Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most olvastam egy autósoknak szóló hírekben, hogy a 8-as főút le van zárva Devecser és Ajka-Bakonygyepes között. Igaz ez? fórum

Most olvastam egy autósoknak szóló hírekben, hogy a 8-as főút le van zárva Devecser és Ajka-Bakonygyepes között. Igaz ez? (tudásbázis kérdés)

8. sajert (válaszként erre: 7. - Emily)
2010. dec. 11. 22:47

Én azt olvastam az autósoknak szóló cikkben, hogy a terv szerint dec 10-ig lett volna lezárva, de a lezárást meghosszabbították dec. 31-ig.

Kíváncsi vagyok, hogy karácsonykor, illetve karácsony és újév között milyen aktivitással fognak dolgozni.

7. emily (válaszként erre: 6. - Sajert)
2010. dec. 10. 20:55
Beleolvastam, azt írja a cikk, hogy csak máig volt lezárva.
2010. dec. 10. 20:52

Köszi :-)


Ez szívás :-(. Lehet hogy akkor inkább az M1-esen megyünk, arra ismerjük az utat.

5. emily (válaszként erre: 4. - Sajert)
2010. dec. 10. 20:48

Nem tudom mekkora a kerülő, nem jártam arra, csak a helyi lapban cikkeztek róla napokig, hogy mekkora káosz volt, mert nem volt kitáblázva. Most már ki van.

Nézd meg a naplo-online.hu oldalon, hátha találsz cikket róla! :)

2010. dec. 10. 20:46
Mekkora a kerülő? Normálisan ki van táblázva? Én csak átutazó szoktam azon a részen lenni, ott van más út is?
2010. dec. 10. 20:43
Igen, mert azon a szakaszon hordják el az iszapot. A forgalmat pedig elterelik.
2010. dec. 10. 20:41

Karácsony után, anyósomékhoz arra vezet(ne) az útunk. Azt írta a cikk, hogy december végéig tart ez az útzár.

Október végén simán el lehetett menni, csak a devecseri útra nem lehetett rákanyarodni (nem is akartunk).

2010. dec. 10. 20:40
Most olvastam egy autósoknak szóló hírekben, hogy a 8-as főút le van zárva Devecser és Ajka-Bakonygyepes között. Igaz ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook