Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apa mit csinál a munka mellett otthon? fórum

Apa mit csinál a munka mellett otthon? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 13. 00:23
Segít amiben kell...kiment már a divatból az apa sörözik a kanapén, anya megszakad "családmodell" -szerintem.
24. bebekriszti (válaszként erre: 22. - Tündi anya)
2010. jún. 12. 23:56
Naggggyon meg lehetsz elégedve! Örűlj neki,mert ritka !!! Csak ne sózzál sok dolgot a nyakába,mert hamar megunják és a végén nem apa hanem anya lesz belőle!! (bocs)
2010. jún. 10. 20:23
WOW-ozik:-((((((((((((((((((((((((((
2010. ápr. 28. 22:46
Nekem a párom mindent megcsinál. Nem tudok neki semmi olyat mondani amit ne csinálna meg. Néha van olyan, hogy reggelire már ebéd van, mert megfőzőtt. Kinnt is és bent is megcsinál nekem mindent. És még a gyerekek ellátása sem okoz neki gondot. Példás apa.
21. rasza (válaszként erre: 19. - Mindzsi)
2010. ápr. 23. 23:38
Naja az enyém is bütykölős .
20. Mya01
2010. ápr. 23. 07:56
semmit,számítógépezik :(
2010. ápr. 22. 21:45
mindenben segít ha megkérem, vagy bütyköl a garázsban v.mit
18. rasza
2010. ápr. 22. 01:22
Egyedül csak főzni nem főz!
17. rasza
2010. ápr. 22. 01:21
Férjem sokat dolgozik de munka után mikor hazajön vagy hétvégeken mindent csinál ha valamiben hiányosság van éppen.Egy szó nélkül.Mos,tereget,porszívózik,rendet rak,bevásárol,övé a kerti munka nagyobbik része is.A nagyobbik lánykát viszi magával bevásárláskor vagy hétvégén elviszi sétálni,biciklizni,játszóházba.Addig én a kisebbel pihizek.Hétfőn nem dolgozott és elvitte a kisebbet a dokinőhöz beadatni neki a védőoltást.Most 3 hónapos a lányka.Amúgy munka után mikor hazaér.Játszik a nagyobbal és sokszor lefekteti aludni.Szerintem jó apa és jó férj:)
2010. ápr. 20. 09:20
A nagybevásárlást mindig a férjem intézi, emellett szívesen viszi a lányokat reggelente bölcsibe. Ha szükséges, vigyáz is rájuk, de mindent elő kell készítenem.:)
2010. ápr. 19. 15:04
Az én uram főz,ezen kívűl mást nem nagyon,de nekem ez is bőven jó!
2010. ápr. 19. 15:03
ami az udvarhoz tartozik mindent.
2010. ápr. 18. 23:08
Leviszi a szemetet:)
2010. ápr. 18. 18:28
A férjem mindenben segít, ha olyan kedve van. Ha meg nincs, akkor semmiben sem.
2010. ápr. 18. 15:19
Nálunk a párom bevásárol, játszik a fiunkkal és a ház körüli munkát látja el.Mosás, takarítás, és a többi rám marad.Takarításból azért ki szokta venni a részét.Amúgy bármit megcsinál amire megkérem.
2010. ápr. 18. 12:49

Ha ép nem dolgozik mindenben segít ha kel a házi munkában mos,ki terít de én is segítek neki kint.

A gyerekekkel is sokat játszik az esti fürdetés a kicsinél az övé..

Egy dolgot nem csinál ha kaki van nem teszi tisztába.

2010. ápr. 18. 12:39
Mos,főz,takarít,gyereket nevel.
2010. ápr. 18. 12:38
Nálunk apuka sokat dolgozik. Itthon a házban nem igazán segít. Kint lenyírja a füvet, fát vág-ez neki kikapcsolódás, azt mondja.
2010. ápr. 18. 12:32

A mi kislányunk 5 hetes. A párom mindent csinál. Hétköznap amikor hazaér egyből átveszi a gyermekfelügyeletet. Akkor én örülök, hogy egy kicsit mást csinálhatok. Akár pihenés, akár tennivaló.

Minden házimunkát elvégez szívesen. Most ép tereget. :)

2010. ápr. 18. 12:32

Semmit

internet, tv

5. körömvirág (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2010. ápr. 18. 12:32
15 hónapos a kisfiam. Ha a férjem itthon van, mindenben segít. imád együtt lenni a fiával, de ha kell, elmososgat, megfőz, porszívózik és övé a "kinti körlet" pl fűnyírás, gazolás stb
2010. ápr. 18. 12:10
Nálunk mindent közösen csináltak. Nem volt semmi gond ebből soha, de nem is akarták egymásra hárítani a munkát vagy valami. Nálunk ez volt a természetes.
2010. ápr. 18. 12:04
Nagyon sokat segit, mosogat, főz, porszivóz, tereget...:o).Természetesen hétköznap, nem kérem, hogy bármit is csináljon, otthon vagyok megcsinálom. Hétvégén sokat segit. Nem beszéljük meg, ez jön magától.
2010. ápr. 18. 12:03
Csak a barátnőmék példáját tudom neked leírni: a kisfiú két éves, az anyuka otthon van, az apuka irodában dolgozik (egyébként a kollégám). Az apuka mindennemű bevásárlást intéz, és otthon a hajolgatással, cipeléssel járó dolgokat automatikusan ő csinálja: teregetés, szemét, porszívózás. Minden másra egyszerűen meg lehet kérni, és megcsinálja különösebb dráma vagy rimánkodás nélkül. Persze azért anyuka igyekszik elvégezni, amit tud, de az elsődleges náluk, hogy munka után az apuka foglalkozzon, játsszék a gyerekkel: ezalatt anyuka tud hajat mosni, kimenni az erkélyre egy cigire :o), vagy bármit. Szerintem ők nagyon jól megoldják, az apuka igen belátó és persze szereti a kisfiút.
2010. ápr. 18. 11:56

Nálatok, hogy van a házimunka?

Ahol otthon van a gyerekkel az anyu ott, apu mit és mennyit tud, szokott segíteni a háztartásban? Nálunk 22 hónapos a kisfiú.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook