Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aortaszűkület fórum

Aortaszűkület (beszélgetős fórum)


11. Vadmacska74 (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2020. jan. 3. 11:58
Én jobb szeretnék műtét nélkül leélni egy teljes életet!... tudom ne akarjak mindent!
10. Vadmacska74 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2020. jan. 3. 11:56
Azt mondta mire oda kerül a sor addigra még fejlődik az orvostudomány.:(
9. Vadmacska74 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2020. jan. 3. 11:54

Igen ..sajnos az a születési évem!! :( Ez miatt is nagyon nehezen dolgozom fel. ... bár már kezdek megnyugodni.

Én is inkább a természetes gyógymód felé hajlok mert egyrészt most még gyógyszert nem kell szednem. Régebben szedtem és még rosszabbul voltam. Most fagyöngy és galagonya teát iszom.

8. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2019. dec. 31. 15:42
Először is tanulmányoztam melyik a legjobb, aztán megkerestem az ár-érték arányban legjobb terméket. Nekem könnyű dolgom van mert olyat szedek ami együtt van a D3 vitaminnal, és azokból csak jót találtam.
7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2019. dec. 31. 15:40
Káliumról pont nem írtam. Ebből sajnos túladagolásban szenved a népesség, mióta orrba-szájba műtrágyáznak mindent. Hát, ebbe nem megyek bele. Minden esetre nagy érték itthon egy kis kert, ami mentes a műtrágyától és a vegyszerektől.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Vadmacska74)
2019. dec. 31. 15:35

Nem tudom pontosan, hogy az unokaöcsémnek pontosan melyik fő ere volt az, amelyiket műtötték. Egy kis hálóval erősítették/tágították. A műtétet kézfejen keresztül végezték.

Érdeklődj az orvosodnál, hogy hasonló módszer javítana-e az állapoton!

5. Amaunet (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2019. dec. 31. 15:32
A káliumnak valóban fontos szerepe van, de ha orvosi felügyelet nélkül túlzásba visszük a szedését az halálos is lehet.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2019. dec. 31. 14:24
K2-ből is van csomó. Hogy választod ki?
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Vadmacska74)
2019. dec. 31. 12:01

Hát Vadmacska ha az a szám a születési éved a neved után, akkor elég fiatal vagy ehhez az állapothoz.


Nem adok tanácsot, ne annak vedd amit írok!!!

Nekem is voltak plakkok az aortáimban, de régen. Mára, 64 éves koromra kitisztultak az ereim. Csontritkulás végett K2+D3 vitamint szedek, és a K2-nek van értisztító hatása is. Gyakorlatilag azt csinálja, hogy szép lassan kioldja az erekből, lágy szövetekből a meszesedést, és oda irányítja ahol arra szükség van. nagyrészt a csontokba.


A szív billentyűkről nem tájékozódtam mert annak problémája engem nem érint, viszont szív panaszaim voltak már, amit szintén sikerrel állítottam le. Ubiquinolt szedek. Ez a szívizomban halmozódik fel leginkább, annak munkáját segítve. De minden sejtünk energiatermelésében komoly szerepe van. Hát, ennyit tudok mondani, de csak annyit ajánlok, hogy olvassál ezeknek utána. Gyógyulást kívánok!

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Vadmacska74)
2019. dec. 31. 11:55
Édesanyám lassan 20 éve él műerekkel. Természetesen le lehet élni így egy teljes életet.
2019. dec. 31. 10:55
Sziasztok! AZ ultrahangon megállapították hogy aorta szűkületem van enyhe közepes. Van itt olyan aki hasonló problémája van ?? Az orvos azt mondta lehet szükség lesz cserére. Engem az is érdekelne hogy lelehet így élni egy teljes életet ?? hogy nem romlik az állapotom?? Nagyon félek a műtéttől.Kb 15 éve megállapították hogy van 1fokú 3hegyű billentyű elégtelenségem ..az sem romlott. Nem iszom nem dohányzom. Köszönöm szépen a válaszokat előre is. Szép napot!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook