Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


703. cbae83ef4f (válaszként erre: 683. - 5193772e0c)
2009. szept. 6. 18:26

Szia, lualaj, köszi a kimerítő választ.

Hozzáfűznék egy-két dolgot az írásodhoz, mely teljesen fedi a gyakorlatot és a törvényeket egyaránt.

Azért említettem "egy kalap alatt" a megszállottságot és a földhözragadt szellemeket, mert a megszállottság ezen szellemek "testbeköltözése" által jön létre.

Az úgynevezett üzenő vagy jelző szellemek nem foglalnak el (jellemzően) fizikai testet, mert nekik az említett feladat elvégzése a céljuk.

A megszálló szellemek egyrészt olyanok, akik nem tudnak elmenni, mert egyszerűen "nem tudják, hogy mi történt velük", így keresnek egy hozzájuk valamilyen szinten közelálló élő embert, akinek megfelelően gyenge az aurája és elfoglalják azt a testet. Ezután ennek a megszállottnak különféle hirtelen(!) tulajdonságváltozásai lehetnek, váratlan betegségei, szenvedélyei jelennhetnek meg.

Elhiszem, hogy ez nagyon furcsán és nem nagyon hihetően hangzik, de a miértekre, s mindennek a logikájára itt nem térek ki, egyrészt mert túl hosszú lenne, másrészt aki igazán érdeklődik az itt a neten talál hozzá anyagot.

Akkor miért kezdtem bele?

Azért, mert a megszállottság jelensége SOKKAL TÖBB EMBERNÉL LÉTEZIK, MINT AZT BÁRKI IS GONDOLNÁ!!

Egy példa: Az alkoholisták kb. 20-30%-a alapból - endogén, ill. idegi alapon - nem alkoholista, hanem megszálló szellem van benne, egy vagy több.

Ez tényleg csak egy példa volt, de gyakorlatilag bármilyen egészségügyi és idegi (jellembeli) problémát okozhat a megszállottság.

Miért nem foglalkoznak ezzel többen a saját érdekükben és szélesebb kőrben, ha ez ennyire létező dolog?

Azért, amiért nem foglalkoznak az 5-10-15 napos léböjttel az emberek, pedig ezzel "csodát" tehetnének magukkal, azért amiért nem foglalkoznak a rendeszeres, ill. a gyógyító relaxációval az emberek saját maguk érdekében, pedig ezen utóbbiak orvosilag egyértelműen bizonyítottak.

Később írok még erről, már nem "hosszítom" a h.sz.-emet.

Üdvözlet mindenkinek

702. Gicus84
2009. szept. 6. 18:12
Én most vettem meg Doreen: Angyal Látomások könyvét.
701. c502273b01 (válaszként erre: 699. - 7717d911a9)
2009. szept. 6. 18:02
Köszönöm a linket,van választék bőven a kártyák terén:)
2009. szept. 6. 17:58

Én magam is használok Angyalkártyát,illetve Tündérkártyát is.Már maga a ráhangolódás is szeretettel tölt fel,és energiával.Nagyon megnyugtató,hogy kérdésemre választ kapok,ami bizony nagyon sokszor elgondolkodtató...és olyan is van,hogy nem esik le egyből az üzenetük.

Arkangyal kártyát én is netről töltöttem le,mert elég drágák,de az biztos,hogy nagyon szépek,és pozitív energiákat közvetítenek.

2009. szept. 6. 17:38

Nem muszáj venned Tarot kártyát mert drága.

Viszont itt van egy oldal amin rengeteg fajta tarot van.


[link]


Ezek ugyanígy a könyvesboltokból valók csak egy kedves ember felrakta őket az internetre.

Én a napi Angyal, Arkangyal kártyát, Angyalokkal gyógyító kártyát, Ősi ösvény tarotot, Titkok könyvét, Atlantisz bölcsességét, Gyógyító szimbólumot, és a MOST hatalmát ajánlom Neked a legjobban. Ezek elég kerek és hasznos információkat tartalmaznak. Kérj segítséget az univerzumtól vagy angyaloktól hogy mutassanak Neked egy kártyát és bízzál abban amit kihúzol. Jegyezd meg és köszönd meg a segítséget. Onnantól hogy mit kezdesz az életeddel az Rád van bízva. Ennyit tömören a kártya használatáról.

2009. szept. 6. 17:24
Legyegyszerűbb módja az angyalokkal való kapcsolatnak ha hallgatsz a szívedre mert azon keresztül üzennek Neked. De mivel zajos a világ, le kell csendesítened, ki kell tisztítanod magad. Relaxálj, meditálj, jógázz vagy bármi ami kapcsolatot létesít önmagaddal és akkor hallani fogod a sugallatokat is. Ha pedig kinyilvánitod tudatosan hogy mit akarsz most az életedtől arra is kapsz majd választ, segítséget, csak figyelj. Körülbelül ennyi.
697. 7717d911a9 (válaszként erre: 693. - 5193772e0c)
2009. szept. 6. 17:19
Ez bizony Nálam is gyakran tipikus. :)))
696. 5193772e0c (válaszként erre: 695. - Alfoldi13)
2009. szept. 6. 13:04
Igy igaz, valahol a háttérben a Mindenható van.!
2009. szept. 6. 09:49

a hit ma mint rég minden magyarázat ellenére csodákra képes ma...

aki hisz az ezeket meg éli ki igy ki ugy és talán ha a lelke jó még örül is más örömének...

mikor egy egy csodát végig élünk angyalokra gondolunk és ez igy is van ..persze valahol a háttérben pedig a Mindenható van

694. Gicus84 (válaszként erre: 692. - 5193772e0c)
2009. szept. 6. 09:45
Lualaj! Köszi szépen a tanácsokat! Körülnézek a könyvesboltokban.
2009. szept. 6. 09:30

Még egy utolsó történet Nektek és elköszönök, olvasgassátok.


Vihar volt, és rajtam nem volt csak egy vékony nyári ruha és 5 perc kellett volna hogy haza érjek, semmi kilátásom nem volt arra, hogy órákon belül elmúljon, és kértem segítséget, hogy amíg hazaérek, addig legyen egy kis szünet.

Kb. 5 perc múlva kisütött a nap, és mindenki csodálkozott, hogy ekkora vihar után, hogy lett hirtelen ilyen csodálatos, verőfényes nap, de ha hiszitek, ha nem csak azon a szakaszon, ahol nekem hazafelé tartott az út. Rohantam haza, és ahogy beértem a kapun, azonnal eleredt az eső, és a vihar még vagy két órát tartott, de addigra már védett helyen voltam.

Otthon megköszöntem a segítséget.



Elmentem: :)

Szép napot Nektek . o))

2009. szept. 6. 09:23

Sokan kérdezitek Tőlem priviben, hogyan lehet felvenni a kapcsolatot az angyalokkal. Nos azért nem olyan egyszerű, de ha szívből akarjátok akkor az alábbiakban egy kis tanácsot elmondanék arra, hogyan induljatok el.

Kell hozzá tisztaszív, őszinte szeretet és tiszta szív akárása, ezt Ők megérzik és segítenek Neked, Nektek. Tiszta hit nélkül azonban nem megy, mert nem segítenek.


EGy dolog biztos, higgyetek az őszite tiszta szeretetben, és akarjátok ennek megismerését, hiszen a szeretettel a szívedre sok mindenr képes vagy. Én ezt próbálom Nektek elmondani, hogy szerettet a szívedben milyen sok csodát átélhetsz.

Elnézést én csak most csatlakoztam be ebbe a fórumba. Javaslom Neked az angyalkönyveket, de melette vásárolja Magadnak különböző angyalkártyákat és használd. Nagyon okos válaszokat kapsz a kérdéseidre az angyaloktól. Ha hiszed, ha nem meg fogsz lepődni, milyen igazak, és olvasd el a könyveket is. Javaslom neked az Angyali számokat is. Nagyon érdekes, tanulságos.

Az Internet is jó, de a könyves boltok tele vannak jobbnál jobb könyvekkel. Az Arkangyalokról külön is ír. Valóban beszélhettek velük és nagyon megnyugtató ha visszajelentkeznek. Ehhez nem kell semmi hókusz pókusz, gyújts egy fehér, vagy színes gyertyát, attól fügően, hogy mit szeretnél kérni és vagy hangosan vagy gondolatban mond el a problémádat, és várj türelemmel. Vagy azonnal, vagy egy két napon belül megkapod a választ. Ez lehet egy könyv borítóján, vagy valahol olvasol valamit és éppen arra illik. Tehát figyelj és ha már belejössz be tudod azonosítani. Dorren Virtué könyvek és kártyák nagyon jó, Ő az egyik legismertebb angyalkutató. Most jelent meg a legujabb kártyája a tündérek is vannak a címe azt hiszem. Könyv is és kártya is.

Az Angyalokkal gyógyítók stb. Vehetsz olyat is ami napi kártya. Néz körül a könyvesboltokban is, most sok van, és érdemes kiválasztani. Hogy melyiket válaszd először, azt érezni fogod. Azt amihez először hozzányúlsz. Forgasd és olvasgasd és dolgozz Vele, meg fogsz lepődni milyen érdekes érzéseket hoz ki belőled.


Utána lehet komolyabb kapcsolat felvétel.

691. 5193772e0c (válaszként erre: 677. - Cbae83ef4f)
2009. szept. 6. 09:15

Még egy történt arról,hogy a szellemvilággal a legkülönbözőbb formában lehet érintekezni.

TEhát azzal tökéletesen egyetértek amit modtál, és nagyon sok igaz történtet is igazolja az állításodat.


Ez is arról, szól, bár ez egy családtagom, de mégis kapcsolódik,aahoz hogy a szellemvilággal is lehet kapcsolatot fenntartni.

TEhát ez egy saját példám. Olyannyira így, hogy nekem az édesanyámmal volt probléma és a halála miatt már nem került sor arra, hogy bocsánatot kérjem tőlem, mert egyszer régen nagyon megbántott. Aztán én évekig nem igazán tudtam megbocsájtani, majd egyszer az Angyalok segítségével - álmomban - történt megvitattuk ezt a kérdést, és javasolták, hogy próbáljak megbosájtani. Én gyújtottam egy gyertyát, elővettem az Anyukám képét és hangosam elmondtam, hogy megbocsátok, de a történet akkor hosszú időre tönkretette az életemet. Rá két napra Anyu éjjel álmonban megjelent.


Teljes életnagyságban és bocsánatot kért, ha hiszitek ha nem és közölte, hogy csak akkor tudta meg, hogy ki is vagyok valójában, és hogy Ő tudja, hogy én ki vagyok és nagyon büszke rám és elmosolyodott. Aztán még kétszer eljött segített egy családnak.

690. 5193772e0c (válaszként erre: 671. - Csigusz 79)
2009. szept. 6. 09:03
Neked is köszönöm!
689. 5193772e0c (válaszként erre: 678. - 7717d911a9)
2009. szept. 6. 08:52

Szia!

Látom Te is jártál itt! Örültem Neked!:))


o))


Remélem jót írtam, de még lehet baki.

2009. szept. 6. 08:51

Most elmesélek egy történetet, aztán elmentem!

Ez is megtörtént eset, de már tudjátok, hogy mindíg olyat mesélek ami megtörtént eset.


EGy fiúról és egy lányról szól, a csodáról, a végtelen szeretetről, mely két különös emberke szívét, egy különleges helyzetben megérintette. Eegy férfi, végtelen szeretetéről, odaadásáról, féltéséről szól, aki még ott is tudod vigyázni a szeretett lányra, ahol ott sem volt személyesen csak a szíve, de annak minden rezdülése.

A fiú a valóságban, is ilyen féltő, gondoskodó, párja nagyon vigyázó emberke.


A lány és fiú, egy jó ideje leveleztek, és igazi érzelmek alakultak ki, nagyon megszerették egymást, és már a találkozást szervezték, hogy személyesen is találkozzanak, melyet izgatottak vártak, de a távolság miatt nem lehett könnyedén. Viszont ez a két ember hihetetlenül mély érzéseket érzett egymást iránt, amit még Ők maguk sem érettek igazán, csak élvezték a csodát.


EGyik nap a lánynak külfödre kellett mennie, és a barátnője felajánlott, hogy elviszi kocsival, amit a lány el is fogadott, bár az utazás előtti esetén, állandóan, az járt a fejében, hogy ha baleset lenne, és meghalna, akkor hogyan tudja meg az általa szeretett féri, anélkül, hogy azt hinné,hogy csak nem keresi. Arra gondolt, hogy az nagyon fájna a fiúnka, és hatalmas csalódást okozna neki, amit Ő nem akart. Soha nem akart fájdalmat okozni neki, mert tudta, hogy milyen sebezhető, és a fiú is mindig azt tette aminek a lánynak a legjobb. TEhát őszintén szerették egymást és vigyáztak egymásra, de a fiú volt az aki jobban oltalmazta, védte, féltette a lányt.


Az utazás reggelén határozottan érezte, hogy ha meghal nem tudja értesíteni és ezért pánikolt, de nem akarta megosztani a szeretett férival aggodalmait, mert féltette, hogy ideges lesz. Tudta, hogy mindíg félti és mindíg ideges, azt is tudta, hogy a férfi tudja, hogy a megérzései soha nem alaptalanok, mivel többször beigazolódott, de

Ő is rendelkezett képességekkel. Hihetetlenül rá tudtak hangolódni egymásra, egymás érzéseire. A sokszor arrra válaszolt, amiről a lány még csak gondolati szinten merengett. A fiú már írt, mit hogyan tegyen, vagy ne tegyen. És fordítva is igaz volt, mindíg megérezték egymás érzéseit. Ez egyébként nagyon nagy ritkaság ezt tudjátok. Nos ezeket azért mondtam el előre, hogy jobban megértsétek a történetet, a történet lényegét.


Nos, reggel elindult a lány, de előtte átolvasta a fiú előző este írt üzenetét, mely aggódott,hogy minden rendben legyen és közölte, hogy a szeretete végig ott lesz, de annyira aggódik,hogy nehogy baj legyen. Kérte a lányt hogy nagyon vigyázzon magára.

A lány döbbentem olvasta, hogy a fiú előző este azt fogalmazta meg, amit Ő is érez. És írta, hogy feszült és ideges.


Ez fontos a történethez. A lányt a bántyja előző este a következőre tanította. EGyütt mentek kocsival vásárolni, és a lány furcsa hangot hallott. Kérdezte,hogy mi ez?

- Figyelj hugi ha ezt a hangot hallod, ez azt jelenti, hogy valaki vagy elaludt vagy elbanbult, és figyelmeztet, hogy kifelé sodródsz.

- Ja jó köszi.

- Figyelted? Jól megfigyelted?

De a lány nem annyira figyelte meg.

- Figyelj hugi megmutatom mégegyszer.

- Jó mutast, de minek.

- CSak figyelj erre kell figyelned. Aztán megint megmutatta.

- Most mégegyszer megmutatom.

- Jó de minek kell háromszor.

- Azért mert ez menti meg egyszer az életedet.

- Jó. mondta a lány, de különösebben nem foglakozott Vele. Arra viszont felfigyelt, hogy nem lehet véletlen,hogy a bántja háromszor is ugyanazt mutatta meg Neki.



A lány elindult Ausztria felé. Már jó ideje mentem, amikor elkezdett álmodozni a fiúról a találkozásról,és közben hallgatott egy zenét, arra gondolt,hogy milyen szép lesz majd táncolni Vele és hogy milyen dalra táncolnának, amikor hirtelen arra lett figyelmes, hogy azt a hangot hallja, amit előző este a bátyja többször megmutatott. Ránézett a barátnőjére, aki éppen elaludt a kormnynál és 140 km-es sebességel rohantak a korlát felé az autópályán. Azonnal megrázta a barátnőjét, aki hirtelen felriadt és elkezdte kormányozni az autót, hogy valahogy elkerülje a korláttal való ütközést, a lány még

hátranézett, hogy hányan rohanhatnak beléjük, amikor azt látta, hogy nem mozdul semmi, csak ők a pillanat törtrésze alatt megállt az idő. Ekkor visszafordult, és nézett előre, érezte hogy a fiú fél, de azt is érezte, hogy valami hihetetlen erő húzza felfelé, az autóba a Kék Duna keringő szólt. Látta érezte, ahogy az autó fordul egyet és nekicsapódik a korlátnak és vissza. Előre nézett és ekkor hirtelen ahogy kinézett az ablakon meglátta magát és fiút Teljes élőképben, olyan volt mint egy hologramm élőben látta, ahogy táncolnak, a fiú szorosan fogta a lányt, szép ruhában voltak, ahogy álmodta a lány, a fiú hófehér öltönyben, a lány lila csillogó ruhában és boldogság sugárzott róluk. Aztán megszólat a lányt,

- Csoda szépen táncolsz, de nekem mennem kell mert várnak.

- Nem nem várnak, én várlak téged.

- Olyan szépen táncolsz, és olyan jó a karodban, de mennem kell, mert már egy ideje menni szeretnék fölfelé.

- Igen tudom, hogy egy ideje elindultál és éreztem, féltem és féltettelek, de nem engedlek el. És mégjobban magához ölelte a lányt.

- Nagyon szépen táncolsz, és csodálatos Veled, de muszály mennem hidd el, mert odafönt csodaszép.

- Nem neked itt kell lenned Velem, és még nagyon sokat fogunk táncolni, annyit amennyit akarsz, de nem engedlek el. A hangja sokkal keményebb szólt, és még jobban magához ölelte a lányt.

- Még sokat fogunk táncolni?

- Igen!

- És ilyen szépen?

- Nem! Ennél még sokkal szebben, mert csak együtt tudunk táncolni, egymás nélkül nem. És ez így csodaszép.

Ekkor a lány belenézett a fiú szemébe. Az az szempár hihetelenül melegen ragyogott és simogatott, félelmet és végtelen szerettett mutatott. A lány ekkor megértette, hogy az a szív akkor érte dobog és nem engedi el.

Elmosolyodott.

- Jó akkor maradok, de ugye mindíg táncolsz Velem?

- Igen Kicsim mindíg táncolok veled és köszönöm, hogy maradsz Velem. És a szeméből folytak a könnyek.

Ekkor a lány odabújt hozzá.


Itt ért véget a látomás. Ez a pillanat törtrésze alatt történt. Pergett mint egy film. Közben az autó forgott és kétszer a korlátnak csapódott, majd harmadszorra, amikor a lány már azt hitte végleg lezuhannak, mert egyenes rohantak a hármas forgás után a korlátnak. Az autó hirtelen megállt 5 centre a korlát előtt.

A lányhátranézett és megindult az élet.

Odaért egy autós aki kiszállt és ámulva mondta, hogy szerinte csodát látott, mert messziről hirtelen azt látta, és halotta, - nem tul messze volt csak Ő érezte annak - hogy egy autó háromszor pördül az autópályán és megy a szallagkorlát felé, miközben az autóból a Kék Duna keringő szólt. Olyan volna, mintha táncolna az autó.

A lány meguszta, egy nagyob ütéssel és a barátnője is, még ezután roppant felelőtlen módon kimente Ausztirába.

Este a lány elmélte a történetet, aki elmondta,hogy abban az időben borzalmasan félt, és dolgozni sem tudott, érezte, hogy baj van, és mindíg az mondta, hogy ne hogy itt hagyja. TEhát azt akarta,hogy a lány érezze, hogy mellette van és gondol Rá.


Hát ez volt a mai történet.


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!


ÉN elmentem! lehet, hogy este leszek.

687. zinnia
2009. szept. 6. 08:18

sziasztok.. szia lua:) Rodin kért segítséget a 109. hozzászólásban:)

meleg ölelés nektek:) napocskás vasárnapot

686. 5193772e0c (válaszként erre: 682. - Cel)
2009. szept. 6. 07:48

Akkor minden a legnagyobb rendben.

Legyen ma is szép napod, úgy mint tegnap, és kísérjenek az ég minden angyala utadon.


Szép napot Cel TE kis melegszívű, ez árad minden sorodtól, csak hogy tudd!!:)

685. 5193772e0c (válaszként erre: 677. - Cbae83ef4f)
2009. szept. 6. 07:46

Viszont ebben a témában szerintem TE sokkal többet tudsz mint én, szívesen olvasnék Róla, hogy Neked milyen tapasztalataid vannak e tekintetben, és talán és is hozzászólnék.


Előre is köszönöm, szeretek olyanoktól tanulni, akik tudnak és többet mint én, mert mindíg tanul az ember. A többieknek meg szintén érdekes.

Kösznöm, hogy megkerestél a kérdéseddel.

684. 5193772e0c (válaszként erre: 681. - Cel)
2009. szept. 6. 07:44

Szép Jóreggelt Cel!


Nos nem helyes megfogalmazás az, hogy negatív energiát hordozók, mert ugye a megrekedtekről beszélünk. Soknak üzenete van, és csak arra vár, hogy tudatni tudjon valamit. Nem mindegyik ártó.

Nem kell félni.

683. 5193772e0c (válaszként erre: 677. - Cbae83ef4f)
2009. szept. 6. 07:40

Szervusz !


Mindenekelőtt elnézést kérek, hogy csak most tudok válaszolni, de tegnap egésznapos fórumon voltam és nagyon elfáradtam estére szellemileg,ezért nem tudtam válaszolni.


Én úgy érzem, hogy a kérdésed két részre is bontható. EGyik téma a megszállottság. Ugye ez több fajta. és a másik a földhöz ragadt szellemek.


Mind két téma létezik, és együtt is és külön is.

Vannak földhöz ragadt szellemek és sokszor évekig lent tartózkodnak. Általában egy olyan téma miatt rekednek meg ami számukra nem megoldott.


Sőt általában kérik is a segítséget. Sok esetben adnak jeleket is. Én egyszer egy barátnőmnél voltam évekkel ezelőtt, és amikor odamentem mindíg valami " furcsa " dolog történt. Valami lesett összetört. Pontosabban dobálódzott. Azt mondta a barátnőm, hogy ez mindíg akkor van, ha idejövök, csak nálam. Nem értettem először, aztán megint leesett valami, és eltört.

Akkor elkezdtem gondolkozni és tudtam,hogy nekem szól, valamit tudatni akar.

S hangosan megszólítottam, kértem hogy ne zúzzön többet, hanem közölje mit akar, hogy lehet segíteni. Ekkor jött az érdekes dolog.

A barátnőmnél volt egy bögre ami megmozdult, mind a ketten egyszerre kaptunk oda, mert ez egy kedves emlék volt Neki, de csak megfordult, és a következő volt rajta.


Vártalak! A barátnőm is jártas volt a szellemvilágban és az ezotériába. Ő ebben volt teljesen otthon volt. Akkor nem is értettem,hogy miért engem keresett meg vagy miért Rám várt.

Kiderült, hogy még az életből ismert, de tudta, hogy én ki vagyok és remélte, hogy segítek.

Ekkor közöltem Vele, hogy ha ismer tudja, hogy ismererem a szellemes írást, tudok írni és olvasni így tehát leírjuk.


Meg is történt. Aztán végig olvastam, és a lényeg a következő kb. 8 éve megrekedt a lakásban, azért nem ment el, mert találkozni akart a lányával, aki a halálakor nem volt és soha kereste, a temetőben sem volt kint nála soha. Akarta egyszer látni, de a lakásban elrejtve volt valami, amit csak a lánya kaphatott meg.

Hát kértem egy két adatot, amit mondott és elindultam, hogy megodjam a helyzetet.

Nos nagyon sokan segítettek abban, megoldódjon, de megtaláltuk és eljött a lakásba, akkor sírvafakadt, mert érezte, hogy ott van édesanyja és megsimogatta.

Én segítettem mindent megoldani, hiszen írtunk együtt. A lényeg, hogy kiderült, hogy az amit a lánynak meg kellett kapnia egy széf kulcsa volt, amiben igen értékes családi ereklyék voltak, amit Ő a lányának tartogatott, és leírt mindent egy borítékban, amit eltett valahová, amit szintén megmondott.

Ami legaranyosabb, hogy a következő történt.

Megfordultam és döbbenten néztük, ugyanis a falon nagy betűvel ki volt írva, hogy Köszönöm Lualaj. Aztán körbe ment és minden falfelületre ráírta, hogy Lualaj, de és ha hiszitek,ha nem megmondított mindent tárgyak, csak táncoltak a táryak és aztán mi is játszottunk vele, mert mi is táncoltattuk a tárgyakat. Aztán egyszer csak amikor ott álltam a szoba közepén, a barátnőm és leány, felsíkítottak és nem értettem elszőr, hogy miért és döbbenten néztek rám. Én nem értettem, kérdeztem, hogy mit néznek.

Láttam hogy olyan döbbenten néztek,hogy azt hittem hogy a szellemet látták, de nem azt mondták, hogy egy színes égi fény vesz körül. Állítólag sziporkázott. Én csak melegséget éreztem, mert Ők látták, egy pár pillanatra.

Aztán minden megszünt. Soha többet nem zavarta semmit a barátnőm nyugalmát.


De van, aki soha nem megy el. Úgyhog sok mindent tudok Róluk is. Ez a téma is sok kutatást, munkát igényel. Tisztellek érte, egyébként mire jutottál.

Nálam az a gond, hogy én mindent úgy élek át, hogy saját tapasztalat útján. NÉha van egy kis útmutató, de engem mindíg azok tanítanak meg mindenre, akik ugye az érintettek.


A szellemírást is égi segítséggel tanultam meg. Erről már a fórumon más is beszélt. Hónapokon át tanítottak az angyalok.


Pl. Mondok a szellemvilággal kapcsolatban valamit, két három éve karácsony előtt volt egy halál esett.

CSak később tudtam meg, nem azonnal. Én imádom a lakást díszíteni, és akármit felraktam egy pár perc múlta "leesett" és összetört. Először arra gondoltam, hogy én vagyok ügyetlen. Csak amikor ablakot DÍSZÍTETTEM éreztem, hogy ki akar lökni az ablakon, csak az utolsó pillanatban, tudtam leugrani. Akkor már tudtam,hogy valami ártó szellem van itt. Még akkor sem vigyáztam, mert létrára szálltam, éreztem,hogy felemeli és leborított. Na akkor tényleg megharagudtam, és hangosan szóltam, hogy mondja meg hogy ki Ő és beszéljük meg de nem kell, sem romboni, sem ölni. Megteszem, amit kell, ha hibáztam, de tudni akarom, hogy ki és mit kell tenni. Mindíg teszem, amit tenni kell, tehát értek a "szóból". Nos aztán elkezdtünk beszélgetni gondolati szinten. Kiderült, hogy egy idős néni, akit én nagyon szerettem, nem régen halt meg, azt nehezményezte, hogy nem mentem be a kórházba, pedig nagyon várt és üzent többször is.

Nos én hangosan megmondtam neki, hogy soha nem tennék olyat, hogyha valaki ilyet kér, nem mennék el, de nem tudtam Róla, nem adták át az üzenetet, és a temetésről is csak az utolsó pillanatban szereztem tudomást, de nem tudtam elmenni. Viszont megírtem,hogy este gyújtok gyertyák és egyedül leszek, felteszek egy CD-t és mesélek ahogy akkor tettem amikor még ért. Ezzel köszönök el. Nos többet nem történt rossz. Sőt!! aztán megtettem amit kért és elment. 1 hónapra rá álmomban megjelent és mosolyogva megszólított, elmondta, hogy csodálatosan érzi magát, és beszélt egy gondolatot az életemberől és hogy mi fog történni. Nos lassan jönnek be. És aztán megölelt és elment, de nagyon boldog volt, mert táncolt. Én megismételten álmomban, hogy tényleg nem tudtam elmenni. Azt mondta, hogy most már mindent mindent tud és igazat mondtam, de akkor még tudod rombolni, mert lent volt. Ja és azt mondta, hogy ne féljek sok csoda vár még rám, és a legnagyobb még hátra van, de abban majd sokan segítenek. Hát ha lehet hinni, a dátumnak közeleg.


Úgy hogy ha van kérdések ezzel kapcsolatban szívesen felelek. EGy idő sokat foglalkoztam ezzel a témával is.


NOs igaz, hogy később válaszoltam, de remélem alaposan sikerült. Ha van kérdésed tedd fel:))

682. cel
2009. szept. 5. 22:44

Most látom mindenki pihenő idejét tölti.

Ma egész nap csupa olyan dolgot csináltam ami feltölt, így igazán kellemesen érzem magam és nem találkoztam negatív energiával sem. Ma minden jól ment, semmi különleges nem történt, összességében még is azt mondhatom, hogy áldás volt a mai napon.

681. cel (válaszként erre: 677. - Cbae83ef4f)
2009. szept. 5. 22:38
Bár Lualajnak címezted a kérdést, bennem is egy sor gondolatot indított el a téma. Még nincs végleges állásfoglalásom ezzel kapcsolatban, de érik a dolog és azt hiszem vannak ilyen lelkek. Meglehet, hogy más másképp nevezi, én maradok a negatív energiát hordozók megfogalmazás mellett.
680. b8bc576349 (válaszként erre: 677. - Cbae83ef4f)
2009. szept. 5. 12:45

Üdvözöllek


Én tapasztalatból írom,hogy létezik.

Minden jót

679. cc2f665987 (válaszként erre: 674. - 5193772e0c)
2009. szept. 5. 09:27
Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!!
678. 7717d911a9 (válaszként erre: 587. - Csigusz 79)
2009. szept. 5. 00:52
:)
2009. szept. 5. 00:23

Reggelre egy laza kérdés, K. lualaj.

Én egy időben sokat foglalkoztam a megszállottsággal, a földhöz ragadt szellemekkel.

Ismereteid szerint létezik ez a jelenség?

Előre is köszi:)

676. Csigusz 79 (válaszként erre: 675. - 5193772e0c)
2009. szept. 4. 23:54
Jó éjt!
2009. szept. 4. 23:52
Mindenkinek szép jóéjszakát kívánok. Pihenjetek jól.
674. 5193772e0c (válaszként erre: 669. - Cc2f665987)
2009. szept. 4. 23:50

Igen ezt határozottan állítom! De hogy mikor és milyen formában azt senki nem tudhatja előre.

Erre pont van egy ideillő történetem, melyet talán még nem mondtam el, ha igen előre is elnézést kérek.


Egy fiatal fiú és egy lány együttjártak, és esküvőre készültek. Amikor is a fiú az esküvő előtt két héttel meggondolta magát. Felhívta telefonon a lányt, és szakított vele. A lány döbbenten hallgatta és kérte,hogy beszéljék meg. A fiú hajthatatlan maradt.


Teltek az évek a lány már mással járt, és a fiú is beleszerett egy másik lányba, aki a menyasszonya lett. A kitűzött esküvő előtt két héttel a fiú kórházba került. A menyassonya felhívta, és ugyanazokkal a szavakkal, amit Ő mondott annak a lányak annak idején szakított Vele a menyasszonya. Ő környörgött, hogy beszéljék meg, de a menysszonya hajthatlan volt. Visszaemlékezett a tettére és nagyon szégyelte magát, mert ekkor értette meg, hogy mitt tett. Tudta,hogy fel kellene hívni, annak ellenére, hogy sok év telt el, de nem volt bátorsága. Eltelt egy két év és megint megismert egy lányt, és megint szerelmes lett, majd eljegyzés és az esküvőre való készülődés vette kezdetét. A kitűzött esküvő előtt két héttel ez a lány is elhagyta. Kishíján összeroppant, ugyanúgy, mint annak idején az a lány, csakhogy itt már mindenét elvesztette nem csak a lányt.


Ekkor értette meg,hogy csak akkor mehet tovább, ha bocsánatot kér. Na igen, de hogyan hiszen nem volt bátorsága hozzá.


Aztán úgy hozta a sors, hogy az elhagyott lány megtudta a történetet. Megsajnálta, és segítségére sietett. Közölte, hogy ez bűntetés, de nem sokára véget ér.


Lényeg, hogy miútán a lánytól bosánatot kért. Jóirányban megváltozott az élete.


Egyébként baráti viszonyban vannak a mai napig is.


TEhát mindenki visszakapja a jót is és rosszat is. Sokat látok olyat, hogy valaki tesz valamit és későúbb bűnhödik meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook