Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anyukám az epéjével és savtúltengéssel küszködik, de orvoshoz menni nem akar. Házipraktikák? fórum

Anyukám az epéjével és savtúltengéssel küszködik, de orvoshoz menni nem akar. Házipraktikák? (tudásbázis kérdés)


12. öregmedve (válaszként erre: 1. - L.agnes)
2011. febr. 19. 17:28
Elsö az orvos 1-2-3-dik orvos utána lehet gondolkodni ha mind a három doki egybenhagzó válasz akkor ott a döntés.Itt kevés lehet a természetgyógyászat
11. rozsa3
2010. dec. 15. 18:15

Ezek a tünetek pszichés problémára is utalhatnak. Nekem laparoszkópos eljárással kivették az epehólyagomat - utóbb derült ki, hogy csendes kövek voltak - másnap életmentő műtét hajtottak végre, mert belső vérzésem lett, megsértettek valamit. Ennek 2 éve. A tüneteim továbbra is fennállnak főleg tavasszal és ősszel. El kell menni orvoshoz, de nem is egyhez!

Anyukád bölcs, ha fenntartásai vannak, de azért vizsgáltassa ki magát. Jól teszi a család ha törődik az egészségével.

10. era06
2010. dec. 15. 18:07

Kérdezd meg anyut, miért akarja, hogy árva legyél?

Hasnyálmirigy gyulladással, nem lesz kellemes az élet. Lehet, most még megússza a műtétet, de ha sokáig halassza...

9. éva1951 (válaszként erre: 1. - L.agnes)
2010. dec. 15. 17:36
Legjobb ha orvoshoz megy, könnyen lehet kapni hasnyálmiriggyulladást, az aztán már nagyon komoly. Velem is ez történt. Nem érdees húzni,halasztani.
2010. dec. 15. 17:14
a savtúltengés igyon salvus vizet. olcsó és hatásos.
7. pgiz
2010. dec. 15. 10:34

Menjen orvoshoz anyukád, ahol a vizsgálatok kiderítik, hogy kő vagy gyulladás az ok. Addig pedig zsurlófű és borsosmenta tea ,Hepabene kapszula a gyógyszertárból.

A gyomorsavra gyógyszertári szódabikarbóna, vagy bázikus por.

2010. dec. 11. 09:28
Köszönöm. Mindenképpen rábeszéljük a családdal, hogy orvoshoz menjen el.
2010. dec. 10. 21:57

Nekem nagyon ment a hasam, és állandóan görcsöltem, és be is gyulladt az epém! 1 hónap és egy széles spektrumú antibiotikum kúra után is gyulladt epét távolítottak el! Azt mondta a doki, hogy szerencsém volt!


Nem ijesztgetni akarlak, csak a lehetőségek a kezeletlen epére: gyulladás, ami rámehet a hasnyálmirigyre is, elrákosodhat, heveny gyulladás esetén kifakadhat, ami ismét halál....


Ez szörnyű, még leírva is! Én örülök, hogy túl vagyok rajta, pedig aki nálam jobban fél.......

2010. dec. 10. 21:50

Szia!


Epére tudom ajánlani a Rowachol-t, ha görcse van, akkor no-spa-t.

Gyomorsavra ideiglenesen a Rennie-t.

De ez mind csak "tűzoltásra" jó, fogadd meg az előttem szóló tanácsát, és sürgősen küldd el orvoshoz Anyukádat! Az epével komoly gondok lehetnek!!!!


Viki

2010. dec. 10. 20:27
Azt ajánlom, hogy minél előbb menjen el a dokihoz! Nekem most vették ki az epehólyagomat, sok-sok kővel!BElehalhat, ha nem megy! Nem vicc....
2010. dec. 10. 20:25
Sajnos elég sokat hány :( Vény nélkül kapható szerek vannak erre ? Azokat esetleg privátban küldenétek?
2010. dec. 10. 20:24
Anyukám az epéjével és savtúltengéssel küszködik, de orvoshoz menni nem akar. Házipraktikák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook