Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyám és a kutyája fórum

Anyám és a kutyája (beszélgetős fórum)

1 2
12. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Kryso1979)
2013. aug. 3. 09:12

A rottweiler-nemetjuhasz nem eppen a legjobb vervonal. Az elobbi elegge dominans tulajdonsagu. Nem veletek van a baj, de bizony nagyon felti a felsegteruletet. Hazorzonek kivalo. Es ahogy irtad: nem foglalkoznak vele... a kutyaval meg kell/ene ismertetni a kozeli csaladtagokat...

Egyebkent a kutya megerzi, hogy ki nem sereti ot, es mar ezert is moroghat!! Netalan probaljatok "megvesztegetni" nemi kedvesseggel, jutalomfalattal, finom csonttal.

Simogatni aligha fogjatok - ez mar kitunik.

11. simple (válaszként erre: 9. - Kryso1979)
2013. aug. 3. 09:10
Itt már súlyos a baj. Ha nem értenek hozzá minek kellett a kutya?
10. simple (válaszként erre: 6. - Kisj)
2013. aug. 3. 09:09
Ne haragudj de jó nagy baromságot írtál most! Mi az hogy ez a fajta kutya?! Bármelyik kutya veszélyessé válhat, ha elhanyagolják, ez nem fajtafüggő! És bármelyikből lehet kezesbárány is, ha kiegyensúlyozott, mert törődnek vele.
9. Kryso1979 (válaszként erre: 4. - Simple)
2013. aug. 3. 09:02
Én hiába mondok bármit is nekik, tesóm szerint én vagyok a hibás, hogy rám morog a kutya. Akkor kérdem én a szomszéd aki folyton adja neki a kaját őrá miért morog? Meg a nagy fiam barátjára?
8. Kryso1979 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2013. aug. 3. 08:59
Volt olyan, hogy ki tettem a teraszra a picit a babakocsiba és gügyögtem neki, erre a kutya meg úgy el kezdett morogni hogy még a gyerek is sírt!
7. Kryso1979 (válaszként erre: 6. - Kisj)
2013. aug. 3. 08:57
Sajna még itt lakunk, de már keresem az albérletet hogy elmenjek innen a gyerekekkel! Mondtam anyunak, hogy beszéltem állat orvossal aki azt mondta, hogy ez nem lesz így jó de erre az volt a válasz hogy ő ehhez nem ért! És igen, addig nem fog csinálni semmit amíg komolyabb baj nem lesz, de én azt nem várom meg!
6. kisj
2013. aug. 3. 08:53

Remélem, hogy Te meg a gyereked nem ott laktok.

Ahogy elnézem, a kutya első támadásáig nem is fognak semmit se tenni.

Jobb, ha oda sem mész, mert ez a fajta keverék kutya elég veszélyes tud lenni.

2013. aug. 3. 08:51

Elég szomorú, hogy sok ember csak tartja a kutyát, és az etetésen kívül nem foglalkozik vele.

A kutya megérzi, hogy ki fél tőle, ezért viselkedhet így. Ezzel a kutyával vigyázni kell, mert könnyen támadhat, komoly baj lehet belőle.

A szőrét pedig rendszeresen fésülni kellene.

4. simple (válaszként erre: 3. - Kryso1979)
2013. aug. 3. 08:48
Ha oda vannak érte, hogy hogy csak az etetésre koncentrálódik a figyelem? Nem értem.... Valamit ezzel kezdeni kell, mert emberre soha semmilyen körülmények között nem moroghat/támadhat egy kutya. El kéne kezdeni komolyan törődni vele.
2013. aug. 3. 08:38
Na igen, és hiába mondok bármit! Szólt anyámnak a szomszéd hogy fél a kutyától, mert morog rá erre az volt a válasz, hogy én beszéltem tele a fejét! Annyira oda van ő meg a tesóm a kutyáért, de csak annyit foglalkoznak vele hogy megetetik. Az udvart is én takarítom utánna, mert azt sem képesek megcsinálni! A másik meg állandóan jönn be a lakásba hullik nagyon a szőre, de azért sem szólnak rá!
2. simple (válaszként erre: 1. - Kryso1979)
2013. aug. 3. 08:12
Hát ez nagyon nagy baj, eddig nem szabadott volna eljutni. Nyilván nem volt akkor nevelve sem, ha nem foglalkoznak vele, így azt hiszi, ő a főnök, azért enged meg mindent magának.
2013. aug. 3. 07:19
Sziasztok! Van egy német juhász roti keverék kutyánk. Anyám meg tesóm kedvence bár nem foglalkoznak vele. A gondom az lenne, hogy tavaly mikor terhes voltam, bár szerintem nem ez volt a kiváltó ok, elkezdett rám morogni. Volt, hogy mentem a sötétben az udvaron kirakta a járda közepére a csontot persze sötét volt és én nem láttam majdnem megharapott! Van egy szomszédunk akivel egy udvarban lakunk és ő állandóan eteti mégis minden ok nélkül morog rá! Sőt most már szinte mindíg minden ok nélkül morog! Mondtam anyunak, hogy csináljon valamit a kutyával mkert ennek rossz vége lesz és féltem a gyerekeimet de egyszerűen nem hallgat rám, sőt a tesóm azt mondja az én hibám hogy MINDEN OK nélkül morog a kutya!!! Kérlek adjatok tanácsot mit tehetnék, hogy meggyőzzem anyámat, hogy csináljon valamit a kutyával!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook