Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor az anyós minden áron tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat... fórum

Amikor az anyós minden áron tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat... (beszélgetős fórum)


1 2
6. 2df0604b89 (válaszként erre: 3. - 5bfba16667)
2010. jún. 23. 20:22

Amikor beszélgetünk nyalizik,amikor meg nem vagyok ott akkor állandóan fúrkál és elmond mindennek a hátam mögött...

Ezt a párom is sokszor visszamondta,de miután emiatt egyszer szakítottunk,azóta nem mond semmit

5. Bcicus (válaszként erre: 1. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 20:22
Hagyd el.
4. 2df0604b89 (válaszként erre: 2. - Inci47)
2010. jún. 23. 20:21

Sajnos már megtettem és be is bizonyítottam,sőt,amikor egyszer régebben a párommal szakítottunk,anyósom eljött a munkahelyemre és kérte h adjak a fiának még egy utolsó esélyt,mondván h sohasem látta még egyszem fiacskáját ilyen állapotban....

Szóval én próbáltam/próbálok neki megfelelni,de már elfogyott a türelmem és azt hiszem ha a párom nem áll ki mellettem,nem is szeret igazán...

2010. jún. 23. 20:20
Azt megkérdezhetem, hogy a kedves anyós miket művel? Csak összehasonlítás végett...
2010. jún. 23. 20:17

..ez nagyon nem szép tőle!!!

Mindenkinek tudomásul kell vennie, hogy a gyermekét nem magának nevelte fel!...de a párodnak is, hogy most már melletted a helye!!


Kedvesen, de határozottan mond el neki, hogy ne bántson, hiszen szereted a fiát!

2010. jún. 23. 20:13

Sziasztok,szerintetek mit kellene tennem ha már nem bírom az anyósom furkálódását???

Az a baj h a párom nagyon anyuci kisfia és sajnos nem áll ki mellettem,anyósom ezt kihasználva nagyon nyeregben érzi magát...Mit tegyek????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook