Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Annyira fáj, hogy soha nem mondta még ki, hogy szeret, nem... fórum

Annyira fáj, hogy soha nem mondta még ki, hogy szeret, nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ágica...)
2023. jún. 2. 19:08
Persze. :-)
23. ágica... (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 21:11

Nagyon jó! :)

Kimutattad, mennyire boldoggá tett a válasza? :)

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Ágica...)
2023. jún. 1. 17:14
Köszönöm szépen :-) Ma már nem bírtam tovább és én mondtam neki. Azt felelte, hogy én is. Nekem ez tőle bőven elég. :-)
21. ágica... (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 21:40

Remélem, hogy ki fogja tudni mondani! Ha nem, akkor neked kell erről beszélni vele és dönteni,hogy hogyan tovább.

Kicsikarni ezt nem lehet, de ha neked hiányzik, akkor egy űr marad a szívedben. Nehéz ez! Remélem minden jól alakul!

A legjobbakat kívánom nektek!

2023. máj. 30. 11:32
Ne a szavakat nézd, hanem a tetteket. . ha érezteti veled akkor az már jó.. Mondani akármit lwhet . Van olyan aki óránként mondja de a hátad mögött beledtapos...hidd el sajnos ez is tapasztalat.... A tetteket nézd;
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Timycat)
2023. máj. 30. 07:53
Nem, persze. Én is érzem, hogy kifejezi másképpen. Csak nekem hiányzik a megerősítés. Hogy tudjam, hogy komolyan gondolja. Aztán nem kell mondogatni, ha nem akarja. De még adok neki időt. Aztán valahogy csak megpróbálok erről beszéni majd vele.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Orsi1971)
2023. máj. 30. 07:51
Sokat dolgozunk, gyerekeinkkel vagyunk... De én is szívesen találkoznék vele gyakrabban. A hétvégét itt szokta mostanában tölteni. Neki most nincs kocsija és tömegközlekedéssel legalább egy óra az út egymáshoz. Én megyek hozzá, amikor tudok, de nekem is véges az időm hétköznap sajnos.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. máj. 30. 07:48
Hát igen, nem vagyunk húsz évesek. Mindketten sok traumával a hátunk mögött. Én 44 vagyok, ő 50.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágica...)
2023. máj. 30. 07:47
"Járunk". Kilenc hónapja vagyunk együtt kb.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 6c4c06cf1a)
2023. máj. 30. 07:46
Nem, soha. Nagyon zárkózott ember, ezt ő maga is mondta. Én meg nem merem már így mondani neki. Leírni leírtam. Arra mondta, hogy ő érzi, hogy szeretem, de ő nem tudja szóban kifejezni.
2023. máj. 26. 08:34
Még felfokozott érzelmi állapotban sem? (pl. szex közben)
13. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 08:26
Amikor te mondod neki, hogyan reagál?
12. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 08:11

"Kézen fogva sétálunk, puszit ad, leckét ír a gyerekeimmel, játszik velük, bográcsos kaját csinál a szülinapomon"


Ez is érzelmi kommunikáció szerintem, nem nulla EQ-ra vall.

2023. máj. 26. 07:56

Volt egy hasonló kapcsolatom. Mindenben segített, ugyanúgy, a gyerekem iskolai feladataiban is, mint nálatok. Fúrt, faragott, szerelt ha kellett, az intimitás is jó volt vele, de nem mondott semmit. Pár évig húztuk, aztán nem bírtam tovább. A világ egyik legjobb embere volt, nulla EQ - val.

Miért csak pénteken találkoztok? A hét többi napján semmi?

10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 07:20
Igen, ezek nem azok a jelek. Sajnos sok pasinak a béka feneke alatt van az eq-ja. Amin nincs mit csodálkozni amikor generációk nőttek úgy fel hogy gyerekkorukban sem mondták nekik hogy szeretik. Ahol egy fiúnak sirni is szégyen volt. Gondolom nem 20 évesek vagytok már. Ő már változni nem nagyon fog. Főleg ha nem akar. Vagy megszoksz vagy megszöksz.
2023. máj. 26. 07:13
Együtt éltek, vagy csak jártok?
2023. máj. 26. 05:13
Egyébként én szerintem mondani kell. Néha ki kell mondani ezt-azt. Az, hogy jelekből értsek, nem megy. Az, hogy minden pénteken szán rám időt és elmegyünk ide-oda, vagy esténként írunk egymásnak, vagy levágja a kertemben a faágakat, nem jel. Ezt az ember megteszi a szomszédjának, barátjának, nagymamájának is. A szerelmet két módon lehet kimutatni: szavakkal és érintéssel. És a többi "jel" kiegészíti, fenntartja, kitölti, bizalmat épít stb.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. máj. 26. 04:57
Sajnos semmi. Soha nem mond semmit. Még annyit se, hogy "De csinos vagy", vagy hasonló bókot. Kézen fogva sétálunk, puszit ad, leckét ír a gyerekeimmel, játszik velük, bográcsos kaját csinál a szülinapomon... Szóval sok mindenben benne van, mint egy normális kapcsolatban. De az érzelmi kommunikáció nulla.
6. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 09:56
Történt már valami változás?
2023. máj. 18. 09:51
sajnos vannak ilyen ferfiak.
4. secret8 (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. márc. 31. 15:09
Azért nem árt, ha mondjuk is. Lényeg, hogy a szavak és a tettek összhangban legyenek.
3. Főnix3 (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. márc. 31. 11:49
Ott van baj, ahol ez nem hangzik el. Igen is jó ezt kimondani,és hallani. Szeretem, ha a tettek alá vannak szavakkal is "támasztva".
2. Myra
2023. márc. 31. 10:32
Nem beszélni kell róla, hanem tettekkel bizonyítani. Ott már baj van ha ezt bizonygatni kell.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook