Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok az Aquascale 3in1 babakádról? fórum

Mik a tapasztalatok az Aquascale 3in1 babakádról? (tudásbázis kérdés)


9. dd3e7764d1 (válaszként erre: 8. - Dd3e7764d1)
2019. júl. 9. 22:19
Még annyit... A köldökcsonk sosem lett vizes, a leeresztō dugót nem tudja kipiszkálni :-) És lehet az én fiam az egyetlen, de ezzel a módszerrel otthon nem utálta a fürdést. Szóval örülök, hogy kaptam!!!
8. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Kiwi08)
2019. júl. 9. 22:10
Én használtam sokàig, kb. 16 hónapos volt a kisfiam mikor már nem fért bele a sok játék, ezért áttértünk a nagy kádra! A kisfiam az elsō perctōl imádta, sosem volt sírás fürdetés közben,mindig boldogan locsizott. Amikor már ült, akkor természetesen már úgy használtuk, azt a felét, ahol ülni kell benne. Mérlegem, nem is volt, amikor már nagyobb volt ráálltam vele egy szobamérlegre, úgy mértem. Örültem a leeresztō csōnek is, hogy nem kell emelgetni. Én ajándékba kaptam, állvánnyal együtt, valószínűleg én ennyi pénzt akkor nem adtam volna érte, de a dolgom nagyon megkönyítette!
2019. júl. 9. 19:32
De jókat írtok, jogos. Köszi :)
2019. júl. 9. 11:35
Mellesleg ezt max 2 hónapig ha tudnád használni arra hogy a gyerek feküdjön a popsiig érő vízben mivelna köldökcsonkot víznek nem célszerű érnie. Fürdetésre alkalmatlan. Az első pár hétben pedig a legtöbb baba nem szeret fürdeni, tehát ez is csak egy újabb hülyeség jó pénzért.
2019. júl. 9. 11:31

Felesleges és még oly sok más tök felesleges holmi van amit jó pénzért megvesznek az első gyerekesek.

A mérlegről meg annyit ha nincs ok - indok szintén tök felesleges főleg előre megvenni, lehet bérelni is. Csak magadat idegesíted a méréssel. A gyerek nem gép hogy úgy zabáljon meg hízzon. A védőnő az első hónapban úgy is hetente fog jönni.

4. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Kiwi08)
2019. júl. 9. 08:59
Semmi pénzért sem! Pocséklás. Heida-nak igaza van. Ha a gyerek nem mozog benne, egyedül nem hagyod ott, akkor minek. Max. szegény eldeformálódik. Könyökkel szoktuk érezni a vizet, ami kb. 40 fokos. Elég csak a kölcsön mérleg.
2019. júl. 9. 07:30

Valahol írtad, hogy napi 2000-ért lehet mérleget bérelni.

Nézd meg újra, mert szerintem félreolvastad. Az HAVI 2000 lesz + általában 5000 a kaució.

2. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 1. - Kiwi08)
2019. júl. 9. 06:46

Tapasztalatom nincs, csak véleményem: alig fér el benne a baba, szóval icipici. Hamar kinövi a gyerek. Ha ülni tud már, akkor játszani sincs hely benne. Hamar kellett a 100 centis babakád a 80-as után. (Csak zuhanyzónk van amúgy a fürdőszobában.) Plusz az én fiam biztos kipiszkálná a leeresztőt, ha az olyan... 🤣

Inkább vegyél külön mérleget, hőmérőt és egy olcsóbb, egyszerű kádat. Bár mérleget is inkább kölcsönöznék, az sem kell sokáig, mi is pár hó után visszaadtuk.

A hőmérő: néhány fürdetés után jobban bíztam a kezem érzékelésében.

Ha meg arra gondolsz, hogy eladod majd: az én környékemen nem lehet a drága használt baba holmikat eladni. Mindenki a vacakot keresi fillérekért. Aki ennyit adna érte, az inkább újat vesz. De ha nem számít a pénz, vedd meg!

De még egyszer leírom, ez az én véleményem.

2019. júl. 8. 20:45
Van valakinek tapasztalata? Mérleg és kád egyben, vizhőmerovel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook