Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Antidepresszáns szexuális zavarok/ Anafranil fórum

Antidepresszáns szexuális zavarok/ Anafranil (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2021. dec. 16. 13:08
elolvastam persze a betegtájékoztatót és tudom hogy ez egy létező mellékhatás, csak kíváncsi vagyok, hogy aki hasonlót tapasztalt miután abbahagyta a gyógyszert rendbe jöttek-e a dolgok ilyen téren
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2021. dec. 16. 13:04
sajnos inkább csak írogatja fel a gyógyszereket, épp próbálok keresni másik pszichiátert és pszichológust is. Ezek szerint ez nagy mennyiségnek számít? Most szedek először gyógyszert, ahogy írtam 23 éves vagyok és talán számít hogy kicsi, 43 kilós vagyok. Azt tapasztalom, hogy nagyon gyorsan megérzem a gyógyszer hatását, a pszichiáter mégis emelni akarja az adagomat.
2021. dec. 15. 21:50
A savlekötők is okozhatnak hasonló panaszokat.
4. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 21:46
Nekem voltak ilyen tapasztalataim, de nem kell aggódni.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 12:18
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 12:17

Szia ! Elolvastad a gyógyszer tájékoztatót ? Ott van a nagyon gyakori mellékhatások között a "szexuális zavarok "!

Mi nem ismerünk Téged, nem tudjuk, miért kell ennyi gyógyszer(mennyiség) a depressziódra, mennyi idős vagy, stb. A pszichiáter beszélget Veled, vagy csak írogatja fel a különböző gyógyszereket ?

Igyekezz mindent megtenni, hogy megszabadulj a depressziótól !

2021. dec. 14. 17:47

Sziasztok, van valakinek tapasztalata antidepresszáns okozta szexuális zavarról?


Nekem a pszichiáterem Rivotrilt és Anafranilt írt fel, szorongásra, depresszióra. A Rivotriltól a szexuális életemben nem éreztem változást, de mióta az Anafranilt szedem (kb. 2 hete), habár a libidóm nagyjából a régi, képtelen vagyok az orgazmusra. Azért vagyok biztos abban, hogy ezt a gyógyszer okozza, mert ez előtt soha nem volt vele problémám. A pszichiáterem azt mondta ne hagyjam abba a gyógyszer szedését (pedig ez is már a második fajta antidepi amivel próbálkozunk, az előző ugyanezt a mellékhatást okozta), sőt emeljem a 25mg-ot 50-re. Tudom a 25 mg egyébként kevésnek számít, de én egy 150 centis,43 kilós pici ember vagyok. Egyébként 23 éves.

Van valaki aki hasonlót tapasztalt? Akár ugyanettől a gyógyszertől? Ha igen az abbahagyása után rendeződtek a dolgok? Kicsit kétségbe vagyok esve, köszönöm mindenkinek ha megosztja a tapasztalatát!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook