Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amway öblítő és mosógél, mosópor fórum

Amway öblítő és mosógél, mosópor (beszélgetős fórum)


5. timycat (válaszként erre: 1. - Czero001)
2013. márc. 17. 18:08

Ez a tipikus Amway-etetés drága-drága, de kevés kell belőle így végül olcsó :D röhej. Egy időben csomó Amway-cuccot vettünk, egy ismerősünk tengődik belőle tizenéve és baromi akciókat ad, csak hogy vigyék.

Az öblítőjük semmit nem ér, illata semmi és kemények voltak a ruhák.

A mosóporban egészen addig hittem amíg nem lett gyerekem. Persze egy folt nélküli ruha átfrissítése nem nagy kunszt, de a főzelék foltos rugdalódzok, textil pelenkák sorra kifogtak rajta, még ha emeltem az adagolást akkor is. Jeleztem az amways ismerősnek, közölte, hogy jaaa hát előre kell valami amways sprayt használni, bedörgölni meg a bánat tudja milyen woodoot elvégezni. Váltottam "snassz" mosóporra, amin "előjáték" nélkül sem fog ki a folt.


Egyedül a mosogatószerüket használom még, az tényleg sokáig elég... igaz 90%-ban mosogatógépet használok :)

2013. márc. 17. 10:25
És a finommosószer-gél? Az milyen? Azt használtátok? Én inkább géles vagyok..)
2013. márc. 16. 19:34
öblítőt nem szeretem, már nem használom, nekem nem puhított eléggé, és az illata sem tartós igazán, a mosópor viszont verhetetlen, csak folyamatosan azt kell használni, egy idő után rájössz, hogy mi szennyet takart el a másik mosópor. Minimális mennyiség kell belőle. Én imádom.
2013. márc. 16. 19:02
Az öblítő illata nekem nem tetszik, és szerintem a mosószer se valami extra ... Igaz, kevés kell belőle, meg kis helyen elfér, de engem nem győzött meg.
2013. márc. 16. 18:57

Sziasztok! Véleményeket tapasztalatokat szeretnék a az öblítőről és mosószerekről...hatékonyság, illat megtartása, mennyire tisztítő hatású stb...

Köszi előre is, sokat segítenétek. Csak ki szeretném próbálni, és ár-érték arányban megéri, mert kevés kell mindenből...de ha nem jó, na akkor drága...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook