Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és a depresszió fórum

Anorexia és a depresszió (beszélgetős fórum)


3. varadero (válaszként erre: 1. - LonelyGirl♡♡)
2020. márc. 14. 00:54
Attól tartok, hogy azt a segítséget amelyre szükséged van nem a Hoxa fóruma fogja megadni. Anorexiással szemben az átlagember tehetetlennek érzi magát, mert teljesen irreálisan látják magukat ebben a világban és az észérvek nem hatnak rájuk. Szakember tud segíteni hosszabb idő alatt nem pedig egy fórumozgató laikus. Bár azt mondják Magyarországon a leggyakoribb szakma az orvos, mert tanácsot adni mindenki tud... és ráadásul akar is. Mindenesetre remélem hamar jó szakembert találsz aki valós segítséget tud nyújtani. Olvasgattam egy időben a pro-ana ana-mia fórumokat is és elképesztő az a mániákus eltökéltség amivel az egészséges ember ott találkozik. Egy biztos: ha nem küzdesz ellene visszafordíthatatlan károkat okozol a testednek, valamint sok szenvedést magadnak és szeretteidnek. Pszichológus vagy pszichiáter első körben.
2020. márc. 13. 20:17
Magam csalódást okozok, mert én úgy vagyok 130 kg, hogy alig eszek. Igaz, sajnos keveset mozgok. Mondanám, hogy nincs időm rá, de ezt úgysem fogadja el senki. Szóval, adnék szívesen 30 kilót, ha lehetne. Hangulatilag - fogjuk rá - rendben vagyok, de 63 éves korom és az, hogy kb 990 napom van még a nyugdíjig, nem jó érzés. Tudom, nem ilyen választ vártál. Ami a lényeg, javaslom, fordulj pszichiáterhez, ez pont tipikusan pszichiáter-téma. Persze jó lenne valami társaságot is keresned. Nincs ötletem, hogy hol, akár itt a Hoxán. Aztán személyes találkozást is megbeszélni. Kívánom, légy sikeres!!
2020. márc. 13. 19:09
Sziasztok sajnos anorexiás és depressziós vagyok. Akik ugyanebben szenvednek, jó lehet kibeszélni a témát itt. Magamról annyit, hogy nincs egy barátom sem, egy romhalmaz vagyok és az életem is az. Semmiben sem látok jót és semmiben sem vagyok jó. Remélem aktív lesz a fórum!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook