelkedésnek. Nem csak pl a kövéreknek, de minden más embernek és a bolygónak is.

66. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 18. 08:37

Te csak azt hiszed, kedves!

A dohányos és a piás inkább nem eszik, minthogy leszokjon a szenvedélyéről. Inkább nem fizeti ki a rezsit, csak a cigire, piára való legyen meg.

A fogyózó nem sanyargatja magát tovább, de ha eddig naponta zabált sütit, ezek után is fog. Majd az étkezés más területén fogja vissza a kiadásait. Hús, zöldség, de nem a kóla, vagy a napi rágcsa, hasonlókon.

2022. aug. 18. 08:35

Milyen előnyök,hol élsz te?

A silányabb minőségű élelmiszer fele fog tolódni mindenki.

Az egészséges meg élvezetes helyett az lesz majd a választási kritérium,hogy laktat és megfizethető.

Az a pszichés állapot is “jót tesz” az embernek,hogy azon sakkozik,hogy a rezsi kifizetése után mennyi fog kajára maradni.

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Globus)
2022. aug. 18. 08:28

Pont ezen az alapanyagok ára nőtt nagyot, ezért nem tud már ugyanannyit enni belőlük.

Egy sima kenyér is kétszer annyi mint volt, de pl almát most is kapok 400 körül.

63. 55Judit (válaszként erre: 62. - Michelle.r)
2022. aug. 17. 12:27
Nem. Csak szimplán buta. Erre utal a fórum címe is.
62. michelle.r (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 12:25

Meddig akarod még tekerni ugyanezt a hülyeséget? Koplalással nem lehet fogyni, csak az egészség megy tönkre.


Nagyon szeretném azt hinni, hogy trollkodsz.

61. Kobain254 (válaszként erre: 55. - Tien)
2022. aug. 17. 12:06
Nem mintha azért írtam volna az igent hogy megfeleljek a kívánalmaidnak.
60. Kobain254 (válaszként erre: 55. - Tien)
2022. aug. 17. 12:05
Kár hogy a moderátorok nem díjazták és törölték a másik kommentet.
59. Kobain254 (válaszként erre: 55. - Tien)
2022. aug. 17. 12:04
Igen.
58. globus (válaszként erre: 55. - Tien)
2022. aug. 17. 11:30
Biztosan 🙂
57. globus
2022. aug. 17. 11:30

Nem mertem leírni, pedig gondoltam rá... van olyan ismerősöm, aki estétől másnap délutánig nem eszik, mert a reggeli és ebédszünetet dohányzóban töltekezve üti el.

Előnye, hogy nincs súlyproblémája!

Tessék rászokni.

56. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 11:29
Aki kevesebbet eszik az folyamatosan éhes, feszült, ingerült. A kevesebb evéstől lassul az anyagcseréje, ezért egy idő után már a kevéstől is hízik. Van aki azt mondja, ő még a víztől is hízik. Elég a kajára ránéznie, már hízik. Na ezért van. Ha még sportol is hozzá, még éhesebb lesz.
55. tien (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 11:28
Remélem, hogy a szarkasztikus humorodat szeretted volna megcsillogtatni.
54. globus
2022. aug. 17. 11:26
Sajnos, nem valószínű. Még inkább eltolódunk az egészségtelen alapanyagok felé. Krupli, tészta, liszt, olcsóbb rizs, zsíros cupák...
53. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 17. 11:24
Lehet hogy kevesebb sütit, de cigit, piát, biztos nem. Azt akkor is megveszik ha a fene fenét eszik.
2022. aug. 17. 11:20
Kár hogy nem mutatnak példát az éhezésben és a fogyásban ha már ennyire hisznek benne.
2022. aug. 16. 07:17

Most hogy a rezsi is növekszik még könnyebb lesz a fogyózóknak, alkoholistáknak és dohányzóknak.

Legalább ennyi jó van ezekben az időkben.

50. PöttyösPanka (válaszként erre: 44. - Channa*)
2022. ápr. 27. 08:24
Az inkább nem esznek nem rád vonatkozik, hanem azokra, akiknek nem futja ételre ÉS piára IS. Adj egy alkoholista hajléktalannak pénzt ételre, és nézd meg, hogy kiflit vagy rakétát fog-e venni belőle.
49. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 22:45
Így is nézhetjük. De ahogy mondták, így is megfogják venni ezeket az árucikkeket, csak máshol meg lefaragnak.
48. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 19:49

Jaj! Mi előnyük származna a fogyókúrázóknak, alkoholistáknak, dohányosoknak az árak emelkedéséből?


Néhány hsz-t elolvastam, és azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy a függők ugyanúgy meg fogják venni a cigit, az alkoholt, mint idáig. És a legtöbb túlsúlyos embert sem az áremelkedés serkent fogyókúrára.


Én nem dohányzom, de a férjem igen. Emelhetik a cigi árát, nem fog kevesebbet szívni.

Biztos, hogy van olyan ember, akinek erős elhatározása van, és valóban elgondolkodik azon, hogy elfüstöl havi X összeget a levegőbe, és próbál leszokni. Az alkeszek nem fognak ilyenen elgondolkodni. Az alkalmi ivók pedig ugyanúgy meg fogják venni egy-egy alkalomra a kedvenc italukat, mint idáig.

A túlsúlyosak - ha egészségesebben akarnak ezentúl élni, akkor még többet kell fizetniük a diétájukért.


Akkor hát kinek is előnyös az áremelkedés?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook