Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ami a szívedet nyomja... itt elmondhatod! fórum

Ami a szívedet nyomja... itt elmondhatod! (beszélgetős fórum)


1 2
45. 83ff5144bd (válaszként erre: 44. - 5b315db51e)
2011. jún. 23. 14:35
hát, már én is ott tartok,hogy ha ilyenek, akkor jobb lenne, ha elfelejtenénk egymást... mert ha mindenben csak a negatívumot látják, és a hibát keresik, semmi sem jó nekik, mindenbe belekötnek, akkor ebből nem lesz jó kapcsolat... én meg miattuk nem akarom tönkre tenni sem magamat, sem a családomat...
2011. jún. 23. 13:33
Oooo hogy csessze keresztbe az ilyen...Akkor en is mocskos vagyok mert nalunk az ikrek 2 perc alatt olyan kupit csinalnak hogy meg..Attol hogy nincs minden a helyen az nem azt jelenti hogy nem takaritasz..De ebben az egeszben az a durva hogy a sajat szuleidnek hordanak el???Nem szegyellik magukat>A helyedben en kozolnem veluk hogy eddig volt a nagy turelem meg ketszinuseg ha ok igy gondolkodnak rolad akkor innentol kezdve felejtsuk el egymast..Senki nem tokeletes de a pofatlansagnak is van hatara..
43. 83ff5144bd (válaszként erre: 42. - 83ff5144bd)
2011. jún. 22. 13:27
nem akarok mentegetőzni, de... mielőtt csak én lennék a hibás és a neveletlen, nézzék már meg ki szórja jobban szét a dolgokat... ki csinálja a kupi nagy részét? elmondom... az ő kisfiuk.. :) akkor ki a neveletlen? az a baj,hogy nem szedem össze utána a cuccokat amit ő szétdobált? mert az ő ágya mellett nem lehet összepakolni.. mert ő akkor tudja mi hol van... na igen..csak a ruhák, könyvek, miegymás csak halmozódik, ha nem szedem össze.. akkor meg neki nem tetszik, mert nem találja a dolgait.. -.-'
42. 83ff5144bd (válaszként erre: 41. - 5b315db51e)
2011. jún. 22. 13:21
anyósék az én szüleimnél nyaralnak.. az első dolguk az volt, hogy elmondják milyen rendetlen vagyok, kupi van, és hogy ragad a padló a mocsoktól... na persze... ők mindent tudnak mikor félévente 1x ha beteszik ide a lábukat... tény, nem vagyok egy rendmániás,sőt.. igen, majdnem megszokott dolog nálunk a kupi..ami annyit tesz,hogy elől vannak a szekrényen a gyerek játékai, a ruhák amit gyakran használunk.. és az asztal a ház közpoti része, hazajövünk a boltból, oda pakolunk..ami nem a hűtőbe való és nem is a szekrénybe, csak van, az marad az asztalon.. illetve a pici tápszere, hisz naponta 2-3x kapja... ez a kupink.. :D de hogy ragad a padló...ez azért már durva... naponta felsöprök és felmosok... kúszó-mászó gyerek mellett nem is lehet másképp.. lehet egyszer feljött, kiömlött valami,nem mostam fel egyből, és ragadt a padló... de, miért féléves dolgot kell előhozni, és azzal ócsárolni anyumnak? meg a nagymamámnak.. nincs jobb dolguk, mint tönkre tenni? ezek szerint nincs..
41. 5b315db51e (válaszként erre: 40. - 83ff5144bd)
2011. jún. 20. 16:24
Mi tortent??????????
2011. jún. 19. 22:38
ennek soha sem lesz vége... :( már anyuéknál is bemártanak... és én vagyok a rossz.. nagggggyon jó... még valami??? -.-'
39. 83ff5144bd (válaszként erre: 37. - 5b315db51e)
2011. jún. 17. 19:54

nem is az hogy egyedül... és nem csak vásárolni.. hanem körbejárni a várost mindennap.. egyedül nem akkora buli.. a vásárlás az egy plusz csak... babakocsistól meg alapból nehéz..

de elsősorban a séta ami jó lenne, ha nem egyedül mennék mindenhova a picivel... hanem pl anyóssal, vagy barátokkal.. vásárolni nem megyek olyan gyakran.. legalábbis ruhát..:) az alkalmanként.. a többit meg megoldom.. :)

38. 83ff5144bd (válaszként erre: 37. - 5b315db51e)
2011. jún. 17. 19:52

no... akivel szakítottam, az egy régi exem.. Győrből.. csak abból a kapcsolatomból tanultam, hogy a párom barátai nem az én barátaim, legalábbis nagyon óvatosnak kell velük lenni..

ott sokat buktam, és most a férjem barátaival azért vagyok már óvatos, és távolságtartó... tudom, ez nem jó.. de a szia-szián kívül, meg pár jó szónál tovább nem megyek velük.. igaz most van egy csajszi, akivel együtt járunk úszni, és imádja a lányomat is.. talán benne megbízhatok.. ő talán szép lassan saját barátom is lesz.. de azért csak óvatosan.. :)

37. 5b315db51e (válaszként erre: 36. - 83ff5144bd)
2011. jún. 17. 13:23

Ha ez megvigasztal en is ilyen hulye "lelkizos" vagyok...

Hat tenyleg sajnalom hogy nem igazan tuddsz ezen a szitun valtoztatni:-(

Bar en meg most is ossze vagyok kicsit kavarodva azt irod szakitas utan..Akkor most egyutt vagy a ferjeddel?Vagy ez egy masik ferj?

En mikor idejottem egy szal baratom vagy ismerosom nem volt..Aztan persze akadtak,foleg magyarok,az evek soran..Mostanra leredukaltam oket a minimumra..A legjobbam Magyarorszagon van szkajpolunk amilyen gyakran csak tudunk..O pasi..A legjobb baratnem litvan..Aztan van egy ir cimboram..Na ennyi akikkel naponta tartom a kapcsolatot..Persze van meg 1-2 haverom akikkel neha osszeugrunk..Nekem igy kerek az elet..Elotte en is ilyen tarsasag kedvence tipusu voltam mindig ezer ember vett korul.Aztan szepen megtanultam hogy ez nem mindig jo...

Vasarolni nem szeretsz egyedul jarni??Mert en mindig egyedul megyek..Az igaz hogy en utalok vasarolni..es igy a leggyorsabb..

2011. jún. 17. 11:13

ami az igazán bosszantó, hogy nem tudom ki a hunyó... valóban anyós változtatja a véleményét, vagy sóginőm akar keverni...

igazából lényegtelen már... ráébredtem,hogy jobb ha csak a férjemre és magamra számítok...:) és akkor nem ér csalódás.. :)

az a baj, hogy mindent túl lelkizek... erről le kéne szoknom... de ilyen vagyok.. nem megy.. :S

35. 83ff5144bd (válaszként erre: 31. - 83ff5144bd)
2011. jún. 17. 07:39

szóval alig ismerek valakit.. akiket ismerek, azokat párom után... bennük nem merek barátként bízni... kaptam már így pofonokat(új város, csak párom után ismertem embereket ott, jóba voltunk.. barátoknak hitem őket.. szakítás után mind ellenem fordult) így férjem (lány)barátait nem hívom.. akiket én ismerek(magam után) ők mind kismamák illetve kolléganőim.. na most kolléganők is többnyire anyósommal egyidősek.. a kismamáimat pedig nem fogom zaklatni ilyenekkel.. ráérnek egy közös sétára, akkor okés, de vásásrolni ők se mindig tudnak menni..

apuka meg ugye férfiből van, nálunk is, másnál is... és utál vásárolni és várakozni is.. így sóginőm maradt és anyós... de ők is kizárva...

mennék vissza Győrbe.. a saját barátaimhoz.. de nem tehetem..:(

34. c130f7eb3b (válaszként erre: 33. - 83ff5144bd)
2011. jún. 17. 07:34
Az se nagy baj. :) Lehet, hogy valamiért közelebb áll hozzá. Rokon lelkek :))) Ha az ő társaságát többre becsüli, hát tegye! Ebből ne csinálj magadnak gondot! Nem is tudod, hogy hosszútávon milyen fárasztó, ha az anyós bele akar látni az életedbe! És ha már belelát, akkor bele is szól... én tudom...:(((
2011. jún. 17. 07:27
ő is a menye... 2 fia van.. párom + az öccse.. én 2 és fél éve, sógornőm 1 éve "családtag"..
32. c130f7eb3b (válaszként erre: 31. - 83ff5144bd)
2011. jún. 17. 07:19
A sógornőd a lánya, vagy ő is a menye?
31. 83ff5144bd (válaszként erre: 30. - 5b315db51e)
2011. jún. 16. 23:08

az a baj, hogy én is arra gondoltam, hogy megkérdezem tőle.. mára terveztem.. aztán egyszer csak beugrott,hogy erre tuti azt mondaná, hogy ne én döntsem el, kivel akar vásárolni, ne osszam be az idejét, és amúgyis mi jogon kérem rajta számon mit mond..

az a baj, anno sógornőmmel túljóba voltunk.. túl sok mindent elmondtam, anyósról-apósról lévő véleményemet is a kislányommal való bánásukkal kapcsolatban... van egy olyan érzésem, ő visszamondta ezeket... az,hogy ő miket mondott, az nem...

az egész eleve ott van elrontva, hogy a 2 tesó közt nagy különbséget tesznek.. párom a feketebárány.. az öccsének mindent szabad, gond nélkül..

a baj,hogy új város, új emberek.. sok új barátom itt nincs... igazi itt egy sem.. mind messze van... és ez hiányzik... főleg

2011. jún. 16. 22:55
Akkor ne eroltesd..Lehet a sogornoddel tobb a kozos temajuk vagy csak egyszeruen ki akar furni teged..Vannak ilyenek..Probalj meg tobb kozos programot csinalni baratnoiddel.Tudom milyen ha hianyzik az ANYA az enyem is messze van.Hivd fel gyakrabban edesanyadat az sokat segithet..Vagy eppen kerdezz ra Anyosnal van e valami oka hogy igy elfordult toled es a sogorno tarsasagat reszesiti elonyben..
2011. jún. 16. 22:48
igen..lényegében igen... sóginőmmel elmegy... velem nem... holott, amíg s.nő nem volt, elég gyakran mentünk együtt ide-oda.. 1 éve, mióta szültem, és S.nőm is beolvadt a családba.. ő a minden, én a semmi.. ez azért esik rosszul, mert anyukám messze van, anyóst pótanyumnak tekintettem, ő viszont már a háta közepére sem kíván engem ahogy észre vettem...
28. 5b315db51e (válaszként erre: 27. - 83ff5144bd)
2011. jún. 16. 22:40
Varjal varjal ez kicsit kusza nekem..Szoval Anyossal megbeszelted hogy mentek vasarolni kozosen aztan a hatad mogott azt mondta hogy megy a fene kozosen????
2011. jún. 16. 22:36

aha.. még jó hogy ilyen jószívű vagyok.. én megbántam mindent, és rájöttem hogy hálásnak kell lennem... vettem köszönetképp ajándékot, erre piff még 1 kés a hátamba...

elhívtam sétálni.. el is jött..beszéltük, hogy ő fürdőruhát akar venni, én cipőt a picinek.. mi lenne ha együtt mennénk.. azt mondta oké, majd szól mikor végez a melóban, és találkozunk.. másnap sógornőmnek mondta: én egyedül megyek, és ő is egyedül megy vásárolni... ő képes rá, és szerinte én is...

hát..köszönöm... a másik mennyel persze el tud menni vásárolni bármikor... de nekem a hátam mögött kell nemet mondani...köszönöm..

2011. jún. 10. 18:04

no... megvan az ajándék... :) végül maradt a digitális képkeret, mert itt a környéken semmi olyan program nincs, vagy egyéb kikapcsolódási lehetőség, ahova el mehetnének..

ez tűnt a legjobb ötletnek,ami mind2jüknek jó ajándék lehet.. már raktunk rá jópár képet a piciről.. most még keresek valami köszönőszöveget, képet, amit rátehetünk pluszban :)

bár még egy élményfürdős belépőn gondolkodom..hátha...:) max odaadják sógoréknak.. nem tudom..

2011. jún. 9. 22:21
ez most nem lesz egy olyan izgi fórum mint az, legalábbis egyelőre, de még lehet! :D mindenki hozza amit elszeretne mondani, aztán jól kidumáljuk a csúnya gonosz bajokat :D
24. 83ff5144bd (válaszként erre: 23. - Kismanó86)
2011. jún. 9. 22:20

na ott a sokadiknál már elpattant a cérna..:D és hogy ne essek senkinek, inkább töröltettem..:D ha nem töröltetem csak azt mondom nem megyek arra a fórumra többet, azt úgysem tudtam volna megállni, úgyhogy ez tűnt a legjobb megoldásnak..:)


na mindegy is.. :D

23. Kismanó86 (válaszként erre: 20. - 83ff5144bd)
2011. jún. 9. 22:14
Igen, az volt a gáz, hogy már régen megbeszéltük, mikor mennyit volt ott a kicsi, sőt már le is vontuk a következtetéseket. :-)
2011. jún. 9. 21:59
köszi :)
21. andi6020 (válaszként erre: 20. - 83ff5144bd)
2011. jún. 9. 21:53
Jó fej vagy. :))
20. 83ff5144bd (válaszként erre: 18. - Kismanó86)
2011. jún. 9. 21:51

nem vagyok az a sértődős fajta..:) pontosabban nem mindegy mit vágnak a fejemhez..:) ha igazuk van, akkor jogtalanul sértődnék meg.. persze ha piszkálnak, direkt, azért már harapok.. :)

hát... voltak páran akik akkor is ragozták még a dolgot, mikor már rég rájöttem,hogy hibáztam... de a legrosszabbul az esett,hogy sokan a fejemhez vágták hogy lepasszoltam a gyereket, és hogy a nagyszülők nevelik, holott nem! van akinek nem esett le,hogy 1 hét az 7 napból áll, amiből 5öt velem, és csak 2t töltött a nagyiékkal a pici..és már ennek is vége... de aki nem lát tovább az első kérdésnél, azt sajnálom :D tény h a 200x hsz-t senki nem olvassa el... de nem árt 1-2ből tájékozódniuk,hol tart épp a fórum,minthogy a rég lerágott csontot szopogassák még körbe párszor..:D

19. c130f7eb3b (válaszként erre: 18. - Kismanó86)
2011. jún. 9. 21:49
Csatlakozom! :) Minden szavaddal egyetértek! És látod? Egy csapásra megszűnt minden probléma. :o) Illetve más megvilágításban nem is olyan fekete az ördög...:)
18. Kismanó86 (válaszként erre: 15. - 83ff5144bd)
2011. jún. 9. 21:29
Nagyon ritka ez, nagyon becsüllek érte, hogy nem sértődtél meg a kritikákon, hanem picit elgondolkodtál. Mert azért volt, aki szépen leírta a dolgokat. Akik meg Neked estek, azokkal nem kell foglalkozni. :-)
17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2011. jún. 9. 21:12
Ja, bocs, látom töröltetted.
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - 83ff5144bd)
2011. jún. 9. 21:11
Te töröltetted, vagy törölték?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook