Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Anyósom főztjét mosléknak tartom. Minden amit készít,... fórum

Anyósom főztjét mosléknak tartom. Minden amit készít,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Amaunet)
dec. 24. 10:59
Honnan veszed ezeket?! Először is, nem járok ebédekre. Egy aktív, pörgős nőről van szó, aki állandóan jön megy, boltba például naponta jár. Szó nincs arról, hogy ne tudná magát ellátni. Mindig is így "főzött". Amúgy ha megyünk hozzá, mindig elmondjuk előre, hogy nem kérünk semmit, ne készüljön semmivel, de nem érti.
16. Enissa (válaszként erre: 12. - Globus)
dec. 23. 20:10
Erre gondolok én is.
15. unom (válaszként erre: 13. - Amaunet)
dec. 23. 19:05
Azt írja, hogy a kezdetektől így volt, úgyhogy ezt nem lehet a korra fogni. Vannak ilyen emberek.
dec. 23. 19:03

Az egyik unokatesóm felesége ilyen.

Ha hozzájuk mentünk, akkor sosem voltunk éhesek és szomjasok sem, illetve leülni se szoktunk, mert eddig ültünk a kocsiba 140 km-en át:DDDD


Náluk sosem időzünk, max. 1-2 órát vagyunk ott, hogy még a wc nélküliséget is bírjuk, ha nem megy, akkor inkább a bokorba megyünk;)

13. Amaunet (válaszként erre: 8. - Globus)
dec. 23. 19:02

Erre gondoltam. Lehet, hogy már gondoskodni kéne róla és nem csak ebédekre járni.

Egy idős ember lehet, hogy már nem látja jól miből, mennyit tesz egy ételbe, nem bír fél órát állni a mosogató előtt.

Fi. helyében egyszer meglepném a saját főztömmel.

Vagy lehet egy nappal korábban menni és rendbe tenni a konyhát, majd főzni egy jót.

12. globus (válaszként erre: 11. - Enissa)
dec. 23. 18:45
Lefogadom, talalkozáskor puszit kell adni neki.
11. Enissa (válaszként erre: 10. - Utolsó betyár)
dec. 23. 18:39
Vagy gyulladás van a szervezetében, lehet rosszak a fogai is.
dec. 23. 18:16
Anyósod szerintem vitaminhiányban szenved, ha így hullik a haja.
9. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 18:13

"illetve mindenben volt nem egy, nem két haj. A tányérok, minden ragad a zsírtól, kosztól."


Te egy hős vagy, én összehánynék mindent. Még az életemben nem voltam olyan éhes, hogy ilyet megegyek, bárki kedvéért is.

8. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 17:35

Kellemetlen, de szerintem óvatosan kritizáld. Főleg ha idős.

Esetleg mondd azt, hogy nem vagy éhes, elviszed dobozban. Otthon kiöntöd 🙃

7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 17:30
Mennyi idős az anyósod?
dec. 23. 16:42
Eleinte még ettem, igaz erőltetni kellett. De minden úszik a zsírban, eleve nem az én ízlésem ez, illetve mindenben volt nem egy, nem két haj. A tányérok, minden ragad a zsírtól, kosztól. El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy mosogatni, hogy a tányér alját nem mossák el. Nagyon adok a higiéniára, pláne a konyhában. Ha konyhában dolgozok, jól összefogom a hajam, felcsatolom mindenhol, sehol sem lóg. Tiszta ruhát veszek fel, rövidujjút, hogy ne lógjon bele semmibe, és kézmosással indítok, főzés közben is mindig mosom. Nálam a konyha naponta ki van takarítva.
dec. 23. 16:28

Apai nagyanyám volt ilyen.

Kosz,mocsok,póktenyèszet mindenhol.

A kaja zsìros paprikás meleg lötty.

Vajas lekváros kenyeret ettem ha nála voltam.

4. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 16:28
Én biztos, hogy nem ennék udvariasságból sem. Van egy határ.
dec. 23. 16:20

Az én megboldogult anyósom is hasonló háztartást vezetett...nála a tisztaság is kifogásolható volt.

De én tisztelettudó voltam, ha keveset is, mindig ettem. Bár mindig meg is bántam ezt...

Hajas...! Még gondolati szinten is: pfúj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook