Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Befolyásolhatja a Covid-19 antitest vizsgálat eredményét, ha antibiotikumot szedek? fórum

Befolyásolhatja a Covid-19 antitest vizsgálat eredményét, ha antibiotikumot szedek? (tudásbázis kérdés)


2021. máj. 22. 12:44

Szia!


Szerintem az antibiotikumot semmiképpen ne hagyd ki, elkezdted a kúrát, azt végig kell szedni, a meghat. időpontok tartásával.

Úgy gondolom, hogy ez nem befolyásolja az antitest-teszt eredményét, de ha ez megnyugtat és van rá lehetőséged hívd fel őket/kérj másik időpontot.

2021. máj. 22. 12:16
szerintem köze nincs a kettőnek egymáshoz. Az antibiotikum baktériumok ellen van, a covid meg vírus, az antitestek is vírus ellen termelt antitestek.
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Ancsa19860211)
2021. máj. 22. 10:38
Én felhívnám a helyet ahová a vizsgálatra megyek, és megkérdezném őket, tudniuk kell a választ.
2021. máj. 22. 10:34

Sziasztok!

A következő helyzetben szeretnék segítséget/infót kérni:

Már kB 1 hete kínlódok egy felfázással. Sem a gyógyteák, sem a vény nélkül kapható gyógyszerek nem segítettek, ezért a doki antibiotikumot írt fel. A kúra 5 napos. Viszont szerdára van időpontom covid antitest vizsgálatra is.

Így vajon leveszik a vért (gondoltam arra is, hogy a reggeli antibiotikumot nem veszem be, csak a vérvétel után) ? Befolyásol ez valamit? Vagy jobb lenne, ha kérnék másik időpontot az antitestre?

Előre is köszi az építő jellegű hozzászólásokat 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook