Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyós veszély! fórum

Anyós veszély! (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 13. 15:01

Ha két ember igazán szereti egymást szóba sem jöhet hogy bántsák egymás anyját, apját.

.Primitív az az ember aki nem tiszteli a másik szülőjét.

6. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 13. 13:43

Én kétszeres anyós vagyok,és nagyon jó kapcsolatban vagyok a menyemmel,és a vőmmel is.

Mi a rejtély kulcsa? Az,hogy külön lakunk,és így nincsenek surlódások.


Nem tartom szerencsésnek a szülők és családos gyermekeik egy fedél alatti lakását,mert mindkét félnek más-más az életfelfogása,ezért nehéz az egyetértés.


Részemről én soha nem szólok bele abba,hogy mit csinálnak a gyerekeim. Felnőttek,éljenek a saját jó belátásuk szerint.

2008. máj. 12. 07:04
Két korosztály eggyütt lakása,óhatatlanul súrlódásokat okoz.Egy idössebb embernél megvannak a kialakult szokások,mit hogy csinál,mit hol tart.Egészségesebbnek tartom ha külön laknak.Akkor is lehetnek nagyon jó kapcsolatban,ha meg rossz a kapcsolat akkor meg még jobb külön.
2008. máj. 11. 18:50
Nekem is van anyósom, és szeretem,tisztelem,amilyen a mozsdó olyan a törülköző sokszor.Lehet nekem szerencsém van, vagy csak elejitől fogva tudtam mi a tisztelet vele szemben, és ez kölcsönös maradt.Van jó példa is
3. ea19b3e51c (válaszként erre: 2. - 0c97fbb607)
2008. máj. 8. 13:45
A saját férje a kicsi fia, mama kicsi fia. Szerencsére gyerek még nincs.
2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Ea19b3e51c)
2008. máj. 8. 11:43

Adja át a mosogatást ,a főzést az anyósnak,ha Ő jobban csinálja:)))


Viccet félretéve,beszéljen az anyóssal és mondja meg neki,hogy ne szóljon bele mindenbe,mert idegesíti,ahoz pedig ,hogy,hogyan neveli a fiát semmi köze.

2008. máj. 8. 11:34

Barátnőm anyósa - akivel mellesleg egy házban laknak - állandóan beleköt mindenbe.

Nem jól mosogat, nem jól főz, nem jól szereti a kicsi fiát, aki pedig szépen eltűri a mamának, hogy kritizálja a feleségét. Sőt néha még ő is beáll a bántásokba.


Már azon gondolkozik szegény barátnőm, hogy elköltözik, hátha rájön a férje, hogy ki a fontosabb , a felesége, vagy az anyukája.

Vajon hogyan lehet leállítani úgy az anyóst, hogy ne sérüljön a kapcsolata a férjével. Akit egyébként nagyon szeret.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook