Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a falu bikája elrabolja a szívedet fórum

Amikor a falu bikája elrabolja a szívedet (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. Bucóka20 (válaszként erre: 25. - Szerénke83)
2012. aug. 13. 13:06

:-)


Azért,ha benne van az ember a helyzetbe akkor nem hinném,h olyan könnyen kezeli.

25. Szerénke83 (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 13:00

Nálam szürke nem nagyon van:)

Ez annyira egyértelmű és egyszerű, csak te teszed bonyolulttá.

24. Bucóka20 (válaszként erre: 23. - Reload)
2012. aug. 13. 12:55
Nah ez az eddigi legjobb tanács,amit bár magamtól is tudok,h bíznom kell benne és magamban is...ha benne és magamban is bízok,akkor a kapcsolat ilyen szempontól megingathatatlan.:-)
23. reload (válaszként erre: 21. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:50

Nem kell nemtörődömnek lenned, csak egyszerűen másképp kéne a dologhoz állnod.

Gondolom akikkel összefuttok az utcán, velük a párod nem flörtöl vagy ilyesmi, max váltanak pár szót és mentek tovább. Ne láss bele a dolgokba többet, mint amik. Ő téged választott, veled él együtt. Feleslegesen stresszeled ezzel magatokat és a szép rózsaszín napokat rontod el.


Kicsit több önbizalommal fordulj magad felé és több bizalommal felé. Szerintem ennyi a titka. :)

Ne akarj olyan problémákat megoldani, amik nem is léteznek.

22. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - D1eb7dd316)
2012. aug. 13. 12:45

Gondolom,h mivel már csak ,,volt,, nem végződött pozitívan.:-S


Ez volt az oka,h már csak ,,volt,,?

21. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Reload)
2012. aug. 13. 12:44

Ebben is igazad van.Csak nehéz a nemtörődöm szerepet játszani,miközben olyan ember vagyok,h ami a szívemen az a számon.



Tudom,h van az egészséges féltékenység és van ami már beteges és ez kezd ...a ,,beteges,, felé haladni,amit nem akarok elérni.


Valamilyen szinten pedig még neki is bizonyítania kell,nem konkrét tettekkel,hanem apró szituációkbeli kezeléssel stb...

20. d1eb7dd316 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:42
Ismerős...a volt férjemnél is szembesültem ezzel...
19. reload (válaszként erre: 16. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:40
Pontosan, és ha már az elején ilyesmiken agyalsz, nem a legoptimálisabb helyzet.
18. Bucóka20 (válaszként erre: 17. - Reload)
2012. aug. 13. 12:40
Igen.Jogos...:)
17. reload (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:39
Szerintem vagy meg tudsz benne bízni, vagy nem. Ezt kell eldöntened és aszerint folytatni tovább-vagy épp nem folytatni....
16. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - Reload)
2012. aug. 13. 12:39

Akkor lehet h nekem is csak idő kell.Mivel 3 hónap még nagyon az eleje a kapcsolatnak,attól függetlenül h szinte a kezdetektől 1ütt élünk.

Tudom,h miről szól egy komoly kapcsolat,előtte 3évig volt barátom...de vele nem volt ilyen ,,baj,,.

15. air (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:37
Ez igaz ,hogy vannak érdekes emberek ,de ez legyen az ő gondjuk.Ha a szomszédnak fáj a feje ,ne te vedd be az aszpirint helyette!:))
14. 54840f0fce (válaszként erre: 4. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 13. 12:37
Így van.
13. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Cel)
2012. aug. 13. 12:35

Ha így folytatom akkor igen,tudom h ez lesz a vége.


De soha nem volt ilyen kapcsolatom,akinek a múltjában ennyi nő lett volna.

Mert még 3-4 exel megbékél az ember,de amikor a barátod közel 50 nővel volt kb és nem tudom mennyi komolynak nem mondható kapcsolata volt,akkor szerintem minden normális ember elkezd agyalni vmilyen szinten.



Tudom,most jön az a kérdés h honnan tudom,h ő hány nővel volt?!

Én kérdeztem tőle,semmi hátsószándék nélkül.

12. reload (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:34

De azt is tudod, hogy hosszútávon ez csak mérgezi a kapcsolatot.

Az én páromnak is volt egy ilyen csaj az életében, bár köztük nem volt semmi. Kb. akkoriban majdnem összejöttek mikor mi megismerkedtünk. A csaj folyamatosan smseket küldött, mindenféle szívecskés kiskutyákat meg hiányzol meg ilyenek. Nagyon idegesített. Még akkor sem akarta megérteni, hogy nem kell mikor már terhes voltam :S


Na mindegy idővel lekopott, azóta eltelt 11 év, házasság, 2 gyerek :) Felfogtam én is egyszer csak, hogy engem választott, onnantól nem izgattam magam a dolgon és el is múlt :)


Hasonlókat kívánok neked is.

11. cel (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:32
Ezzel a hozzáállással te magad kergeted el magad mellől.
10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Szerénke83)
2012. aug. 13. 12:30

Engem.


Tudom,így nincs miről beszélni.:)


Csak tudod nem minden fekete v fehér.


Saját magamon meglepődök,h mennyire féltékeny tudok lenni.

9. Szerénke83 (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:28

Dehogyis nincs. Ha nem lenne, akkor nem lennél önmagadban bizonytalan és a kapcsolatodban sem.

Téged választott, akkor??

8. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 13. 12:26

Tudom,h nem az életem függ tőle.:-) Csak nem szeretném mondjuk az én hülyeségem miatt elveszíteni.

Elfogadom,mert nekem is van múltam(mint mindenkinek)..csak ő mondjuk nem szembesül heti több alkalommal az én múltammal.


És sajnos a mi kapcsolatunkban nagyon igaz az,h némelyik rib..c nem veszi észre ,h egy kapcsolatba mi ketten vagyunk,nem pedig 3an.

7. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Szerénke83)
2012. aug. 13. 12:22

Nincs magammal bajom.Vannak fölösleges kilóim,de dolgozom rajtuk.


De mindig van valakinél szebb,csinosabb , okosabb...szóval erre teljes mértékben nem lehet alapozni,meg nem is akarok.

6. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:19

Ez természetes...

De gondolj arra, hogy milyen jó génekkel fog majd kereszteződni a te génállományod, a közös utódaitokban! :)

5. air (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. aug. 13. 12:15
"3hónapja vagyunk együtt,amiből már lassan 2 hónapja együtt is élünk" és még nem hagyott el ,pff kész vagyok:)))Na, majd most! XD
2012. aug. 13. 12:13

Így, ilyen görcsösen, ilyen stresszesen, folytonos félelemben - nem lehet hozzáállni egy kapcsolathoz!


Vagy elfogadod múltjával együtt, vagy hagyd a csudába! Így csak meg fogod mérgezni a kapcsolatot!


Lazítanod kéne, jól érezni magad vele, és majd meglátod, mi alakul ki ebből! Nem az ÉLETED függ ettől a pasitól!

2012. aug. 13. 12:10

Most nagyon gonosz leszek: honnan tudodm hogy nincs esélye megcsalni a munkahelyén??

Na jó, ez a gonoszkodó része voltz.

Sajnos az a baj, hogy nem vagy magaddal tisztában és nem vagy magaddal kibékülve. Ha ez meglenne, biztos lennél önmagadban és ezáltal a kapcsolatotokban is!

Ezen dolgozz, ahelyett, hogy fantáziálsz minden hülyeséget. Előbb-utóbb megunják a férfiak az ilyen viselkedést

2012. aug. 13. 12:08

"az lebeg a szemem előtt, h , , kutyából nem lesz szalonna, , . "



mert lehet, hogy nem is....

2012. aug. 13. 12:07

Interneten ismerkedtünk meg és lassan 3hónapja vagyunk együtt,amiből már lassan 2 hónapja együtt is élünk.Én költöztem hozzá,városból egy faluba.


Időközben kiderült,h az én drágalátos párom,annak idején egy hatalmas nőcsábász volt.Minden csaj ismeri,regneteg csajjal volt kalandja ill jó pár db pár hónapos kapcsolata is volt.


Mivel faluban élünk,hol ezzel-hol azzal talizunk véletlenül.Van aki névnapjakor sms-t írt.Van aki fb-on ír neki..mindenki csak érdekldőik,jópofizik,beszédbe eledgyedne vele.


Párom közvetlen,tudom,h engem szeret..és igazán mély és őszinte kapcsolat a miénk.


De mégis szétvet a féltékenység,már akkor is,ha egy nő köszön neki.Éjjel van h ezzel álmodok,h elhagy,más lánnyal szeretkezik stb....


Én az exekhez sem vagyok hozzászokva,mert az én exemnek nem volt rajtam kívül más az életében,így nem kellett exektől,múltbeli nőktöl tartanom.



Úgy érzem,h az önbizalmam lassan a nullára csökken,annak ellenére,h mindent elmondok páromnak és állja a sarat,mert normálisan megtudjuk ezt a támát is beszélni.

Nem bírom megállni,h ne lépjek be a fb oldalára(megengedi h belépjek),de nem akarok,mert csak nyomozok,mint valami rendőr.


Hozzáteszem,h esélye sem lenne megcsalni,mert reggel elmegy munkába,utána pedig mindig jön haza.


Már gyomorgörcsöm van az egésztől és az lebeg a szemem előtt,h ,,kutyából nem lesz szalonna,,.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook