Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 'Anyuci kicsi fia' típusú pasik meghódítása? fórum

'Anyuci kicsi fia' típusú pasik meghódítása? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
649. 328aadd89f (válaszként erre: 648. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 20:49
Én többet megismertem belőle, mint Te és igen, sokkal gyakrabban tűnik úgy, hogy jól érzi magát, mint ahányszor nem.
648. a56fa55821 (válaszként erre: 646. - 328aadd89f)
2011. aug. 5. 20:47

Miért a leírtakból az jön le számodra, hogy jól érzi magát a bőrében?


Ennyi idősen már azt gondolom mindenki vágyik a kapcsolatra és ez alól szerintem Ő sem kivétel.


De ebben a mentalitása a lányokhoz való viszonya megakadályozza.

2011. aug. 5. 20:44

Véletlenül ideje korán küldtem el de még le szerettem volna írni valamit


Te a 45-60 éves korosztálynál lennél nyerő, mert azok a egy védtelen fiúcskát látnak benned és ezért szeretnek babusgatni a lelked pátyolgatni.

2011. aug. 5. 20:40

Szerintem nem "hibás" ez a viselkedés és a mentalitásod így kerek egész. Ha Te így jól érzed magad, ne változtass. Senki kedvéért. Poldi sem hajlandó senki kedvéért változni, Neked mégis ezt tanácsolja, mert tévesen azt gondolja, Te nem érzed jól magad így a bőrödben.

Változni fogsz mindenképpen, mert az ember mindig tapasztalatokkal, "bölcsességekkel", új érzésekkel gazdagodik. De az nem lesz megerőszakolt változás, hanem spontán lesz. És csak akkor lesz hosszú távú az "idomulás", ha nem erőltetett.

645. a56fa55821 (válaszként erre: 644. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 5. 20:34

Neked is meg kellene értened a lányokat. Az a korosztály ami hozzád való lenne nem vevő erre a félénk fiú stílusra, még akkor sem ha valóban az vagy. Sokan cikinek tartják, főleg, hogy ilyen nyíltan hírdeted.

És az, hogy bántó üzeneteket kapsz emiatt nem feltétlenül a lányok hibája.


Persze biztos kaptál olyan lányoktól is alázó üzeneteket akik sajnos hasonló hibába esnek mint te mert ők pedig el szeretnék játszani a túl kemény nőt.

Az én szemembe ez legalább akkora hiba, mint a te viselkedésed.


Én nem azt mondom, hogy játszd a kemény férfit, de ezen a mentalitáson valahogy változtatnod kellene.


Most, hogy leírtad miért regeltél ki annyiszor ezért biztos vagyok benne sok nő megint megtalál. Ha belegondolsz te nem találod furcsának, hogy idegen nők üzenetei miatt volt gyomorgörcsöd?


Ha egy ilyen hozzászólást olvasnál valakitől, Te nem mosolyodnál el hitetlenül?


A 45-50 éves korosztálynál nyerő lennél, mert azok

644. ef3ace0e2f (válaszként erre: 643. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 20:18

Mondasz valamit... ez egy ördögi kör sajnos...Pedig nem sok kéne, hogy átlendüljek a holtponton. Na majd talán egyszer sikerül nekem is, és attól kezdve nem fogok félni a nőktől.


Azért léptem le annyiszor a portálról, mert akkor úgy éreztem, hogy nem kell nekem, hogy tök idegenek csak azért mert ilyen vagyok állandóan lábtörlőnek használjanak. És valahányszor beléptem ide, egy idő után gyomorgörcsöm volt, hogy na ugyan milyen privát üzenet vár. Bántott sokszor amit leírtak.

Viszont sok netbarátom is lett, és ők hiányoztak.. ezért van ez, hogy kb havonta kiregelek, majd 1-2 hét után újra jövök. De általában szinte ugyanazzal a nickel, csak teszek mellé, csillagot, kötőjelet, kutyafülét...Pár napja is el akartam menni innen.


Igen, a háttérben való kombinálást, és összeesküvést, kibeszélést én is tapasztaltam, és tapasztalom. De tök jó, ahogy gyanútlanul hízelegnek egyesek, és nem is sejtik, hogy mindenről tudok:)) Csak irányomban másabbak az indítékok.

643. a56fa55821 (válaszként erre: 633. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 5. 19:53

Hogy fog tudni téged feloldani valaki a szerelmével, ha félsz a nőktől?Ahhoz tudjon veled bármit kezdeni közeledni kellene feléjük.

De mint mondod te ezt elkerülöd a félelmed miatt.


Neked egy hasonló beállítású hölgy kellene, mint te vagy, de olyan meg éppen azért mert hasonló a mentalitása nem fog merni feléd közeledni. Így félő szépen elmentek egymás mellett


Ha hiszed ha nem én sem ittam soha egy kortyot sem, pedig megfordultam anno itt és ott. Nem ezen múlik.



A nick nevekről pedig annyit: Miért kellett neked annyiszor kiregelned, majd újra visszatérned? Ez már nekem nagyon-de nagyon furcsa.


Persze most jöhettek azzal, hogy nálam talán senkinek nem volt itt több neve. De ez mind azért volt, mert én kb. egy éve eléggé összekaptam a Hoxával és akárhányszor megjelentem annyiszor kitiltott innen. De mint megtudtam ebben volt néhány segítsége is. Ezeknek a személyeknek utólag szeretnék köszönetet mondani ezért. Elhitették velem milyen jó cimborák majd a hátam mögött eláztattak.

642. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 640. - A14deb9047)
2011. aug. 5. 19:03
:))))))
641. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 638. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 5. 19:03
Teljesen igazad van...Sokan pl. az alkoholtól lesznek nagyon bátrak... Az aztán miért jó?
2011. aug. 5. 18:53
18 éves korom óta férfiak között dolgoztam a legtöbbet, és az mindegy, hogy ügyvédi- vagy utazási iroda... Sosem kedveltem azt a nagydumás-mégalegyetisröptében típust. Állott tóban lakik a béka :)
639. ef3ace0e2f (válaszként erre: 638. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 5. 18:51
..ja, és attól, hogy itt, url bátrabb vagyok, nem jelenti azt, hogy bárkinek is udvaroltam volna, vagy 'fűztem' volna.
638. ef3ace0e2f (válaszként erre: 636. - 4c30444687)
2011. aug. 5. 18:49

Nincs itteni és irl személyiségem. Az vagyok itt is, aki élőben. Az, hogy itt minden nehézség nélkül kommunikálok nőkkel, az nem zárja ki azt, hogy itt másabb vagyok. Nincs mitől 'félnem' itt, ezért bátrabb vagyok.

De látom nem érted, mondtam hogy nem jó szó a félelem.

Egy férfi nem lesz attól kevesebb, vagy férfiatlanabb, hogy bizonyos helyzetektől 'fél'. Mindenki fél, van aki felvállalja bátran, van aki leplezi, vagy elfedi, pl valamilyen bátorító szerrel.

Nem mennék egy el egy direkt randira, mert félek a nőktől, vagy a helyzettől. Ettől még jól elbeszélgetek bárkivel, ha nincs mögötte másik szándék is...ha mégis úgy alakul, akkor menekülök. Volt rá példa.

637. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 635. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 5. 17:41

Neo...az "akkori", tehát a fiatalkori döntés elé állított - képletesen - Poldi. Akkor mindent másképpen láttam én is.

És már régóta tudom, hogy mitől férfi egy férfi és azt is, hogy egy férfi hogy viselkedik egy nővel.


De ha kérhetlek, ezt hagyjuk ki!:)))))

636. 4c30444687 (válaszként erre: 635. - Ef3ace0e2f)
2011. aug. 5. 17:38
Melyik az erős személyiséged, az itteni vagy a másik, amelyik fél bizonyos emberektől?
635. ef3ace0e2f (válaszként erre: 622. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 5. 17:30

"egy férfias férfi, mint a férjem volt, (van, lesz) és Neo között kellene választanom, megmondom őszintén, hogy Neot választanám"


Neked köszönhetően ismerem kicsit a férjedet, és megmondom mindenféle nagyképűség nélkül, hogy férfiasabb férfinek érzem magam tőle. Basszus, sok nő nem tudja mitől férfi egy férfi:)

Nade igazatok van, ez a látszatvilág, vagy csak szemüveget kéne cserélnetek? :)

Én fel merem vállalni önmagam, nem félek a következménytől és arról sem tehetek, ha felvállalt gyengeségem miatt rosszul ítélnek meg mások. De szerencsére hatással sincs rám, mert ahhoz erős személyiségem van.

634. ef3ace0e2f (válaszként erre: 627. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 17:19

"Mert mihelyt elkezdenél vele kacérkodni az is elképzelhető, hogy kiszaladna a világból. :-))"


Ebben igazad van! Valóban így reagálnék, kis túlzással, mert nem vonzódom az idősebb korosztályhoz. Ettől még tisztelem őket, és képes vagyok az őket megillető tisztelet kifejezésére is.

633. ef3ace0e2f (válaszként erre: 621. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 17:13

"Mint mondtam az én fejem után fogok menni mindig, mert úgy érzem ez a helyes"


Látod ezt én is így érzem, és eszerint élek. Abszolut hidegen hagy, hogy kinek mi a véleménye rólam, ettől még érdekel, és kíváncsi vagyok, de hatással nincs rám senki véleménye.

Sőt, az se érdekel, hogy a saját korosztályom mit gondol rólam. Nem én érzem magam vesztesnek, ha egyedül kell maradnom:P

Az meg igaz, hogy félek a nőktől..de annyira sok okos nő van hoxán..ők ezt jobban tudnák, más szóval is ki lehetne fejezni.

Inkább várok arra a nőre, aki a szerelmével képes lesz feloldani a félelmemet.

Nem tartasz normálisnak mert nincs barátnőm. Hát, hidd el, hogy ezt mindenki így gondolja:) De nem fogok csak azért becsajozni, hogy ne nézzenek normálatlannak. Elmehetnék holnap a körös napokra, magamba erőszakolok pár üveg sört, és tuti elszáll a félelmem. Csakhogy az önbecsapás lenne, és idegennek érezném magam a bőrömben.

Ja, meg hogy engem védelmeznie kell a nőnek! Hát:) Akik élőben ismernek nem éppen mamlasznak látnak:DD Attól, hogy nem vagyok rámenős csajozós típus, még nem vagyok egy visszahúzódó, kisfiú, aki anyuci szoknyája mögé bújik, ha pl poldi sértegeti a hoxán:D


Nincknevek: hm..fura, hogy így értelmezted a mondatomat. Úgy is érthetted volna, hogy járj utána én ki voltam eddig a hoxán, mert volt pár nicnevem, de Gyuszkó nem voltam sosem. És minden nicknevemen önmagam adtam, azért kellett mindig törléshez folyamodnom. A nők általában privátban keresnek meg és tőled sokkal szebben, kacifántosabban tudnak alázni:))) Anélkül, hogy ismernének..szóval lehet szépen tudnak fogalmazni, és remek szókincs birtokában vannak, de buták. Csak akkor védd az igazad ennyire hevesen, ha arról meggyőződtél. Máskülönben röhejes leszel mások szemében. És úgy véded elképzelt igazadat mint kakas a szemétdombot.

Az itteni nők többségének szemében ez férfias viselkedés, de nekem nem is kéne olyan nő aki így érez:)

Én is védelmező és gondoskodó típusú pasi vagyok, attól, hogy félek a nőktől, az élet más területein határozott és céltudatos ember vagyok.

Az hogy itt mi jön le neked, meg a nagyszájú hoxabuxáknak, hát rohadtul nem hat meg. Csak érdekel:D

632. 252690845f (válaszként erre: 629. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 17:10
Amikor csavarozol, mindig elsőre betalál a csavarhúzó a vájatba? Feladataink vannak. Ember válogatja, kinek mi. A feladat is megválasztja, ki az ember. Egy életünk van. Nem olyannak érezlek, Aki mindenféle szarra ezt eltékozolná...
631. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 627. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 17:10
Nem a csodát!!! Azt Te csak hiszed! :))))
630. 4c30444687 (válaszként erre: 628. - 252690845f)
2011. aug. 5. 17:06
Hitler nem hülye volt, hanem gonosz. Pontosan tudta, mi hogy működik, azért tudott olyan hihetetlenül manipulálni.
629. a56fa55821 (válaszként erre: 628. - 252690845f)
2011. aug. 5. 16:59
Az ember amíg él remél. Ha meghalok már nem fogom ezt a nézetet képviselni biztos amit most.
628. 252690845f (válaszként erre: 626. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 16:57
Én nem hasonlítottalak senkihez. Én csak egy lélekállapotot vázoltam fel. Azt, amikor valaki azt hiszi, hogy úgy működik a világ, ahogyan ő gondolja. Veszélyes. Romboló. Reménytelen...
627. a56fa55821 (válaszként erre: 622. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 5. 16:56
El kell keserítselek. A nőiességedet nem tudnád kihasználni. Mert mihelyt elkezdenél vele kacérkodni az is elképzelhető, hogy kiszaladna a világból. :-))
626. a56fa55821 (válaszként erre: 625. - 252690845f)
2011. aug. 5. 16:51

Kösz a javaslatot, de ilyenekkel nem traktálom magam. Mert tudom nem érdekelne. És ami nem érdekel ahhoz hozzá sem kezdek.


Egyébként hiába keresem nem találok olyan felhasználót, hogy Hitler.


Pedig érdekelne ki is az akihez hasonlítottál.

625. 252690845f (válaszként erre: 624. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 16:36
Ne terelj! El kell fogadnunk, hogy az emberiség nem mi vagyunk. Nehéz, tudom. Amellett, hogy valaki egyéniségnek érzi magát, el kell fogadnia azt is, hogy csak része a nagy egésznek. Kevesen tűnnek ki az átlagból. Én Gandhi-t javasolnám... :)))
624. a56fa55821 (válaszként erre: 623. - 252690845f)
2011. aug. 5. 16:30

Komolyan ?


Ki az a Hitler?


Ismernem kellene ? :-))))

623. 252690845f (válaszként erre: 621. - A56fa55821)
2011. aug. 5. 16:26
Nem megbántani akarlak, de egy bizonyos Adolf Hitler ugyanezt akarta...
2011. aug. 5. 16:23

Válaszolok, ezen ne múljon.


Előre kell bocsájtanom, hogy egyáltalán nem vagyok amazon...igazi nőből vagyok..

Ha most lennék olyan helyzetben, hogy egy valódi...egy férfias férfi, mint a férjem volt, (van, lesz) és Neo között kellene választanom, megmondom őszintén, hogy Neot választanám. És pont azért, mert igazi, nőies nő vagyok....:)))

621. a56fa55821 (válaszként erre: 619. - 252690845f)
2011. aug. 5. 16:20

Attól, hogy mélyenszántó filozofikus gondolatokat viszel a mondandódba, számomra nem fogsz meggyőzőábbé válni.


Mint mondtam az én fejem után fogok menni mindig, mert úgy érzem ez a helyes :-)))

620. a56fa55821 (válaszként erre: 618. - 16b5d6ae34)
2011. aug. 5. 16:17

Azért mert az többek között az ilyen személyek miatt is halad az emberiség nagyon rossz irányba.


A szerepek felcserélődnek. A férfiakból az összes férfiasság kihal, ahogy a nőkből a nőiesség.


A férfiak olyanok lesznek mint a szűz kislányok, nők pedig amazonokká szeretnének válni.


Egyébként azzal, hogy nem válaszoltál a kérdésre pont az én véleményemet erősíted. Soha nem tudnál Neora igazán férfiként nézni, bár ezt már el is mondtad hülyeség volt tovább ragoznom.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook