Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyukák, mennyi időtök jut magatokra és a párotokra gyerek mellett? fórum

Anyukák, mennyi időtök jut magatokra és a párotokra gyerek mellett? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 19. 11:47

Nekem is segít a férjem, pl vigyáz rájuk amíg edzésen vagyok, hozza-viszi az oviból őket.

Nagyszülők még dolgoznak, nem túl sok gyermekfelügyelet vállalnak.

Az esti beszélgetések jó kis közös idők, de a TV-telefon kikapcs, alapszabály.

17. dkmk (válaszként erre: 16. - Főnix01)
2019. márc. 19. 09:42
Én is így vagyok ezzel, magamra nem jut túl sok időm, pedig rengeteget segít a férjem. Két két év alatti kisgyerekünk van, és mivel külföldön élünk, semmi segítség. Szóval szerintem ebben a kérdésben rengeteg függ a körülményektől. :)
2019. márc. 19. 09:27
Ùgy làtom egyedül vagyok itt azzal, hogy alig jut időm màsra a 16 hós fiam mellett. Lehet, valamit rosszul csinàlok 🙄 Nincsen segìtsèg, ketten vagyunk, de a kicsivel 99%-ban èn foglalkozom. Semennyi idő nincsen sem magamra (na jó , heti 3x fèl òra edzès), se a fèrjemre.
2019. márc. 15. 13:56
Annyi amennyit akarok. Megoldom. :) Fiam 6 eves, mar elvan magaval is, nem igenyli az allando pesztralast. Ha kell ugy szervezem meg a napomat, hogy eltudjak menni futni vagy edzesre, vagy baratnommel is tudjak talalkozni. Mondjuk az szinte mindig a gyerekekkel egyutt van. Ferjemmel is jut ido egymasra, nyilvan kevesebb, mint gyerek elott es a munka is sok idot elvesz, de mindig csinalunk valami programot ha egyutt a csalad.
2019. márc. 14. 08:45

Amíg kisebbek voltak a gyerekek, a nagyszülők sokat segítettek, így mindig jutott időm magamra, és egymásra is a férjemmel. Most hogy nagyobbak, meg mégtöbb időnk van.

Arra nagyon figyelünk, hogy esténként legyen egy-két óránk egymásra. Amikor a gyerekek már alszanak, jó egy kicsit kibeszélni/megbeszélni a napi dolgokat.

2019. márc. 14. 08:22

Fiam kiskorában is éppen elég idő jutott magamra.

Arra jutott kevesebb, hogy valahova elmenjünk, programot szervezzünk, ez nem mindig fért bele.

2019. márc. 14. 08:08
Majdnem annyi jut magamra, amennyit szeretnék. A férjemre meg ahogy sikerül. Az nem prioritás. :D Ügyesek a gyerekek, önellátók... az uram is.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Anna31)
2019. márc. 14. 07:23

Rengeteg.

Mondjuk 19 és 26 évesek a csöppségek.

2019. márc. 14. 07:11

Már nekem sincs kicsi gyerekem, de amikor volt, akkor is jutott mindig idő magamra.

Reggelente tusolás, haj rendbe tétel, egy kis smink.

Ugyan úgy olvastam, barátnőztem, tanultam, háztartást vezettem, stb., és persze a férjemre is volt időm:)


Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.

9. globus (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2019. márc. 13. 20:23
Egyet-kettőt magamnak, utána azsúroztam. Makramé virágtartókat készítettem, ez megvan, de terítőket nem használom és nem készítem már. Mi lakásunkhoz nem passzol. Ami még jó, az fehér alapon fehér mintás, vagy karácsonyi zöld-piros.
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Globus)
2019. márc. 13. 20:08

Az igen! Ügyes voltál! :)

Hímeztél azóta?

7. globus (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2019. márc. 13. 20:06
Jajj, hát pedig a slusszpoént el is felejtettem, most jutott eszembe a konyhában. Asztalterítőket hímeztem pénzért egy piacos néninek, havonta egyet. Osztrákok vették meg.
6. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Globus)
2019. márc. 13. 20:04
Én meg itt túlaggódom előre a dolgokat. :D
2019. márc. 13. 20:02

Magamra kb napi egy óra,férjjel napközben többször szerelmes üzeneteket váltunk,illetve ha a gyerekek elaludtak,utána van időnk csak egymásra.

Randizni,étterembe,moziba,ilyesmi helyekre nem járunk,szeretünk otthon lenni családostul.

Igényünk lenne nekünk is sokkal több időre kettesben,meg egyedül is,de héti 6 napot dolgozunk mindketten,ennek is örülünk.

2019. márc. 13. 19:47
Már nem vagyok kisgyerekes, és férjem mindig 4 műszakban dolgozott, de el tudtam járni tanfolyamra, barátnőzni, sétálni, játszóterezni, könyvtárba, moziba. Sőt, soha nem volt olyan kényelmes világom, mint akkoriban :)
2019. márc. 13. 19:42

Nem tudom miert tunt el a hozzaszolasom, de annyit tudok mondani, hogy arra jut ido amire szeretnem!

24 kerek ora nagyon sok mindenre eleg!

2019. márc. 13. 19:40
Sok, jól kell beosztani és akkor mindenre jut
2019. márc. 13. 19:28
Konkrétan arra,gondolok hogy adjatok egy kicsit a kűlsőtökre,és hogy ez nállatok hogy néz ki nap mint,nap.Illetve a párotokra mennyi idő jut.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook