Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ami a hírekben megy fórum

Ami a hírekben megy (beszélgetős fórum)

2010. márc. 29. 16:52

Igen a hirekben lent a tévé alján nem akarom ,részletezni, de az igazsághoz hozzátartozik ugyanolyan, ha nem rosszabb, mint a KÉK FÉNY adása.

A tv2 reggeli műsora a MOKKA valószinűleg ott is megnézik melyiket teszik be az SMS falra. Nap, mint nap tele van borzalmakkal.

Üdv.Ágnes

23. kefekötőke (válaszként erre: 21. - Vikianya)
2010. márc. 28. 10:39

"Szerintem van automata szűrő is és moderátor is."


Ha így van ,akkor nagyon nincs valami rendben ebben az országban az élet nagy játszóterén.

Ebben a topicban a hírekről van szó és a hírekben olvastam ,1989 után eljött a nagy béke ,a szólásszabadság,meg majd ezután "más lesz meglátjátok kedves hölgyeim és uraim,kedves barátaim,és volt elvtársaim"

Ez már a demokrácia ,nyugodtan véleményt mondhatsz.

Nem kell félned,hogy munkahelyeden felhívatnak az irodába,megfenyítenek mert megkereszteltetted gyermekedet,persze "tudunk róla".


Igen a NAGYTESTVÉR működött mint az óramű ,a plébános jelentett.Levélben,papiron amit el lehet tüntetni.

De napjainkban? Nemcsak a plébános,sarki fűszeres,pincér figyel,fülel,jelent.


Félelmetes korban élünk!


Mindenki ,mindenhol "regisztrációt" kér,adatokkal,telefonszámmal,néha lakáscímmel.

A gyanútlan ,(néha buta,naív)internethasználó regisztrál,mert

a Vaterán venni akar 2 görbe szöget,

el akar adni 2 törött tetőcserepet,

kíváncsi a hüvelygomba hatásaira,

jogi tanácsot akar kérni,

netán véletlenül a hoxán akar valamit kérdezni.

Regisztrálunk megadjuk személyes adatainkat,sőt alattomos ,felhívásokat is kapunk:"kíváncsi vagy az IQ-ra?" hát persze,töltögetem,felegetek,aztán kapom a kérdéseket:milyen,mekkora ,hány éves,mennyi a mostani értéke?

"külön ajándéksorsoláson is részt vehetsz,add meg a lakáscímedet ahova küldjük az ajándékot!"


Az összes adatunk ott van a NAGYTESTVÉR-nél,rendezve ahogy tetszik,pártállás,vagyoni helyzet ,nemi beállítódás,akármi szerint.

Ott van az adatunk ,mi adtuk meg és nem tudni mikor ,kiknek a kezébe jut,kinek adják el ,mire ,mikor használják fel.

Félelmetes!


Most vissza az aktuális felfedezésemhez:

A híreket értékelve nem szabad leírni egy web oldal nevét.Kipróbáltam.

Ez lenne a demokrácia,a szólásszabadság? Van automata szövegszűrés,nehogy kimaradjon valami,még moderátor is?

Mit figyel a moderátor?Milyen korú, kvalifikált lehet?

Bizonyos ,politikai felhangok megitéléséhez én elvárnám ,hogy legalább 80-85 éves legyen,mert a könyvekből nem lehet megtanulni a hitelességet.

Kíváncsi lennék ezt is elolvassa-e valaki moderátori szempontból,talál-e bárkit sértő,megalázó szöveg részletet?

22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Kefekötőke)
2010. márc. 27. 19:47
:DDDDDDDDDDDD
21. Vikianya (válaszként erre: 20. - Kefekötőke)
2010. márc. 27. 19:16

:D

Ez már sok volt a nagytestvérnek :)

Szerintem van automata szűrő is és moderátor is.


De nagyon durva amit írtál.


Az nekem is feltünt, hogy ugyan azt a hírt többféle képpen szokták tálalni

20. kefekötőke (válaszként erre: 19. - Vikianya)
2010. márc. 27. 17:07

Az anyját neki!

Most kipróbálom.Erre csak automata szűrő képes most a tiltott szöveget,( az oldalak címét) tükörírással fogom leírni.

Ezt írtam:Naponta háromszor olvasok híreket az

index.hu-n.Aztán ugyanezt elolvasom egy másik oldalon is,hogy ne legyek alulinformált.


Példa kedvéért a hír az indexen:4 fiatal nem a szokásos módon szeretett volna segíteni hátrányos helyzetű,kiterjedt családján.A rendőrség jogszabályok miatt nem indít eljárást.

Ilyenkor átkattintok a ofni.curuk oldalra és olvasom:4-5 iskolakerülő kátrányos helyzetű kitépte egy 89 éves hölgy füléből a fülbevalóit és utána megerőszakolták.Az elkövetők fiatalkorúak,így ezt is megúszhatják.


Itt vagy NAGYTESTVÉR?Ezt fejtsd meg!

19. Vikianya (válaszként erre: 18. - Kefekötőke)
2010. márc. 27. 16:53
A ment fülre kattintva figyeli a szöveget
18. kefekötőke (válaszként erre: 17. - Vikianya)
2010. márc. 27. 16:42

Csak azt tudnám hogy működik ez a Gestapo,STASI,AVH,Szecuritate szöveg szűrés!

Már aszerkesztés altt figyelve van? A "Ment" fülre kattintva nagy csend volt utána.Pedid nem írtam semmit amit nem szabad.

( A mai szabályok szerint)

17. Vikianya (válaszként erre: 15. - Kefekötőke)
2010. márc. 27. 16:32
:DD
16. kefekötőke (válaszként erre: 15. - Kefekötőke)
2010. márc. 27. 16:23

Megfejtettem!!!

Az előbb leírtam hogy szoktam híreket szelektálni és leírtam honnan veszem az infokat ,és azonnal seggberúgták a szövegem.

15. kefekötőke (válaszként erre: 14. - Kefekötőke)
2010. márc. 27. 16:20

Lehet hogy nem szabad nevén nevezniaaz oldalakat?

Na kipróbálom.először csak ezt írom le.

14. kefekötőke (válaszként erre: 9. - Agis)
2010. márc. 27. 16:17

Így igaz.

Csak azt tudnám hova tünt az előbbi hozzászólásom ugyanide!

13. 2df6501868 (válaszként erre: 9. - Agis)
2010. márc. 27. 16:16
:D
12. Tina87
2010. márc. 27. 14:16
Én is összesített oldalakon nézem a híreket, mert a hírekben csak az a tévében ami a nézettség miatt fontos.
11. 40163fd81d (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2010. márc. 27. 14:10
Én úgy gondolom nincs.
10. Vikianya (válaszként erre: 9. - Agis)
2010. márc. 27. 14:09

az azért is jó, mert legalább szelektálhatok, hogy mit olvasok el.

Kösz, megnézem

9. agis
2010. márc. 27. 14:08

Ha hoxazni van időd, néha nézz rá az index.hu, vagy origo.hu-ra.


Mind a kettő hírportál, szinte mindent megtalálasz ami érdekes és fontos.

8. Tóth Ádám (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2010. márc. 27. 14:07
Nem sok.
7. Vikianya (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 27. 14:06
Én ismertem a srácot... állítólag :)
6. Krerika (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2010. márc. 27. 14:00
Hasznos? talán egy töredéke
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2010. márc. 27. 13:59
Itt a neten is meglehet nézni a híradókat is és más híreket is. Aztán lehet szelektálni, mindenki mást hisz el. Van aki Esmeraldának gyűjtött szemműtétre :( Szerintem a fele sem igaz a híreknek, inkább a nézettségre mennek.
2010. márc. 27. 13:59

Nézzük a híradót: lelőtte, felrobbantotta, megölte.. szóval egy csomó rossz dolog. A kereskedelmi híradók nagyon szenzációhajhászok. Viszont mi szeretjük tudni mi történt az országunkban és a nagyvilágban. A politikát nem szeretem, de az is meghatározza az életünket.

Az biztos nem kisgyereknek valók ezek a "hírek"

2010. márc. 27. 13:55

mi is csak rémhíradó-nak hívtuk.

Azért csak van valami hasznos is benne. Vagy nem?

2. Tóth Ádám (válaszként erre: 1. - Vikianya)
2010. márc. 27. 13:50

Én nem gyerekek miatt nem nézek híradót. Szívem szerint még a rádiót is kilőném sokszor.


Amik a hírekben elhangzanak, azoknak a fele kamu, a másik fele meg torzítva van. Szóval sokról nem maradsz le. :o)

2010. márc. 27. 13:48

A gyerekek miatt már legalább fél éve nem láttam híradót, biztos másnak is ismerős a helyzet.

Jó lenne tájékozottabbnak lenni a világ dolgairól

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook