Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor a kisfiú nyávog, nyafog, hisztizik.. fórum

Amikor a kisfiú nyávog, nyafog, hisztizik.. (beszélgetős fórum)


18. Nikyci (válaszként erre: 16. - 73cdbfbb2c)
2010. júl. 11. 21:06
Kicsinek lehet nyafogos lehet a foga miatt volt.Attol,hogy elsirta magát még nem nyávogos csak érzékeny.Én ezt is ugyanolyan jonak tartom mint a vagányságot mert abbol a kisfiubol biztos nem lesz egy link,szemét ember.
17. Nikyci (válaszként erre: 15. - Clau26)
2010. júl. 11. 21:03
Végülis veled volt szerintem nyugottan rászolhattál volna!Nálunk elöfordult már olyan,hogy nagyobb gyerek bántotta az enyémet és az anyja nem szolt rá,na én mondtam neki ha mégegyszer hozzá nyul én adom vissza neki.Ha a kedves mama ennnyire nem képes hogy megnevelje a gyerekét.
2010. júl. 11. 21:02
A fiam kicsinek nyafogós, nyávogós, sírós, hisztis volt. A hiszti megszűnt amikor a húga megszületett, de az hogy mindenért sírva fakadt, az csak kb. 7 éves korától kezdett megszűnni. Pedig elég fiúsan neveltük, de mégis ilyen volt. Soha nem bántottuk vagy szidtuk miatta, nem tötődtünk ezzel. Ki is nőtte.:) Most 12 éves, és még akkor sem sírt, amikor eltört a keze. A lányom viszont soha nem volt se sírós, se hisztis, se nyávogós. Gyerek válogatja.Van úgy, hogy nem a nevelésen múlik.
15. Clau26 (válaszként erre: 14. - Nikyci)
2010. júl. 11. 20:59
hát ja valószinüleg ez a helyzet,de úgy ott van olyankor a számon,hogy na te nagyfiú vagy ne nyávogj,dehát nem én vagyok az anyja,így nem tehetem.A másik,hogy nem köszön az embereknek és emiatt rászól,de csak éppen hogy megjegyzi neki..Na most én múltkor elmentem egy boltba a kisfiúval ahol a néni köszönt neki és ő semmit nem mondott.Úgy égett a pofám hogy az nem is igaz,mert ugyebár nem szólhattam rá,mert én más gyerekre nem szólok,nem akarok konfliktust ebből..
14. Nikyci
2010. júl. 11. 20:44
Én egyszer szeretnék még egy 3. babát remélem ö lány lesz,de öt se fogom hagyni nyávogni mert nekem ugyanolyan idegesitö egy lánynál mint a fiuknál!De tényleg nevelés rászolás kérdése.De az is lehet az anyuka ezt szokta meg és neki fel se tünik már milyen a kisfia!
13. egypt (válaszként erre: 12. - Clau26)
2010. júl. 11. 20:36
Nekem fiam van, úgyhogy alapból védem a fiúkat. A következő lány lesz, én őt is úgy akarom nevelni, hogy ne nyávogjon. Vagányságra nem lehet nevelni, vagy olyan a természete a gyereknek, vagy nem.
12. Clau26 (válaszként erre: 11. - Egypt)
2010. júl. 11. 20:02
ja igazad van,én is azt mondom egyformán csúnya dolog csak fiúktól engem személy szerint jobban idegesít..egy fiút nem úgy kell szerintem nevelni mint egy lányt..ha fiam lesz a következő én vagány kiscsávót akarok belőle nevelni,nem 1 anyámasszony katonáját.csak azért kérdeztem ezeket tőletek mert a környezetemben van egy 5éves kisfiú és nagyon zavar hogy az anyukája még csak észre sem veszi,hogy nyávog illetve nem szól rá soha..ja és hogy baromi hangosan beszél..na ettől is kész vagyok..az alap hangereje is olyan hangos,hogy bántja a fülemet,tv,zene mind nagyon hangosan szól,én nem is hiszem hogy ez jót tenne neki
11. egypt (válaszként erre: 8. - 7c79ff1565)
2010. júl. 11. 19:50
Így van, rá kell szólni, de ne különböztessük már meg a fiúkat meg a lányokat... Egyik se nyávogjon, egyformán csúnya dolog.
10. Clau26 (válaszként erre: 6. - Last)
2010. júl. 11. 19:43
:-)))ez jó
9. Clau26 (válaszként erre: 7. - Nikyci)
2010. júl. 11. 19:43
na én is így gondoltam,hogy nem értem miért nem szólnak rá ilyenkor a szülők a gyerekre..nem értem ők nem hallják?!
8. 7c79ff1565 (válaszként erre: 5. - Egypt)
2010. júl. 11. 19:37
én nem írtam, hogy csak lány nyávoghat, csak annyit mondtam, h életkori sajátosság, kisgyereknél előfordul (van kinél így, kinél amúgy... ) ha nevelve van, rászóltok, abba hagyja.. akár fiú legyen, akár lány, semmelyiknél se jó dolog.
2010. júl. 11. 19:35
Nekem néha probál kényeskedve beszélni,de olyankor rászolok és mondom neki addig nem értem mit mond amig normálisan nem beszél.Ez hatni szokot abba is hagyja utána.
6. last
2010. júl. 11. 19:34
A párom is csinálja pedig ő 27 :)
5. egypt (válaszként erre: 2. - 7c79ff1565)
2010. júl. 11. 19:31

Egyetértek.

Lány nyávoghat? Meg sírhat, csak a fiú nem?

4. linus79 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. júl. 11. 19:30
szia nekem lányom van de ismerek olyan anyukákat akiknek a fiuk szintén hisztis,de általában ahogy elfigyeltem az olyan kisfiuk hisztisek akiket az anyukájuk nevel joformán mert apa nem nagyon van velük vagyis nem nagyon foglalkozik vele pedig a fiuknak apára lenne szüksége,idövel kinövik
2010. júl. 11. 19:28
nem tudom, engem fiúnál nagyon idegesít
2010. júl. 11. 19:26
persze h kell nevelni, de szerintem ez a nyafogás, nyávogás, könyörgés, nyüszi, hiszti kor és kisgyerek sajátosság... mindenki átesik ezen, van, kinél jobban, van kinél kevésbé érződik ez...
2010. júl. 11. 19:17

Sziasztok!


Én ugyebár lányos anya vagyok,így nem biztos hogy jól gondolkodok e téren.A kérdésem inkább fiús anyákhoz szól.Na szóval:Engem rettenetesen idegesít amikor egy pl 5-6éves kisfiú nyávog,hisztizik..Egy kislánynál még hagyján de akkor is rászólnék mert egyszerűen rosszabb mint a normál sírás..A nyávogástól ki vagyok teljesen..Na most az nevelés kérdése ha egy fiú nyávog?Ki lehet belőle nevelni?Rászólni mindenképp rá kell nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook