Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével... fórum

Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével...

1 2 3 4
2009. márc. 14. 22:12
Lényeg a lényeg, ha már csinálja, vagy bármi mást, azt csinálja úgy hogy senki ne tudja, azaz ezzel le alázzon le. Sztem. (Mert úgyis csinálja. Pasi.)
35. fce93906a8 (válaszként erre: 34. - Fbd0ceb525)
2009. márc. 14. 22:08
Te valamikor szeretted! És azzal hogy kidobott vagy te őt, attól még ismered, sztem nincs semmi 1 boldog szülinapot-ban..
34. fbd0ceb525 (válaszként erre: 33. - Tereteri)
2009. márc. 14. 17:46
Én is így gondolom, bár a köszöntgetést nem nagyon értem. A magam részéről azt köszöntöm fel, akit kedvelek. Az exeimet már nem szeretem így aztán nem is köszöntöm fel.
2009. márc. 14. 09:24
Erről azt gondolom, ha valaki az éves egy -két felköszöntésen túl intenzíven tartja az ex-szel a kapcsolatot, annak oka van. valamilyen szinten mindkettőnek igénye van rá, persze kérdés, hogy miért.
32. kohi (válaszként erre: 31. - Bcicus)
2009. márc. 14. 09:17

JÓ REGGELT MINDENKINEK...

nem feltétlen értek veled egyet. Mi is megbeszéltük, hogy ha gondunk van egymással, ne adj isten félre mentünk, azonnali megbeszélés...

Na hát ez nem történt meg,ill. írtam már a 23.hsz-ban, hogy nem 1 hanem több ex.-vel kapcs.-ban volt(ill. megcsalás is lett belőle). Szakítás után hetekig könyörgött, hogy bocsi és menjek vissza, és szeretlek, és csak te......na hát nekem ez nem megy.Azt mondod meg lehet beszélni, ha megtörtént???? Senkinek nem kívánom, talán régebben én is így gondoltam, hogy lehet még esélyt adni, de én csak undor-undort -undort éreztem amikor visszajárt hozzám bocsiért. Persze nem vagyunk egyformák.....

31. Bcicus (válaszként erre: 30. - Genlips)
2009. márc. 13. 23:58
Lehet, de mondjuk nálunk ilyen el sem fordulhatna, mert több ezer kilóméterre van az exe. Ráadásul nálunk úgy működik, hogyha valakinek összejön egy szexkapcsolat azt egybl elmondanánk a másiknak, mert az nálunk nem szakítási ok, max megbeszéljük, hogy a másik mit nem tud megadni neki, erre eddig nem került sor, még nem szexewltünk félre, de ez bármikor bekövetkezhet és ez nem lenne komoly gond, mert az ember már csak ilyen kiváncsi és szexéhes, úgyhogy ezért nálunk nem kéne titkolózni, hameg komoly kapcsolatba bonyolódnánk netán, pláne elmondanánk a másiknak, hisz akkor az újjal sem lehetnénk rendesen és úgy is rájönne a másik.
30. genlips (válaszként erre: 25. - Bcicus)
2009. márc. 13. 18:30

"amiről nem tudunk az nem fáj"

ez a tipikus strucc politika, ugye tudod?

néha jó, néha nem, de általában arra lyukadunk ki, hogy mindenki tud már mindenről, csak egyedül te nem.

aki pedig félreérti ezt a hozzászólásomat, azt fogja írni, na de akkor szerinted teljesen jogos belenézni a telefonba? (azért nem)

29. Ildikó24 (válaszként erre: 22. - 816fca07b8)
2009. márc. 13. 17:39
bocsi, de szerintem a viselkedése mindent elárul, sose olvastam el az üziket amiket irt, sem a hiváslistáját. Úgy gondolom, hogy amikor már nem úgy viselkedik, mint akinek komolyabb kapcsija van, akkor már nem sokra lehet menni ott a bizalommal...
28. Kicsiv (válaszként erre: 26. - Andrea.Szoszi)
2009. márc. 13. 15:50
Így van!Kellemetlen,ha valaki mástól hall vissza dolgokat,a titkolózás szüli a bizalmatlanságot is. Ha a párod azt mondja,találkoztam vele,akkor tudod,hogy nincs mitől tartani,viszont ha eltitkolja,és te valaki mástól tudod meg,nna az azért elgondolkodtató..
27. Andrea.Szoszi (válaszként erre: 25. - Bcicus)
2009. márc. 13. 15:24
Úgy ahogy mondod ez nagyon igaz!!!
2009. márc. 13. 15:21

A másik oldal a nem kívánatos ex és az ő helyzete se fényes.Én abba a körbe tartoztam...

Szerintem is rossz dolog ha a pasi vagy csajszi titokban dumál esetleg találkozik az ex-el.De akkor legalább nyílt lapokkal játszana az úgy lenne fer szerintem.

25. Bcicus
2009. márc. 13. 15:06
Azért ment vissza mert őt szereti, ez elég egyértelmű, de te minek turkálsz a telefonjában, ha newm tennél ilyet nem tudnál róla és amiről nem tudunk az nem fáj. Engeddel hadd menjen, mert úgy is foltytani fogja ezután is és késöbb csak neked lesz rosszabb.
24. kohi
2009. márc. 13. 14:57

Na ismét Én, jól lemaradt a fele.

Állítólagos kapcsolat ----az természetesen kapcsolat volt.

Amit írni akartam ÁLLÍTÓLAGOS tökéletes kapcs.-om lett vége.......

23. kohi
2009. márc. 13. 14:49

Mollika 13 jól itt hagyott minket.

Én úgy gondolom,ha a pasi ( vagy nő) elkezdi újra tartani a kapcs.-ot az ex-el, akkor ANNYI.

Állítólagos 8 éves kapcs.-om lett vége, nem hogy az előzővel, de az "összes" ex-vel kezdett ismét kapcsolatba kerülni, sms-tel.-esetleg tali is, na ez NORMÁLIS?????

A NŐKRŐL IS MEG VAN A VÉLEMÉNYEM.

...persze utólag nagyon örülök, hogy vége lett...de nemrég közös ismerőstől hallottam, hogy most is ugyan ezt csinálja....most 41 éves- ilyen már nem változik....

2009. márc. 13. 14:27
már ne haragudjatok,de mi közötök-közünk-ahhoz h a párunk, akit állítólag szeretünk,kivel beszél? hol a bizalom? és h rábukkantatok h sms-ezik? milyen dolog elolvasni az sms-eket,híváslistákat,leveleket? mindenkinek megvan a maga privát szférája mait tiszteletben kell tartani. korántsem biztos h akar valamit az extől csak mert néha beszélnek pl. a férjem a mai napig egy munkahelyen dolgozik az exével. és? soha nemkérdezem meg h beszéltek-e, sosem olvasok bele a leveleibe,sms-ekbe,ha csörög a telefon nem kérdezem ki az ha akarja,úgyis elmondja. és visszafelé is így van. ez a kulturált hozzáállás.ha már valaki nyomoz a másik után,régen rossz.. a hiba benne van,magában kéne csalódnia, magában kéne nem-bíznia.. szomorú h az emberek képesek megnyomorítani a párjukat mert azt hiszik: ő az enyém! senki sem a másiké
21. Kicsiv
2009. márc. 13. 14:24
Na meg ha az elszakadás nehéz valakinek,esetleg nem is sikerült még,akkor meg nem kell új kapcsolatot kezdeni.
20. Kicsiv (válaszként erre: 18. - Fce93906a8)
2009. márc. 13. 14:22
Nem is erről van szó,természetes hogy nem megy el két ember egymás mellett az utcán,akik kapcsolatban éltek egymással anno,viszont az már más kérdés,hogy keresik egymás társaságát.Én úgy vagyok vele,hogy ami volt volt,szép volt,de ennyi,és aki a múltban él,az nem lehet felhőtlenül boldog a jelenben.Felesleges találkozgatni,mert az csak feltépi a régi sebeket,és sokkal nehezebb új életet kezdeni..
19. Ildikó24 (válaszként erre: 17. - Ercsu7)
2009. márc. 13. 14:15
Én nem nyomozok, az már megalázó, inkább elhagyom, aztán azt csinál és azzal, amit és akivel akar.:)
2009. márc. 13. 13:51
Na ez ismert probléma nálam is. Értem mit gondol a többség, tényleg kellemetlen mindenkinek ha az ex még képben van.. Szerintm nálam féltékenyebb csaj nincs a világon :)) de szerencsére én a legutóbbi pasimnál nem tudtam ilyenről (biztos volt) de lányok, nézzük másik oldalról is! Azért nem olyan könnyű ám az elszakadás! Nyilván ha szakítottak, annak megvolt az oka, és már nem akarnak egymástól semmit, de milyen az már hogy itt akkor vége minden kapcs-nak és elmennek egymás mellett az utcán? Én épp így vagyok... 8év után szakítottunk, pár hónap kuss, aztán elkezdtünk (ritkán) telózni (teljesen általános dolgokról!!!) aztán 1x csak suttttyyy, vége, nem reagál 1 szülinapi köszöntésre se. Én ezt is gusztustalannak tartom (mint ex). Mellette "nőttem fel" és már 2 idegen lettünk??!! Ez gáz! (Ja és nem akarome elvenni a csajtól!!!)
17. Ercsu7
2009. márc. 13. 13:49

Sziasztok!

Ez engem abszolút nem zavar,mert mi megbizunk egymásban,nah jó nem napi szinten de ha néha néha beszélget és találkozik vele ez belefér.Én is ha hazautazom ,a szüleimhez akkor szoktam találkozni az exel.és nem is volt ebből még sosem probléma.

Bizalom a lényeg!

Ha már nem úgy viselkedik,vagy egy email,sms,elárulja akkor meg,elkezdődhet a nyomozás az ex után....:)

2009. márc. 13. 13:28
Sziasztok! Az én párom is mindent tagad, pedig ő is rendszeresen telozik, meg smsezik az ex-szel. Szerintem még egy két tali sincs kizárva. Csak sajna én úgy érzem, hogy még nincs teljesen lezárva köztük a dolog:S. Mondtam neki, hogy menjen, ha akar, inkább most, mint gyerek után, de nem akar, azt állítja vége, csakhogy nem úgy viselkedik:(
15. jolie
2009. márc. 13. 13:22
bocsi hogy ezt írom de "örülök" hogy másnak is van ilyen problémája, csak annyi különbséggel hogy a páromnak és az exének van egy közös gyermeke és ezért kénytelenek találkozni illetve beszélni
14. Kicsiv
2009. márc. 13. 12:20
Az már eleve nem korrekt ha a pasi az ex után vágyódik,miközben már új kapcsolata van..akkor minek az egész?
13. genlips (válaszként erre: 10. - Ada12)
2009. márc. 13. 12:17

ha mindkét fél azt akarja, tuti, nem a szakítás miértjein gondolkodnak :D inkább, jajj, miért nem tudtuk rendbehozni, hisz érzem, hogy vonzódunk egymáshoz, pedig alig várom, hogy hozzámérj, de szép szemeid vannak, hogy nem vettem ezt eddig észre, stb.

ezért kellene korrektnek lenni a hapsinak...

12. julia-g (válaszként erre: 9. - Genlips)
2009. márc. 13. 12:17
remek (:
11. Kicsiv
2009. márc. 13. 12:15
Hát igen.Ezzel van a legnagyobb baj,ha beszélnek egymással,az mitől olyan nagy titok??(Bár ha belegondolok,hányszor vertem ki a balhét ez miatt,nem is csoda ha nem mondja el..)Viszont azt nem értem,mért olyan fontos tartani a kapcsolatot,ha ez a másiknak ennyire fáj.
10. Ada12
2009. márc. 13. 12:13
Szerintem az a gond az ilyen exekkel való kapcsolattartásban, hogy az ember azért fél annyira, mert Ők már ismerik egymást, valaha szerették is, és ezért igencsak benne van a pakliban az édes viszontlátás, a régi szép idők felelevenítése. Ilyenkor nem a rossz dolgok, a szakítás miértjei jönnek elő.....
2009. márc. 13. 12:12

olyan, mintha egy gyerek írta volna, annyira emlékeztet az első szerelmemre és az érzéseimre :)

nem volt túl korrekt a hapsi, átvágások után már nehéz újra hinni. de hát te sem vagy semmi. na nem azért, mert belenéztél a telefonjába, én ezért nem ítéllek el!

"Azóta nem bízom benne, de szeretnék." Bár tudom, hiába írom, de ez a hapsi már nem éri meg, ha már nem bízol benne... hiába szeretnéd, ha ő nem partner abban, hogy újra bízz benne. ha nem törekszik a bizalmad új elnyerésére, a hapsi nem szeret téged. remélem a bogár a füledbe mászott, mert annál jobb, minél hamarabb vége (persze csak akkor, ha nem törekszik újra a bizalmad elnyerésére)


"lealacsonyította magát. Nálam elveszítette férfibüszkeségét" akit szeretünk, arról nem így vélekedünk... ha nem férfi előtted, akkor mi? (jó kérdés, választ várnék) tudom, csak a bántás beszél belőled, mert felrúgta az egyezséget, elvesztette a bizalmadat...

"Ezzel az esettel azt bántotta meg, aki igazán szereti őt. " khm, sajnálom, hogy ezt írom, de te nem szeretheted őt igazán. inkább csak szeretnéd szeretni, de ő meg nem túlságosan nevezhető ebben partnernek a hazugságaival...


"én véleményem erről nem változott, viszont az övé igen, és nem értem, hogy miért" én értem, hogy miért, nem stimmel valami kettőtök között. ne aggódj, lesz jobb is, be fogod látni, ez a hapsi nem ér eleget neked.


egyszerűbb lenne, ha azon törnéd az eszed, vajon a másik asztalnál ülő fiúnak tetszel-e, minthogy a jelenlegi vajon most hazudik, betartja-e a szavát.

no stress!

2009. márc. 13. 12:04
Ejj, ez egy engem is bosszantó probléma. A párom előttem kb. 6-7-8 hónapig volt együtt egy nővel. Ez még oké. Az is, hogy tartják a kapcsolatot OLYKOR. De hogy az én fejem legyen "átvágva", hát attól ki tudok borulni. Mondjuk amit tudok biztosan, hogy a párom nagyon szeret. Ez az egy mázlija van. De abban a nőben "nem bízom", idegesít nagyon a stílusa, 14 évvel idősebb nálam, de úgy viselkedik sokszor, mint valami 10 éves. Legalábbis személyes tapasztalataim alapján... Tökgáz. :-S
2009. márc. 13. 11:38
Nálunk is voltak/vannak problémák ezzel.A párommal 2 éve vagyok együtt,előttem 4 éves kapcsolata volt,és néha a mai napig beszélnek egymással interneten,telefonon...Viszont azt tudom h a párom szeret,júliusban fog születni az első babánk,szóval minden rendben van közöttünk,úgyhogy egyáltalán nem értem mire jó ez,és még a mai napig kiakadok ha megtudom,beszéltek egymással.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook