Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével... fórum

Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a pasi tartja a kapcsolatot az exével...

1 2 3 4
2010. márc. 28. 12:52
az exekkel csak a baj van
65. Nikuci
2010. márc. 28. 12:25
lehet barátság az exel csak ne menjen a kapcsolat rovására!!!!
64. Nikuci (válaszként erre: 61. - Timi8127)
2010. márc. 28. 12:22
Igazad van én is Utálom az exeket! Ahogy írtad nem képesek uj kapcsolatot létrehozni és a régit akarják lekasztani a szögről!!! Undorító!!!!!
63. Nikuci (válaszként erre: 60. - Antikandida)
2010. márc. 28. 12:19
Olvastam a történetedet! Borzasztó lehetett neked és sokmindent ki kellett bírnod de te mégis kitartottál! Én is azt gondolom hogy aminek vége van az vége van aki nem tudja magában lezárni a múltat ne is kezdjen bele egy új kapcsolatba.Nem értem miért van szükség az exekre,nagy hülyeség erről é is tudnék mesélni! Remélem boldog vagy!
2010. márc. 2. 15:21
gáz, nagyon gáz
2010. márc. 2. 15:20
Utálom az exeket. De csak azokat a "fajtákat", akik hogy ha épp egyedül vannak, előkaparják a volt pasijukat, és felpiszkálják az épp aktuális kapcsolatát. ÖNZŐSÉG!!! Menjenek bulizni a barátnőjükkel. Grr... Nagyon mérges vagyok!!!!
2010. febr. 26. 01:49

Sziasztok!


Hát, én is "megörültem", hogy nem egyedi a problémám. Én, aki mindig azt szajkóztam, hogy sosem vagyok/leszek féltékeny, hát igen is vagyok. Persze nem magamtól lettem ilyen, hanem rossz tapasztalattól. A párommal lassan egy éve vagyunk együtt. Egyedül volt, már két éve szakított a majd 8 éves kapcsolatával. Nagyon kész volt, én meg szintén, és pár hónap alatt összegabalyodtunk. Egyedül élt albiban, és egyből magához költöztetett - amennyire lehet egy garzonba két életteret teljesen összeegyeztetni. Én nem akartam, de azt mondta, neki úgy jó, és így ismerjük meg egymást. Aztán az első hónap után egyszer csak hazaköltöztetett. Nem tudtam pontosan, miért, nem mondta meg, azt mondta, meg kell tudnia oldani a helyzetet egyedül, de nem lesz könnyű, és nem akarja, hogy én ott legyek közben, mert lehet, tönkretenne minket. Nagyon szeret, de baj van, és egyedül oldja meg. Hát nem érzetem jól magam, pláne, hogy kollégák is voltunk, és ez elég gáz a munkahelyen, amikor megkérdezik, hogy vagytok, és aznap még nem is láttad a másikat. Nem szakítottunk, csak kényszer-zavarszünet volt. Aztán pár nap múlva elkezdtünk visszarendeződni, mert mégis csak egy pár voltunk. Aztán úgy újabb egy hónap múlva beütött a ménkű. Tudtam, hogy voltak közös pénzügyei a legutóbbi volttal, és még tartozik neki, de folyamatban volt a rendezés és van máig is. Én emiatt nem aggódtam, mert a pénzügy nem lelki alapon történik, azt igen is adja meg neki, de attól még a nő, aki már két éve eltűnt állítólag az életéből, az tényleg tűnjön el. Na ez nem. Nagy tehetségű páromat csőbe húzta, és mivel párom nem felcsípős fajta, a nő meg nagyétkű volt, hát egészségügyi "karbantartásra" összetalálkoztak néha még mielőtt mi összejöttünk volna. Még ebben sem lett volna semmi, ha a hölgy nem próbálta volna magának megfogni a páromat úgy, hogy "elfelejti" bevenni a bogyóját, és erről nem szólt páromnak. Aztán ebből lett a probléma, azért kellett hazaköltöznöm másodszor is, mert az én emberem olyan, hogy amit ő megcsinált, azért felelősséget vállal, s így ő nem a nő mellett és ellenem döntött volna, hanem a gyereke mellett, bármennyire is tudta, hogy ezzel mindnégyünk életét tönkretette volna, mert a volttal azért is mentek szét, mert állandóan csak veszekedtek. ... Aztán reménykedtünk, hogy nem igaz a dolog. Én valamiért nagyon higgadtan vettem ezt, úgy éreztem, hogy valami nem stimmel a dologban. ... Aztán nagyon óvatosan megint elkezdtünk visszaredeződni... Aztán szerencsére egy-két héten belül kiderült, hogy a csajnak más baja van, nem babát vár. Sajnáltam is, meg nem is. Nem kívántam neki rosszat, betegséget, de nagyon gyűlöltem, és máig sem kedvelem, mert ő minden további nélkül elvitte volna a pasimat, akivel két éve szakított már, és akiről tudta, hogy van másik kapcsolata.

Aztán persze a hosszú idő miatt néha sms-eznek, meg beszélnek, de azt hiszem, erre inkább a csajnak van szüksége, csak nem értem, miért, és ezért nem fogadom el ezt az exes dolgot. Ha már egyszer valaminek vége volt lelkileg és fizikailag, akkor miért nem lehet békén hagyni a másikat? Eltűnni az életéből, vagy legalábbis a magánéletéből. Én a volt nagy exemmel félévente beszélek, vagy ha valamiért eszébe jutunk egymásnak x havonta, illetve írt egy sms-t amikor megszületett a kisfia, és nagyon boldog voltam, hogy talán egyenesbe jön. Egy percig nem voltam féltékeny és én mondtam neki, hogy ha hülyeséget csinál, én rúgom fenékbe érte! Becsülje meg és szeresse a kis családját, s védje őket!

Az én páromat meg lépten nyomon megtalálják a volt női - művész körökben dolgozunk, így sok lehet az átfedés, akaratlan találkozás, szakmai dolog. Van is olyan volt nője, aki nem zavar, megbízom a páromban, pláne, hogy elmondja, hogy mi van. De ezt a legutóbbit nem tudom megemészteni semmilyen formában. Amikor még a lakásban már majd három éve itt hagyott holmijait én raktam össze egy szatyorba és küldtem el neki, hátha kell még neki, mert párom inkább kidobta volna, képes volt azt mondani, hogy én összegyűrtem a kabátját. Nem tudom hányszor vitte el a holmijait és a vélt holmijait, amik páromé voltak, de még mindig hagyott itt dolgokat. Na most normális az ilyen? És párom meg velem volt goromba, mert felidegesítette megint. Párom, akinek meg persze igaza is van, azt mondja, hogy nem fog hazudni, igen beszélnek néha, meg msn, sms, de ennyi. Vannak volt közös témák, más város volt, az ottani sok közös ismerőst én nem ismerem, nyilván ilyen dolgokat nem tud velem megbeszélni, minden mást igen, úgyhogy ne legyek féltékeny, mert az nem jó nekünk! Pláne, ha valami másik, vagy volt nővel akarna lenni, akkor azzal lenne, nem pedig velem. És mindehhez hozzáteszi, hogy sajnál, amiért ilyen idióta pasim van, mint ő, és drukkol nekem, hogy találjak egy nekem való rendes pasit, ne egy olyat, mint ő, aki nem érdemel meg engem és ilyen hülyeségeket csinált, amivel nekem fájdalmat okozott. Mondtam neki, hogy a hülyeségét hagyja abba, és örüljön, hogy vagyunk, vagy mondja meg, ha szakítani akar! De nem akar szakítani, szeret, nyugi van, nem veszekszünk, nem piszkáljuk egymást, csak sajnál önmaga miatt.

Na, ezzel mit lehet kezdeni?

2009. aug. 8. 17:10
Az én kapcsolatomat is egy ex tette tönkre. 7 hónapig eszébe sem jutott a párom, aztán megjelent, és összezavart mindent. Nos nálunk szakítás lett a vége, de mára beláttam jobb ez így... Mindenki aki hibázik rájön aztán kapar....
2009. jún. 15. 17:28

Hajjaj, nem könnyű.

Én erre, személy szerint azt mondom, hogyha még mindig keresi a társaságát annak ellenére, hogy Te vagy neki, az azt jelenti, hogy érzelmileg abszolút nem közömbös a számára.

Exemet, mikor felhívtam este, beszélgetni 1 kicsit, mert hiányzott, durván lebukott, a háttérben az exe elég feltűnően köhögött. És majdnem megőrültem onnantól kezdve, hogy minek találkozgatnak.

Végül nem bírtam, hogy találkozgattak. Dobtam, aztán már össze is jöttek...

57. Fiatal nő (válaszként erre: 56. - Ozike85)
2009. máj. 31. 19:43

Szerintem ezen feleslegesen aggódsz.

Az én párom is tartja a kapcsolatot az első komoly párjával. Ott is volt az esküvőjükön. Nagyon jó barátok, olykor van közös munkájuk is. De nem zavar.

Egy másik ex viszont annál inkább... :-S Vele kb. csak fél évig voltak együtt, de az a nőszemély nagyon irritál... :-S

2009. máj. 30. 20:47

Sajnos az én párom is tartja a kapcsolatot az első komly kapcsolatával, akivel 7 évig volt annó. Ennek már 8 éve vége, 1,5 éve megvette a lány közös házuk felét, így már nem lenne miért keresniük egymás társaságát. De mégis. Eddig nincs is problémám az egésszel. Szeretem őt, s megbízom benne.

A lány most fog férjhz menni és a leendő férje tudta nélkül meghívott mindek a városházai esküvőre. Nem értem miért van ez! Ha van új kapcsolatom, akkor a régit eszembe sem jut meghívni az esküvőmre! Néha úgy érzem, ők nem szimplán barátok, hanem többek egymás számára. Amivel nincs gond, mert összekötik őket a közös évek emlékei. Csak ott a gond, hogy két olyan embert bántanak meg ezzel, akiket állítólag nagyon szeretnek...

Félek, hogy egyszer egymásnál keresik a vígaszt és újra egymásra találnak!

Egyszer említettem páromnak, hogy félek, hogy megcsal egy múltbeli nővel. Mikor megkérdeztem mi a véleménye, nem mondott semmit. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit csináljak. Próbálom figyelni a dolgokat, de eddig semmi szokatlant nem vettem észre...

Nincs valakinek valami használható ötlete, amivel segíthetne???

2009. máj. 21. 16:16
Nekem a kapcsolatom a volt férjemmel sokkal jobb,mint előtte.Sokszor találkozunk,beszélgetünk/van egy közös fiunk/.Az élettársa,amig engem nem ismert meg igazán,féltékeny volt rám,de ez már hála isten,a múlt.Jóban vagyok Vele is!
2009. máj. 10. 17:43
sziasztok. én nő vagyok és én is tartom a kapcsolatot az exemmel. nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk. sokszor csak ő tud felvidítani. most is azt várom h beszélhessünk, és felviduljak. és erről a barátom nem tud semmit....
53. mnemk
2009. márc. 29. 20:08
Sziasztok!Az én exemmel mára már olyan jó a kapcsolatom,hogy én adom neki a szerelmi ügyeibe a tanácsokat.
52. sundance (válaszként erre: 50. - Timi1979)
2009. márc. 29. 20:04
A pasik köztudottan nem normálisak! Az én párom is tartja a kapcsolatot az exével, bár emiatt mindenki idiótának tartja. Ugyanis anno a hölgyike kiforgatta jóformán mindenéből, a közösen vett lakásból jó, ha a gatyáját el tudta hozni. Ennek ellenére az én párom jópofizik vele telefonon, szerencsére személyesen nem tudnak találkozni mert az a ribi 450km-re van Hál'Istennek. Sokszor megkérdeztem tőle, vissza szeretne-e menni. Mindig azt mondja, hogy nem dehogy... Bízom benne, de azért idegesít a dolog...
51. mókusrágtamadárka (válaszként erre: 50. - Timi1979)
2009. márc. 29. 13:40
Úristen! Hát nem irigyellek! Egyszer én is nyitottam egy ilyen témát, mert ezek az exek...külön faj. Szerintem szeressétek egymást, a csajt meg koptassátok le, vagy nézzétek levegőnek, amelyik hatásosabb. Sok sikert kívánok neked, minden együttérzésem és KITARTÁS! Sok erőt ebben a "harcban"!
2009. márc. 28. 14:27
Sziasztok!Úgy látom baj van az exekkel!Sajnos én is nagyon megszívtam!Volt egy hat éves kapcsolatom.A párom nem egy exével tartotta a kapcsolatot!Amelyik hajlandó volt az ágyába bújni azzal meg is csalt!Könnyebb volt becserkészni mint egy új nőt!Mikor kiderült elhagytam,de mély nyomokat hagyott ez bennem!Ma már férjnél vagyok,de itt is felbukkant az ex!Megbánta,hogy elhagyta annó a páromat,jönne vissza bármi áron!Hogy én létezem,neki nem számít!Bárhol vagyunk felbukkan!Én megbízom a férjemben,de akaratlanul is volt már vitánk emiatt!Nem örülök,hogy beszélnek,be nem is tiltom,úgysem érnék el vele semmit!Csak éppen nem értem miért jópofáskodik a férjem egy olyan nőnek,aki megcsalta,elhagyta,kipakolta még a lakását is távozáskor...Nem kéne félnem,de mégis...
2009. márc. 24. 18:20
az én párom tartja a kapcsolatot az exével, mert egy haveri körbe járunk. Én is tartom a kapcsolatot az exemmel és ez miatt egyikünk részéről sincs féltékenykedés. Mind a két exel, csak szülinapkor, névnapkor vagy ünnepekkor beszélünk és találkozunk. Nem kell haragba lenni velük! Egyszer az Életünk részei voltak Évekig.
2009. márc. 24. 17:18
Ha a pasid az exével tartja a kapcsolatot és nincs gyerek,ami még esetleg egy komoly kapocs lehet,ott már baj van!
47. kohi (válaszként erre: 46. - Ildikó)
2009. márc. 22. 08:14
Bízhatok én akármennyire a páromban és ő is bennem ( mint ahogy ez meg is van köztünk), de ahogy Te írtad az "ex- a múlt". Kapcsolattartás esetén, óhatatlan, hogy feltörjenek a régi emlékek, és persze ha már kapcsolat tartás van, akkor nyilván a szép-jó emlékek. Én hiszek a férfi-nő barátságban,de TUTI ,hogy az nem ex-em lesz.
2009. márc. 21. 09:30

Mindenki úgy szeretné élni az életét,hogy az szép.boldog,és harmonikus legyen . Legfontosabb a bizalom,Nem szabad még a féltékenység zöldszemű szörnyetegét ,a közelünkbe engedni sem!!

Szerintem,nem egészséges dolog nem beszélgetni az exel ,mert valamikor Ő sokat jelentett nekünk,és az életünk része volt ( nem számít,hogy miért lett vége !) BIZALOM !! és Bizalom !! elsősorban, ÖNBIZALOM ,hogy magamban és a Páromban bízzak annyira,hogy most azért van velem,mert engem szeret,velem akar élni.Nem kell félni az extől Ő a múlt,Én a jelen,és talán még a jövő vagyok.!

Nekem,az ex még mindig az egyik legjobb barátom.

pusssz

45. kohi (válaszként erre: 44. - Fb91b34b2d)
2009. márc. 20. 07:30

Szia,ugyan nem kértél tanácsot, de én mégis leírom amit gondolok, na ez nem tanács.

Nehéz dolgod lesz ( legalább is remélem- bocsi), kívánom, hogy sikerüljön, de egy kicsit remélem megszenvedsz a barátnődért.

Igaza van amit tett, -miért is küldted s szívet?

Talán mégis érzel valamit az ex-iránt?

A nők nem hülyék, csak van aki kicsit kisebbre nyitja a szemét, van aki viszont NAGYRA.

Ha tényleg szereted a barátnődet, akkor csak akkor hódítsd vissza, ha már teljesen lezártad magadban exedet.

Sok sikert.. ;-)))

2009. márc. 19. 17:22

Sziasztok!

Ugy gondoltam én is hozzászolnék ehez a cikkhez. Velünk is megesett ez a dolog csak annyi külömbséggel, hogy itt én követtem el ezeket a dolgokat, konkrétan én "tartottam" az exemmel a kapcsolatot. Személyesen nem találkoztunk csak az uj kapcsolatom elején, telefonon sem igazán beszéltünk néha msnen írogattunk egymásnak de ahogy telt az idő az is elmaradt. Az uj párom nem is kérte soha hogy ne találkozuzunk csak mindig az őszinteséget várta el tőlem, amit természetesen megígértem. Sajnos nem tudtam neki megadni. továbbra sem volt semmi kontaktus az exemmel és még így is mindig előjött a dolog. Legutóbb küldtem neki egy nem publikus "szivet" myvipen. A Barátnőm természetesen kiszurta és amikor rákérdezett kinek küldtem én nem mondtam el az igazat. Természetesen teljesen jogosan kimondta a végszót:( Most minden erőmmel azon vagyok, hogy bebizonyítsam hogy Ő csakis Ő kell nekem!!!! Tudom nem lesz könnyű dolgom, de küzdök amíg lehet mert tudom, hogy szeretem, és szeretném, hogy újra meg tudjon bennem bízni, még ha eddig nem is szolgáltam rá a bizalmára. Nem kérek tanácsot, nem kérek bátorítást, csak azért írtam ide, mert hatalmasat hibáztam és ezt szeretném jóvátenni, bármilyen nehéz is lesz.

43. kohi
2009. márc. 19. 06:34

SZERINTEM: AKI TARTJA , VAGY TARTANI AKARJA A KAPCSOLATOT AZ EX.-VEL, AZ TITOKBAN-TUDAT ALATT MÁST IS AKARNA.

TITOKBAN VAGY SEM, ÉN EGYÁLTALÁN NEM ÉRTEK EGYET.

NEM EGÉSZSÉGES. :-)))

42. pemete
2009. márc. 18. 14:40

Az én párom is szokott néha telefonon beszélni az exével, sőt ha valami komolyabb ügyben segítségre van szüksége, akkor segít is neki. Mindig ír szülinapi, meg névnapi üzit neki, vagy olyankor felhívja. Már találkoztam vele én is, megnézte a kislányunkat, teljesen odavan érte, és tudom, ha a körnékükre költöznénk hajlamos lenne, hogy átjárjon hozzánk nézegetni a gyereket. Engem ez nem zavar, mert ismerem a lányt, ismerem a páromat, és tudom, hogy soha-soha nem jönnének már össze. A másik oldal az én exem, akit anno én dobtam ki 5 év után, ő sokáig reménykedett benne, hogy még talán lesz valami köztünk. Én mindig szoktam írni neki, szülinapra, névnapra, de még arra sem veszi a fáradságot, hogy visszaírjon már egy ideje, és ő sosem ír nekem ilyen alkalmakkor. A gyerekem nem érdekelte, pedig felajánlottam neki, hogy találkozzunk és megnézheti. Engem ez igenis bánt, mert mégiscsak egymásnak adtunk 5 évet az életünkből, együtt nőttünk fel, egymást miatt lettünk olyanok, amilyenek. És őt már nem érdekli, hogy mi van velem, még egy szaros sms-t sem képes írni. Tudja ő is nagyon jól, hogy soha az életben nem jönnénk már össze, hiszenmikor szakítottunk megmondtam neki, hogy én már nem tudok úgy nézni rá, mint egy férfira, és soha többé nem akarok lefeküdni vele...

Az a sejtésem, hogy azért nem ír, mert a barátnője nem akarja, hogy tartsuk a kapcsolatot. Nem értem mi rossz van évi 3-4 sms-ben egyébként, pláne, hogy én már férjhezmentem, és született egy gyermekem is! No mindegy, a lényeg, hogy én semmi kivetnivalót nem találok abban, ha beszél a párom az exével egészen addig amíg nem titkolja el a dolgot, mert ha titkoloózik akkor már valami gond van...

41. kohi (válaszként erre: 40. - Tröpe)
2009. márc. 17. 06:57

Jó reggelt, a barátnőjével szemben nem szép, hogy hagyod.....

Azonban a Te szemszögedet nézve, hogy még szereted, megérthető vagy. Én ha a helyedben lennék, nem venném fel a telefont, nem hagynám, hogy kapcsolatba kerülhessen velem egy jó darabig - HA IGAZÁN jobbnak-többnek tart Téged, akkor elhagyja a másikat és akkor igazán mindenen átgázolva keresni fog. Addig viszont neki ez így klassz, itt-ott is....

Sajnos tapasztalatból beszélek.

Ex-em ,megcsalt-vége lett, kiderült, hogy nem csak az előző, de az összes ex-vel tartotta a kapcs.-ot (mennyire mélyen nem tudom ). Egy hét után velem is megpróbálta, NORMÁLIS az ilyen pasi.

Nagyon szerettem Őt régen, de ezzel sikerült megundorodnom tőle.Próbálta velem is felvenni a kapcs.-ot, sőt megbánta menjek vissza, de folyamatosan talonban ott volt, akivel megcsalt.

Rendesen össze is zakkant, amikor rájött engem nem rángathat. Amelyik pasi ezt elkezdi, szerintem nincs megállása, nem érdemes vele foglalkozni.

40. tröpe
2009. márc. 17. 00:15
Sziasztok!!Teljesen átérzem amiket itt irtok,velem mindkét verzió megtörtént.Elöször is az hogy a barátom az exével kapcsolatban volt,rájöttem..féltékeny voltam.Titkolták de aztán már nyilt titok volt.6.5 évig voltak együtt a csaj elhagyta 2x is más pasiért,de mivel mind2nek elsö nagy szerelem volt ezért nem tudták elfelejteni egymást.Olyan jó háromnegyed évig ment ez a dolog,beszéltek taliztak,söt 1x még megis csalt,aztán szakitott velem, mert Ö újra megpróbálja vele mert úgy érzi Ö kell neki,aztán rájött hogy kis idö után hogy ez a nö sosem fog már megváltozni,nem fog benne megbizni a büdös életeben hisz 2x elhagyta másért...de Ö igy is vakon szerette!!Aztán visszajött hozzám a pasi., az ex lelépett külföldre egy pasival és onnan is próbálta manipulálni a kapcsinkat!Aztán nálunk ez miatt meg más ok miatt szakitás lett újból a vége.Van új barátnöje 2 és fél hónapja de ,most meg velem csinálja ugyanazt mint anno az exével!Beszélünk,hiv ,rájött hogy én jobb vagyok mint a jelenlegi,tartjuk a kapcsolatot,és a jelenlegi barátnö van most ugyanabban a helyzetben mint amiben én voltam.Kutat a pasija után,féltékeny Rám...nézeget közösségi oldalakon ,ugyanaz történik most mint anno velem..Az a baj hogy szerintem itt a pasival van gond,nem velük nökkel,Ö kihasználja hogy mi odavagyunk érte...és ez tetszik neki.A másik gond hogy tényleg odavagyok még érte én is,és bármikor újrakezdeném vele ha erröl lenne lesz szó.Szóval ez egy körforgás!Nekem kéne okosnak lennem most de nem megy.....:(
2009. márc. 15. 22:51

Sziasztok!

Nagyon sokan azt mondják h ilyenkor keresd magadban a hibát. Szerintem ez nem így van. Nem magunkban kell. Mert nem mi változunk nem nekünk változott a véleményünk stb... Az ex-eket általában nem hibáztatom. Mindenhez 2 ember kell. Ha az én barátom menni akarna hát menjen. Igaz nagyon fájna de még mindig jobb mint hazugságban élni.

2009. márc. 15. 18:07
Sziasztok!Az én párom ex-e elhagyta őt pedig még kicsi gyerekük is van.Késöbb kiderült hogy a mostani pasijával már hónapokkal azelőtt kavart.Ők ma is együtt vannak és mégsem száll le rólunk.Közösségi oldalon stíröl,sms,msn ami épp akad.Vajon tényleg a pasimtól van az a baba?Én is úgy vagyok,mint JustmeCpt.Ha csak rá gondolok robbanni tudnék.Ez van.Szerencsére a pasim nem keresi őt mert rájött milyen is valójában.Eleinte titokban dumáltak de lebukott és persze kiosztottam emiatt.Én sem hivogatom a volt férjemet.Tőle is elvárom ezt!
2009. márc. 15. 14:49
Az en pasimat is az ex-ja csunyan dobta..es evel eleg jol emgbantott a parom...aztan telt mult az ido...en valahogy ugy vagyok hogy azt a szemelyt aki a szerettemet bantja automatikusan utalni kezdem...es kesz...mostansag ha meghallom a lany nevet..hat fel is megy a pumba...jo van benne feltekenyseg is...de o ugy vedi...a draga kicsi exet...hat nem ertem h lehet vedni valakit aki bantott...:(( na mind1....nem tart fenn vele semmi kapcsolatot...sem sms sem mesenger...de szerintem ha kozbe itt ott osszefutnak..elbeszelgetnek..csak errol en nem szerzek tudomast...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook