Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amióta nem szopik a 9 hónapos babám, nem hajlandó főzeléket enni csak gyümit. Mit tehetnék? fórum

Amióta nem szopik a 9 hónapos babám, nem hajlandó főzeléket enni csak gyümit. Mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 2. 20:33
Próbálj húslevesbe /zöldséglevesbe/ sárgarépát, burgonyát, májat stb. tenni és villával nyomd szét a levével. Még 4 hónaposak se voltak a gyerekeink amikor már ették /valószínűleg Te is/akkor nem csak szabad volt, de ajánlották is az egyik szoptatás helyett.
9. M_Marcsa (válaszként erre: 5. - Fdóri)
2010. márc. 2. 20:17
Igen, tápszer legalább 1 éves korig.
8. titati (válaszként erre: 6. - Csibefalat2008)
2010. márc. 2. 13:58

10,5 hónapos :-)

Igaz mi késve kezdtük a hozzátáplálást, mert 8hóig kizárólag anyatejes volt.


Ami még nálunk beválik: 1 kanál gyümi, 2 kanál főzi :-) a főzi után fintorog, de a gyümis kanál után tátja a száját ;-) Tudom kiszúrás vele, de valahogy főzeléket is ennie kell.

2010. márc. 2. 13:54
Próbálj meg sütőtököt belekeverni, az nagyon fincsi. Az én kicsimnek legalább is volt egy olyan időszaka, mikor nem akart enni, és csak úgy ette meg a főzit, ha volt benne sütőtök. Sőt az is volt, hogy a főzis kanál tetejére kellett tenni sütőtököt, hogy először azt érezze. Aztán ez is elmúlt, mint minden más
6. csibefalat2008 (válaszként erre: 4. - Titati)
2010. márc. 2. 13:52
Hány hónapos a baba?
5. fdóri (válaszként erre: 3. - Weberkitti)
2010. márc. 2. 13:42

Tápszer egy 9 hónaposnak?


Szerintem adj neki gyümölcsöt, és próbálkozz mindig a főzelékkel is, előbb utóbb meg fogja enni. :) Kitartás:)

2010. márc. 2. 13:38

A főzelékbe reszelj almát, vagy keverj egy kis banánt. Hátha úgy megeszi.

Egyébként mi is hasonkó cipőben járunk :-)

2010. márc. 2. 13:34
Tápszer??
2010. márc. 2. 13:32
Adjál azt amit eszik, majd kialakul.
2010. márc. 2. 13:31
Amióta nem szopik a 9 hónapos babám, nem hajlandó főzeléket enni csak gyümit. Mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook